جشن فالوور بعد از خرید آن

اساسا از جشن فالوور بعنوان ابزاری برای ایجاد هیجان و خبر ساز شدن استفاده می کنند. سقف تعداد دنبال کننده برای کاربران مختلف اینستاگرام متفاوت است.

جشن پس از خرید فالوور

برخی بعد از رسیدن به 10 هزار و برخی با عبور از مرز 1 میلیون دنبال کننده جشنی مبنی بر جشن فالوور را برپا و با فالوورهای خود به اشتراک می گذارند.

این جشن جنبه تشکر نیز دارد. ادمین پیج معمولا در پیامی که از طریق آن خبر رسیدن به تعداد فالوور مد نظر را می دهد، قسمتی را به تشکر از دنبال شدن پیجش توسط دنبال کنندگان اختصاص می دهد.

این تشکر به دلیل اعتماد کردن آنها به پیج و همچنین حفظ وفاداری دنبال کنندگان صورت می گیرد.

جشن بعد از خرید!

شاید باور این موضوع که بسیاری از پیج هایی که جشن فالوور برگزار می کنند از روش خرید برای افزایش دنبال کنندگان خود استفاده کرده اند، سخت باشد.

اما واقعیت دارد و بسیاری از افراد مشهور و به اصطلاح سلبریتی نیز از این روش برای برپایی جشن بهره می گیرند.

خرید فالوور از همان ابتدای رونمایی از اینستاگرام توسط عده ای معدود انجام می شد و هر چه این شبکه اجتماعی محبوب تر شد، بازار خرید نیز داغ و داغتر شد.

جشن یا فریب!

بسیاری از فعالان شبکه های اجتماعی خصوصا اینستاگرام بر این باورند که پیج هایی که از این روش برای افزایش فالوور استفاده می کنند، در حال فریب مخاطبان خود هستند.

اما در واقعیت اتفاق دیگری رخ می دهد خصوصا اگر فردی که از این روش برای بالا بردن تعداد دنبال کنندگان پیج خود بهره می گیرد، مشهور یا سلبریتی باشد.

دنبال کنندگان اینگونه پروفایل ها نه تنها از اینکه مورد تشکر پیجی که دنبال می کنند قرار گرفته اند، خوشحال هستند، بلکه با اشتراک گذاری تصویر یا فیلمی که بیانگر برپایی جشن فالوور می باشد، به حمایت از پیج مذکور می پردازند.

آیا هنوز روش خرید کاربرد دارد؟

بله خصوصا از زمانی که اینستاگرام با اعمال محدودیت های سختگیرانه مانع از فعالیت ربات ها یا اتوماسیون ها شد.

با وجود رشد قارچ گونه پیج در اینستاگرام، افزایش فالوور به سادگی گذشته نیست و با توسعه فرهنگ و سلیقه کاربران این رسانه اجتماعی و همچنین تنوع در محتواهای مختلف، خرید، روشی فوری برای جذب فالوور واقعی می باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *