امتیاز شما به این مطلب

شبکه های اجتماعی ابزار های نوین کسب درآمد هستند که به راحتی می توانید از طریق آن ها درآمد خود را بالا ببرید. در این مقاله به آموزش کسب درآمد از کلاب هاوس می پردازیم و شما را با راه های کسب درآمد از کلاب هاوس آشنا می کنیم.

مزیتی که کسب درآمد از کلاب هاوس دارد، این است که این شبکه اجتماعی مدت زیادی نیست که وارد بازار شده است. بنابراین کاربران زیادی ندارد.

این مسئله باعث می شود ظرفیت بیشتری برای کسب درآمد داشته باشد چرا که به وسیله کسب و کار ها و افراد مختلف اشباع نشده است.

پس اگر شما اکنون به فکر کسب درآمد از کلاب هاوس افتاده اید، بدانید که زمان خوبی است و قرار است شما در این زمینه به موفقیت برسید.

آموزش کسب درآمد از طریق کلاب هاوس

شما می توانید با خرید بازدید لایو اینستاگرام، بازدید کننده های لایو خود را افزایش دهید و از اینستاگرام درآمدی عالی داشته باشید.

نکات کسب درآمد از طریق کلاب هاوس

برای کسب درآمد از کلاب هاوس داشته باشید، باید نکاتی را رعایت کنید که در ادامه به شرح آن ها می پردازیم:

 • نام و نام کاربری خود را به درستی انتخاب کنید
  اولین قدم این است که برای اکانت خود، نام و نام کاربری انتخاب کنید که کاملا معرف شما و برند تان باشد.

  از انتخاب نام های نامفهوم یا بی ربط خود داری کنید. اگر می خواهید نام برند تان را روی اکانت تان بگذارید، طوری این نام را انتخاب کنید که خوانا و قابل یاد آوری برای مخاطبان باشد و افراد بتوانند آن را به خاطر بسپارند.

  دقت کنید که از همان ابتدا نام و نام کاربری مناسبی را انتخاب کنید زیرا کلاب هاوس، بیش از یک بار اجازه تغییر نام و نام کاربری را به شما نمی دهد.

 • بیو کلاب هاوس خود را به گونه ای بنویسید که معرف کامل شما باشد
  از آن جایی که در کلاب هاس، شما نمی توانید مانند دیگر شبکه های اجتماعی پست بگذارید، زمانی که یک کاربر وارد صفحه شما می شود، تنها چیزی که می تواند معرف شما باشد، بایو شماست.
کسب درآمد از کلاب هاوس
نکات کسب درآمد از کلاب هاوس

در نتیجه باید سعی کنید بایو را کامل بنویسید و خود را به بهترین شکل در آن معرفی کنید. درباره حوزه فعالیت، علایق، تجربیات، محل زندگی و… به شکلی دوستانه و صمیمی بنویسید.

سعی کنید بیو کلاب هاوس شما کامل باشد اما زیاد از حد طولانی نشود. چرا که طولانی بودن زیاد، باعث می شود که افراد آن را نخوانند.

 • فالوور های خود را افزایش دهید
  هرچه فالوور های شما بیشتر باشند، قائدتا جامعه بیشتری شما را خواهند شناخت. در این روز ها که عصر ارتباطات است، مهم ترین عنصر داشتن روابط و آشنایان بیشتر است تا بتوانید کسب و کار خود را رونق دهید.

  یکی از راه های افزایش فالوور، خرید فالوور کلاب هاوس است. شما می توانید فالوور های مورد نیاز خود در کلاب هاوس را خریداری کنید و کمک کنید که افراد بیشتری شما را فالو کنند.

  همچنین برای افزایش فالوور کلاب هاوس، می توانید در شبکه های اجتماعی دیگر آیدی کلاب هاوس خود را قرار دهید تا مخاطبان شما در آن شبکه های اجتماعی، شما را در کلاب هاوس دنبال کنند.

 • تبلیغات انجام دهید
  انجام تبلیغات، یکی از نیاز های غیرقابل انکار کسب و کار های امروز است. در هر زمینه یا هر پلتفرمی که قصد دارید درآمد زایی داشته باشید، حتما بخشی از بودجه تان را به تبلیغات اختصاص دهید.
تبلیغات در کلاب هاوس

در ادامه این مقاله، توضیحات مفصل تری درباره تبلیغات در کلاب هاوس خواهیم داد. توجه داشته باشید مهمترین روش برای کسب درآمد از کلاب هاوس، تبلیغات است؛ پس از اهمیت آن غافل نشوید.

 • در روم های کسب و کار شرکت کنید
  شرکت در روم هایی که در حوزه فعالیت و کسب و کار شما برگزار می شوند، باعث می شود هم شما افرادی را که در این زمینه فعالیت می کنند بهتر بشناسید و هم آن ها با شما آشنا شوند.

  در نتیجه علاوه بر این که اطلاعات خود را بالا تر می برید، می توانید افراد جدید را پیدا کنید که بتوانید با آن ها وارد همکاری شوید.

  کمک دیگری که شرکت در روم ها به شما می کند، این است که توانایی صحبت کردن و کنفرانس دادن را در شما تقویت می کند. به خصوص اگر در این زمینه اعتماد به نفس پایینی دارید، پیشنهاد می کنم که صحبت در روم های کلاب هاوس را امتحان کنید.

 • آدرس وبسایت خود را در بیو کلاب هاوس تان قرار دهید

حتما آدرس وبسایت خود را در بایو کلاب هاوس بنویسید تا کسانی که به حوزه کاری یا محصولات شما علاقمند می شوند، بتوانند به راحتی به شما دسترسی داشته باشند. با این کار، ورودی سایت خود را هم افزایش دهید.

آدرس وبسایت در بیو کلاب هاوس

چگونه برند خود را در clubhouse تبلیغ کنیم؟

بسیاری از افرادف تصور می کنند که تبلیغات در کلاب هاوس دشوار یا غیر ممکن است. در حالی که نه تنها ممکن است، بلکه اگر به درستی برنامه ریزی شود، می تواند تاثیر بیشتری نسبت به اینستاگرام داشته باشد.

برای تبلیغات در کلاب هاوس، روش های مختلفی وجود دارد، ما در این قسمت از مقاله قصد داریم انواع تبلیغات در کلاب هاوس را معرفی کنیم.

 • تبلیغ از طریق اینفلوئنسر های شرکت کننده در روم ها
  شما می توانید به یه اینفلوئنسر هزینه ای را پرداخت کنید. تا زمانی که در یک روم شرکت می کند، درباره محصول شما صحبت کند.

در این نوع از تبلیغ، میزان بازدهی که می گیرید به سه چیز بستگی دارد:

 • تعداد فالوور ها و محبوبیت آن اینفلوئنسر
 • تخصصی که در آن زمینه دارد. مثلا اگر شما رستوران دارید بهتر است به اینفلوئنسری تبلیغ بدهید که در حوزه غذا فعالیت می کند
 • تعداد افرادی که در روم شرکت می کنند.

تبلیغ از طریق اینفلوئنسرها در کلاب هاوس
 • تبلیغ از طریق دعوت اینفلوئنسر یا یک شخص معروف به روم تان
  شما می توانید هزینه ای را به یک شخص معروف پرداخت کنید و از او بخواهید در روم شما شرکت کند.

  وقتی یک شخص معروف در روم شما شرکت می کند، تعداد زیادی از فالوور ها یا طرفداران آن شخص هم وارد روم شما می شوند. در نتیجه شما می توانید در این روم، درباره تخصص تان صحبت کنید.

  به عنوان مثال اگر در زمینه پوشاک فعالیت می کنید، رومی درباره مد و فشن تشکیل دهید و در ضمن صحبت درباره فشن، درباره محصول خود صحبت کنید.

 • تبلیغ با شرکت کردن در روم های پربازدید افراد دیگر
  شما می توانید روم های پربازدیدی که مربوط به حوزه کسب و کارتان است را پیدا کنید و در آن ها شرکت کنید.

  سپس از مدیر روم اجازه صحبت بگیرید و درباره محصول خود صحبت کنید. البته بهتر است صحبت شما به گونه ای نباشد که صرفا تبلیغاتی باشد. بهتر است اطلاعاتی به مخاطبان بدهید تا مشتاق محصول شما شوند.
تبلیغ با شرکت کردن در روم های پربازدید کلاب هاوس
 • تبلیغ از طریق ساخت کلاب
  شما می توانید یک کلاب در کلاب هاوس ایجاد کنید و در این کلاب، روم های برنامه ریزی شده ای برگزار کنید.

  در این روم ها، اطلاعاتی در زمینه تخصص خود به مخاطبان ارائه دهید و از آن ها بخواهید در صورت تمایل به گرفتن اطلاعات بیشتر، در دوره های شما شرکت کنند.

  این روش برای کارهایی مثل آموزش زبان، جلسات گروه درمانی و به طور کلی هر نوع جلسات آموزش دیگر می تواند مفید باشد.

  اگر اطلاعاتی که در روم ها، در اختیار کاربران قرار می دهید جذاب و مفید باشد، آن ها مشتاق می شوند که در جلسات آموزش بعدی شما شرکت کنند.

