امتیاز شما به این مطلب

یکی از مهم ترین عوامل موفقیت در شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام داشتن تعداد فالوور بالا می باشد. راه های مختلفی برای افزایش فالوور اینستاگرام وجود دارد اما یکی از راه های جذاب که منجر به افزایش سریع فالوور پیج شما و اعتبار برندتان می شود خرید فالوور واقعی اینستاگرام است. اما این خرید فالوور باید از سایت های معتبر صورت گیرد تا شما نتیجه خوبی از خرید خود بگیرید. برای آشنایی با نحوه خرید فالوور واقعی همراه ما باشید.

اولین گام در این رشد و موفقیت در اینستاگرام، افزایش تعداد مخاطبان و جلب توجه و اعتماد مخاطبانتان است.این مسئله باعث شده که کاربران زیادی به فکر خرید فالوور واقعی برای پیشرفت در این پلتفرم باشند. قبلا در مورد نکات انتخاب بهترین سایت خرید فالوور اینستاگرام مطلبی را بیان کردیم اکنون قصد داریم شما را گام به گام با نحوه خرید فالوور واقعی آشنا کنیم پس با ما همراه باشید.

نحوه خرید فالوور واقعی

ملاک های مهم برای انتخاب سایت خرید فالوور واقعی

داشتن فالوور واقعی به سایر کاربران این شبکه اجتماعی این انگیزه را می دهد که پیج شما را فالوو کنند و در عین حال اگر محصولی میفروشید از محصولات شما خریداری نمایند چون اکانت شما معتبر است.

انتخاب بهترین و مورد اعتماد ترین سایت ایرانی برای خرید فالوور واقعی در میان این حجم زیاد از وب سایت های ارائه دهنده این گونه سرویس ها کار دشواری است. برای نخستین گام به عنوان نحوه خرید فالوور واقعی انتخاب بهترین سایت مهم است که به نکات زیر باید توجه داشته باشید:

مهم ترین فاکتورها برای انتخاب یک وب سایت خوب برای خرید فالوور عبارتند از:

۱- بخش پشتیبانی

قبل از خرید از یک وب سایت در نظر داشته باشید که دپارتمان پشتیبانی آن سایت فعال باشد. از نشانه های قابل اعتماد بودن یک وب سایت می توان به وجود شماره تماس مطمئن و آدرس مربوط به شرکت ارائه دهنده اشاره کرد.

۲- ارائه محصولات با تعداد کم (جهت تست برای جلب اعتماد مشتریان)

داشتن پکیج هایی با تعداد پایین می تواند به شما کمک کند تا قبل از خرید پکیج هایی با تعداد بالا و انبوه، سرویس های مد نظرتان را تست کنید و بهترین های آنها را طبق نیاز خود خریداری کنید.

پس با خرید پکیج هایی با تعداد کم می توانید از صحت گفته های وب سایت مورد نظر مطمئن شوید.

خرید فالوور واقعی یا فالوور فیک ؟

فالوورهای واقعی در واقع اکانت هایی هستند که نام کاربری مفهوم و عکس پروفایل دارند. همچنین این اکانت ها در اینستاگرام پست منتشر کرده اند و توسط ربات ایجاد نشده اند.

اکانت هایی که توسط ربات ایجاد شوند را اکانت فیک یا همان فالوور فیک می نامند این اکانت ها هیچ یک از ویژگی های زیر را ندارند:

 • افزایش تدریجی
 • عکس پروفایل
 • نام کاربری مفهوم
 • انتشار پست در اینستاگرام

اما خبر خوش اینکه شما می توانید از فالوکمپ اقدام به خرید فالوور فیک با تمام ویژگی های بالا نمایید چرا که فالوورهای ما به تدریج و کاملا منطبق با الگوریتم های اینستاگرام ایجاد و به اکانت شما اضافه می شوند.

