فالوور کلاب هاوس اضافه شد

برای تبدیل پروفایل خود به یک پروفایل قدرتمند، قدم اول را با خرید فالوور کلاب هاوس محکم و پرقدرت بردارید. سرور افزایش فالوور فالوکمپ با ارسال پروفایل های واقعی به اکانت کلاب هاوس شما، حساب کاربریتان را به یک حساب پرطرفدار و تاثیرگذار تبدیل می کند. با اطمینان خرید کنید، پشتیبانی فالوکمپ ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته پاسخگوی شماست.

پرداخت امن شاپرک

ضمانت بازگشت وجه

نماد اعتماد الکترونیک

شروع آنی پس از پرداخت

بدون نیاز به فالو کردن

بدون نیاز به پسورد

پرداخت امن شاپرک

ضمانت بازگشت وجه

نماد اعتماد الکترونیک

شروع آنی پس از پرداخت

بدون نیاز به فالو کردن

بدون نیاز به پسورد

بسته های فالوور کلاب هاوس

پروفایل Clubhouse خود را دگرگون کنید

کلاب هاوس | Clubhouse

۴۰,۰۰۰ تومان

پس از پرداخت موفق و خرید بسته فوق، تعداد ۱۰۰ فالوور کلاب هاوس (Clubhouse) به پروفایل شما در این شبکه اجتماعی اضافه خواهد شد. کلیه پروفایل هایی که سرور فالوکمپ برای افزایش دنبال کنندگان شما استفاده می کند، همگی واقعی هستند.

کلاب هاوس | Clubhouse

۸۰,۰۰۰ تومان

اگر تمایل دارید تعداد دنبال کنندگان اکانت شما در Clubhouse به میزان ۲۰۰ فالوور افزایش یابد، خرید این بسته را به شما پیشنهاد می کنیم. کلاب هاس خود را با پروفایل های واقعی، تاثیرگذار و قدرتمند کنید.

کلاب هاوس | Clubhouse

۲۰۰,۰۰۰تومان

پکیج ۵۰۰ تایی یکی از بسته های پر طرفدار سایت فالوکمپ است. می توانید برای افزایش دنبال کنندگان خود در کلاب هاوس شما نیز این بسته را خریداری و تعداد فالوورهای خود در این رسانه اجتماعی مبتنی بر وویس را بالا ببرید.

کلاب هاوس | Clubhouse

۳۵۰,۰۰۰تومان

پس از تهیه پکیج ۱۰۰۰ فالوور، تعداد ۱K فالوور واقعی به پروفایل کلاب هاوس شما افزوده خواهد شد. چنانچه در زمینه این پکیج سوالی دارید می توانید با بخش پشتیبانی سایت فالوکمپ تماس بگیرید.

کلاب هاوس | Clubhouse

۶۸۰,۰۰۰ تومان

Clubhouse هنوز مانند Instagram رشد نکرده. بنابراین هرچه سریع تر در این شبکه اجتماعی اقدام به افزایش فالوور کنید، سریع تر به شهرت خواهید رسید. بسته ۲۰۰۰ تایی یا همان 2K فالوور می تواند به رشد سریع تر شما در کلاب هاوس کمک شایانی کند.

کلاب هاوس | Clubhouse

۱,۵۰۰,۰۰۰تومان

فرصت ویژه ای که سایت فالوکمپ در اختیار شما قرار داده را از دست ندهید. قیمت های درج شده همراه با تخفیف به مدت محدود می باشد. برای افزایش فالوور خود در Clubhouse پکیج قدرتمند 5K دنبال کننده واقعی را خریداری کنید.

کلاب هاوس | Clubhouse

۲,۸۰۰,۰۰۰تومان

تنها هفتاد و دو ساعت تا رساندن فالوورهای پروفایل کلاب هاوس خود به 10K فاصله دارید. با خرید این بسته بعد از سه روز شاهد افزایش دنبال کنندگان خود به میزان ۱۰۰۰۰ فالوور خواهید بود. در Clubhouse قدرتمندتر صحبت کنید!

کلاب هاوس | Clubhouse

۴,۹۰۰,۰۰۰تومان

هر که بامش بیش برفش بیشتر. هرچه تعداد بیشتری دنبال کننده در Clubhouse داشته باشید احتمال دنبال شدن پروفایلتان توسط افراد واقعی و مشهور نیز افزایش می یابد. یک شروع رویایی در کلاب هاوس با خرید پکیج 20K فالوور از سرور فالوکمپ.

سوالات متداول فالوور کلاب هاوس

در مدت کوتاهی که سایت فالوکمپ اقدام به ارائه سرویس دنبال کنندگان کلاب هاوس نموده، مشتریان جدید و قدیمی سایت، سوالاتی را بصورت مشترک در زمینه خرید فالوور کلاب هاوس مطرح نموده اند که آنها را برای شما قرار داده ایم. چنانچه پاسخ سوال شما در لیست سوالات متداول وجود ندارد، از طریق شماره زیر با بخش پشتیبانی سایت فالوکمپ تماس گرفته و سوالات خود را مطرح نمایید.

فالوکمپ با بیش از پنج سال حضور در صنعت فالوور، نامی آشنا برای کاربران اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی می باشد. علاوه بر این فالوکمپ کلیه مجوزهای لازم برای فعالیت در فضای مجازی را دارا می باشد.

بله! سرور افزایش دهنده فالوکمپ، برای بالا بردن تعداد دنبال کنندگان پروفایل شما در کلاب هاوس از کاربران واقعی استفاده می کند. آسوده خاطر خرید کنید. ما تجربه کافی در زمینه فروش محصولات مبتنی بر شبکه های اجتماعی را داریم.

خیر. به هیچ عنوان. سرور فالوکمپ با بروزرسانی الگوریتم های Clubhouse به روز رسانی می شود. این امر مانع از رسیدن هرگونه آسیبی به پروفایل شما خواهد شد.

کلاب هاوس نیز همانند سایر شبکه های اجتماعی نیازمند صرف زمان زیادی برای جذب دنبال کننده دارد. اما در حال حاضر با توجه به سن کم این پلتفرم، می توان انتظار داشت که خرید، بهترین روش افزایش فالوور کلاب هاوس می باشد.

چرا فالوکمپ

همانگونه که می دانید مدت زمان زیادی از پیدایش پلتفرم یا همان رسانه اجتماعی کلاب هاوس Clubhouse نمی گذرد. تجربه چندین ساله در زمینه فروش فالوور اینستاگرام باعث شد تا فالوکمپ از همان ابتدای پیدایش این شبکه اجتماعی، سرویس فالوور کلاب هاوس را بدون عیب و نقص به لیست سرویس های سرور خود بیفزاید. فالوکمپ تنها سروری است که در حال حاضر پروفایل های واقعی را برای افزایش دنبال کنندگان شما در کلاب هاوس ارسال می کند.

خرید فالوور کلاب هاوس

Clubhouse چیست؟

کلاب هاوس یک اپلیکیشن رسانه های اجتماعی است که در حال حاضر تنها در iOS قابل اجراست اما ترفندهایی نیز وجود دارد که بتوان آن را روی Android هم اجرا نمود. ماهیت این شبکه اجتماعی، صوتی بوده و افراد با حضور در اتاق ها می توانند به بحث و گفتگو از طریق وویس بپردازند. در حال حاضر هر اتاق می تواند حداکثر پذیرای ۵۰۰۰ کاربر باشد. با توجه به استقبالی که در مدتی کوتاه از این برنامه شده، پیش بینی می شود که بزودی دامنه وسیعی از کاربران شبکه های اجتماعی را به خود اختصاص دهد.