خرید کامنت برای پست های اینستاگرام تان، یک راه حل سریع و هوشمندانه است که نوعی تبلیغ برای کسب و کار شما محسوب می شود.

ایده های اینفلوئنسر شدن در کلاب هاوس

یکی از راه های کسب درآمد از کلاب هاوس و هر اپلیکیشن دیگر، اینفلوئنسر شدن در آن شبکه اجتماعی است.

ایده های اینفلوئنسر شدن در کلاب هاوس

اینفلوئنسر شدن در کلاب هاوس، کار سختی نیست و شما می توانید به راحتی، با کمی تلاش و صبر، به یک اینفلوئنسر در کلاب هاوس تبدیل شوید.

 • در ابتدا حوزه ای را برای تولید محتوای خود انتخاب کنید
  برای اینفلوئنسر شدن، باید ابتدا حوزه ای که می خواهید در آن فعالیت کنید را انتخاب کنید. ممکن است شما از قبل در این حوزه مهارت و دانش داشته باشید یا ممکن است به تازگی قصد شروع داشته باشی

  در هر صورت، بهتر است یک حوزه خاص را انتخاب کنید تا بتوانید مطالب تخصصی تری برای ارائه به مخاطبان داشته باشید.

 • فعالیت خود را در این شبکه های اجتماعی افزایش دهید تا افراد شما را بشناسند.
  با شرکت مداوم در روم های مختلف و صحبت کردن در روم ها، این فرصت را به کاربران زیادی می دهید که صحبت های شما را بشنوند و شما را بشناسند.

  اگر در آن زمینه ای که صحبت می کنید، اطلاعات تازه و خوبی داشته باشید، کم کم جای خود را در میان مخاطبان باز می کنید.
افزایش فعالیت در کلاب هاوس
ایده اینفلوئنسری و کسب درآمد از کلاب هاوس

 • خرید بازدید کننده روم کلاب هاوس
  با خرید بازدید کننده، به روم های خود رونق دهید. زمانی که افراد ببینند که یک روم پربازدید است، کنجکاو می شوند که در آن روم شرکت کنند.

 • ایجاد کلاب و برگزاری روم های برنامه ریزی شده
  با ایجاد کلاب و برنامه ریزی برای روم هایتان، این امکان را برای مخاطبان فراهم می کنید که برنامه خود را برای شرکت در روم های شما تنظیم کنند.

 • از شبکه های اجتماعی دیگر غافل نشوید
  از شبکه های اجتماعی دیگر نظیر اینستاگرام غافل نشوید. شما می توانید از طریق تبلیغات و خرید ، فالوور هایتان را در شبکه های اجتماعی دیگر افزایش دهید و به فالوور های کلاب هاوس خود هم بیفزایید.

  زمانی که شما در اینستاگرام معروف باشید، قطعا بسیاری از فالوور هایتان، شما را در کلاب هاوس هم دنبال خواهند کرد و می توانید در این شبکه اجتماعی هم به یک اینفلوئنسر تبدیل شوید.
ایده های اینفلوئنسر شدن در کلاب هاوس

در این مقاله، درباره راه های کسب درآمد از کلاب هاوس و ایده های اینفلوئنسر شدن در این پلتفرم اجتماعی، صحبت کردیم.

شما می توانید به راحتی در کلاب هاوس و هر شبکه اجتماعی دیگری اینفلوئنسر شوید و کسب درآمد فوق العاده داشته باشید. تنها کافیست زمان کافی برای محتوا های خود اختصاص دهید چرا که محتوای خوب، اولین لازمه کار در این شبکه هاست.

امیدوارم که این مطلب برای شما مفید بوده باشد. اگر سوالی در خصوص درآمدزایی و کسب درآمد از کلاب هاوس داشتید، آن را با ما در میان بگذارید.

سوالات متداول

 • آیا کسب درآمد از کلاب هاوس امکان پذیر است؟
  بله، کلاب هاوس هم مانند هر شبکه اجتماعی دیگری پتانسیل هایی برای کسب درآمد دارد. فقط کافیست روش های آن را بلد باشید.

 • آیا می توان در کلاب هاوس تبلیغات انجام داد؟
  بله، راه های مختلفی برای تبلیغات در کلاب هاوس وجود دارد. یکی از آن ها، دادن هزینه تبلیغات به یک شخص مشهور و درخواست از او برای شرکت در روم تان است.

 • آیا خرید فالوور کلاب هاوس، می تواند به درآمدزایی از کلاب هاوس کمک کند؟
  بله. خرید فالوور منجر به گسترش دایره ارتباطی شما و در نتیجه معروف تر شدن کسب و کارتان می شود که افزایش درآمد شما را به دنبال دارد.