فالوور واقعی یا فیک

بنابر این برخلاف تصور غالب مردم فالوور واقعی الزاما فالووری نیست که با اکانت شما تعامل داشته باشد. اکنون اگر سوال شما این است که مزیت و برتری خرید فالوور واقعی با فیک در چیست و با اینکه این اکانت ها تعامل ندارند مزیت خرید فالوور چیست باید به نکات زیر توجه داشته باشید:

 • اکانت فیک احتمال بسته شدن پیج شما را دارد (شادوبن) چرا که منطبق با الگوریتم های اینستا نیست و اینستاگرام متوجه می شود که این اکانت توسط یک ربات ایجاد شده است.
 • خرید فالوور واقعی سبب می شود که افراد با دیدن تعداد فالوورهای شما بیشتر ترغیب با فالوو کردن اکانت شما و لایک پست های شما داشته باشند
 • تجربه ثابت کرده اکانت هایی که تعداد زیاد فالوور واقعی دارند بیشتر مورد اعتماد کاربران د رشبکه های اجتماعی هستند بنابر این افزایش فالوور اینستاگرام به اولویتی جدی برای پیج های فروشگاهی تبدیل شده است.
مزایای خرید فالوور واقعی

مزایای خرید فالوور واقعی اینستاگرام

شروع فعالیت تجاری در اینستاگرام به منظور درآمد بیشتر باید با استراتژی های درستی همراه باشد تا تلاش های شما ثمر دهد. دیده شدن و جلب توجه جامعه هدف در این پلتفرم مهم ترین هدف یک پیج کاری در شروع راه است.هر چه تعداد فالوورهای پیج بیشتر باشد علاوه بر فروش بیشتر احتمال ورود پست ها به صفحه اکسپلور بالاتر می رود و به اصطلاح فالوور، فالوور می آورد! از طرفی احساس امنیت و معتبر بودن برند شما به مخاطب تزریق می شود.

چند راز مهم در خرید فالوور واقعی

در اولین اقدام برای خرید فالوور، بهتر است به صورت یک جا و تعداد بالا سفارش ندهید. همچنین برای خرید فالوور مسیر زیر را طی کنید:

 • تعداد 15 عدد پست با محتوای جالب و جذاب آماده کنید.
 • سعی کنید یک روز در میان، یک محتوا را در پیج بارگذاری کنید
 • بعد از قرار دادن هر پست حدود 2 هزار فالوور خریداری کنید
 • به اندازه 30 درصد فالوور های خریداری شده، از پکیج لایک وب سایت قابل اعتماد تان لایک خریداری کنید(در نظر داشته باشید برای فالوور خارجی=لایک خارجی و برای فالوور ایرانی=لایک ایرانی)
 • اگر محتوای تولیدی شما به صورت ویدئو است به تعداد لایک باید خرید بازدید ویدئو کنید

این نکته مهم را در تمامی مراحل باید در نظر داشت که هر مقدار فالوور واقعی و فعال هم خریداری کنید باز مقداری ریزش خواهد داشت.

سخن پایانی

اعداد و ارقام در قسمت های مختلف اینستاگرام حرف اول را می زنند. برای موفقیت در این پلتفرم باید بتوانید به هر روش کارآمدی این ارقام را افزایش دهید تا فروش بهتری را شاهد باشید. یکی از این روش ها خرید فالوور واقعی است.

سوالات متداول

 1. نحوه خرید فالوور واقعی چگونه است؟
  برای خرید فالوور واقعی اینستاگرام باید ابتدا سایت مورد نظرتان را با توجه به معیارهای بیان شده در این مطلب انتخاب نمایید پس از اطمینان از سایت مورد نظرتان اقدام به خرید فالوور نمایید.
 2. خرید فالوور واقعی بهتر است یا خرید فالوور فیک؟
  قطعا خرید فالوور واقعی منطبق با الگوریتم های اینستاگرام بهترین نوع انتخاب است که هیچ اسیبی به پیج شما نمی زند.
 3. آیا بعد از خرید فالوور نیاز به خرید لایک یا تولید محتوا هست؟
  قطعا بله. خرید فالوور تنها کمک برای افزایش اعتبار و اعتماد مخاطبان شما و در نتیجه آن افزایش فالوور شما است. برای افزایش فالوور و ورود به اکسپلور نباید از تولید محتوای خوب و خرید بسته های لایک و کامنت غافل شوید.