پیج های بزرگ اینستاگرام

سه معمار ایرانی که با اینستاگرام درآمدشان 3 برابر شد

اینستاگرام این بازار شلوغ و پر رفت و آمد جای خوبی برای دیده شدن و مطرح شدن است. امروز در فالوکمپ به سراغ معمارانی رفته ایم که با کمک اینستاگرام بهتر دیده شدند و درامدشان افزایش پیدا کرد.

اگر چه معماران دیگری وجود دارند که تعداد فالوورهای بسیار بالاتری دارند، اما از ذکر آن ها خودداری کردیم. زیرا افرادی مانند فرهاد احمدی، کامران افشار نادری و … به خودی خود شهرت فراوانی دارند و برای دیده شدن بیشتر، نیازی به اینستاگرام، به عنوان یه بستر شبکه اجتماعی ندارند.

۱- رضا دانشمیر، یک معمار مطرح در اینستاگرام

رضا دانشمیر با 56.8 k فالوور و 313 فالووینگ درحوزه معماری، در اینستاگرام فعالیت می کند. نرخ اینگیجمنت ( تعامل) کاربران با پیج 8.36% درصد است که مقدار قابل توجهی در بین پیج های اینستاگرام محسوب می شود. میانگین لایک ها برای 313 پست، 4,712 عدد و تعداد کامنت ها 39 عدد می باشد.

بهترین پیج های اینستاگرام ایران

بیوی پروفایل

بیوی رضا دانشمیر، شامل تنها شامل کلمه Architect و لینک وب سایت وی می باشد. با توجه به ویژگی های یک بیو کامل، توضیحات بیشتر درباره زمینه کاری و شخصی وی و هم چنین لینک وی در سایر شبک های اجتماعی می تواند افزوده شود.

پست های اینستاگرام

پست های منتشر شده در پیج اینستاگرام شامل عکس های تکی و آلبوم به همراه فیلم های مختلف است. عکس و فیلم ها با محتواهای مختلف اما مرتبط با زمینه معماری منتشر شده اند.

نکته قابل توجه در پست های دانشمیر، متنوع بودن آن است. یک دسته از پست ها شامل پروژه های در حال اجرا و اجرا شده است که می تواند دید خوبی به فالوورها دهد. دسته دیگر پست ها شامل مواردی شبه آموزشی است که می تواند طیف مختلفی از دنبال کنندگان پیج را به خود جذب کند. هم چنین پست هایی با زمینه های شخصی تر نیز در صفحه شخصی دانشمیر دیده می شود. این دسته از پست ها می تواند نمای واقعی از زندگی یک معمار موفق را نشان دهد و صمیمیت بیش تری در بین کاربران و فالوورهای پیج ایجاد کند. چیزی که ممکن است یک از عامل های نرخ اینگیجمنت بالای پیج باشد.

بررسی کامنت های پست های مختلف نشان می دهد رابطه تعاملی خوبی ، علی رغم بالا بودن تعداد فالوورهای بالا، وجود دارد که باعث ایجاد یک حس خوب در بین فالوورها می شود.

بهترین پیج های اینستاگرام ایران

هشتگ های استفاده شده

در ادامه می توانید عملکرد 12 هشتگ پرکاربرد در بین پست های دانشمیر را ببینید که با کمک آن می توان معیاری از بازدهی آن به دست آورد. پس پیشنهاد می شود برای بهتر دیده شدن از هشتگ های متناسب و پربازدید در این پیج ها استفاده کرد.

بهترین پیج های اینستاگرام ایران

بیش تر بخوانید: در عرصه رقابت اینستاگرام کدام تیم فوتبال ایران، محبوب تر است؟

۲- کسب درآمد در اینستاگرام با روش مهسا باقر زاده

مهسا باقرزاده یکی از معمارانی است که در اینستاگرام با 27.1K فالوور و 3981 فالوینگ فعالیت می کند.  مجموع 606 پست وی، به طور میانگین 4182 بازدید داشته اند.

بهترین پیج های اینستاگرام ایران

بیو مهسا باقرزاده ، شامل اطلاعات کلی درباره زمینه کاری و اطلاعات تماس وی می باشد. اگر چه خالی بودن اطلاعات جانبی مانند ایدی تلگرام و وب سایت شخصی نیز در بیو حس می شود اما اطلاعات اولیه بیو می تواند توضیح کاملی از مشخصات شخص به بازدیدکنندگان بدهد.

هایلات استوری و پست های اینستاگرام

هایلایت های استوری در بیو به صورت کاملا دسته بندی شده و جامع، می تواند نیازهای افراد مختلف را برآورده کند و نمونه کار خود را به بازدیدکنندگان نشان دهد.

پست های وی ترکیبی از عکس و ویدیو می باشد که می تواند قشر مختلف افراد را پوشش دهد. غالب ویدیوهای وی فرمت IGTV دارند و در راستای ارائه گزارش از پیشرفت پروژه های در دست می باشد.

معرفی پروژه های در دست می تواند به عنوان یک رزومه کاری برای مشتریان مطرح گردد و در میان صنف خود بیشتر دیده شود. هم چنین بازدیدکنندگان بالای این پیج می تواند به عنوان یک منبع بالقوه برای کسب درآمد از طریق تبلیغات برای زمینه هایی که با معماری و طراحی دکوراسیون داخلی استفاده شود.

هشتک گذاری فیلم و عکس ها، با موضوعات مرتبط باعث می شود دسترسی افراد دیگر به پیج و آشنایی با او افزایش یابد.

یکی از مهم ترین ایرادهایی که می توان به پیج مهسا باقرزاده گرفت کیفیت نامناسب فیلم های ضبط شده است. موزیک روی فیلم باعث می شود رسانایی توضیحات کم شود و شنونده به راحتی متوجه منظور شخص نشود. هم چنین تعامل کم ادمین پیج با فالوورهای خود دیده می شود.

بهترین پیج های اینستاگرام ایران

بیش تر بخوانید: من در اینستاگرام محصولات آرایشی می فروشم، چگونه 2000 فالوور بدست بیاورم؟

۳- پیج اینستاگرام خود را مانند مرسده فتوحی بسازید

مرسده فتوحی با 15.6K فالور و 186 پست در اینستاگرام در حال فعالیت است. بیو خانم فتوحی علاوه بر این که توضیح مختصر و مفیدی از سابقه کاری و حرفه ای او می دهد دارای اطلاعات تماس بیشتر می باشد. اگر چه بهتر بود لینک ارتباط با او در سایر شبکه های اجتماعی و وب سایت کاری نیز درج می گردید.

مهم ترین نکته ای که در اولین برخورد پیج او دیده می شود تقسیم بندی هایلایت های استوری به صورت کاملا واضح است. مجموعه ای از استوری ها که هم معرفی کاملی بر سابقه حرفه ای و رزومه ای او دارد و هم حضور فعال وی را درمجمع های معماری و طراحی نشان می دهد.

نکته های هایلایت و پست های اینستاگرام

پست های وی نیز ترکیبی از عکس و فیلم است. اگر چه تعداد فیلم ها و پست های IGTV در پیج کم تر دیده می شود. موضوعات پست ها شامل تصاویر شخصی، حرفه ای ، رزومه کاری و پست های آموزشی در حیطه معماری و طراحی است. کپشن های خوب با توضیحات کامل یکی از برجستگی های مهم پیج مرسده فتوحی می باشد. هم چنین تعامل نسبتا خوب وی با فالوورهایش، در بررسی کامنت ها به خوبی دیده می شود.

بهترین پیج های اینستاگرام ایران

بررسی هایلایت های استوری نشان می دهد که خانم مرسده فتوحی، برای افزایش فالوور و مطرح شدن بیشتر از تبلیغات و درخواست از دوستان برای معرفی استفاده کرده است.

هم چنین به نظر می رسد تعداد لایک ها در مقایسه با تعداد فالوورها نامتناسب به نظر می رسد که ممکن است دید نامناسبی در دید کاربران به وجود آورد. برای جلوگیری از چنین تصوری در ذهن فالووران پیشنهاد می شود که از بسته های خرید لایک استفاده شود.

مرسده فتوحی چه هشتگ هایی را استفاده می کند

در ادامه می توانید پرکاربردترین هشتگ هایی که مرسده فتوحی در جمع معماران استفاده می کند را ببینید. با توجه به بازدید هشتگ ها و بازده آن ها شما نیز می توانید برای بالا بردن فالورهای خود استفاده کنید.

بهترین پیج های اینستاگرام ایران

شما نیز می توانید برای افزایش فالوور و دیده شدن خود از این پیج ها ایده بگیرید و به کار بگیرید. فالوکمپ، معتبرترین و ارزان ترین مرجع خرید فالوور و لایک اینستاگرام در کنار شماست تا دیده شوید. با ما تماس بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *