بسیاری از افرادی که اقدام به خرید فالوور می کنند، این انتظار را دارند که تعداد لایک پست هایشان بعد از افزایش فالوور از این طریق بالا رود.

تاثیر خرید فالوور بر افزایش لایک

خرید دنبال کننده، تنها، روشی است برای زینت اعداد یک پیج در اینستاگرام. به هیچ عنوان نمی توان انتظار داشت که پروفایل های خریداری شده از نوع لایک زن باشند.

بنابراین از هر سروری که اقدام به خرید فالوور بکنید، هرگز فالوورهایی که پیج شما اضافه می شوند باعث افزایش تعداد لایک پست هایتان نخواهند شد.

چرا باید به فالوکمپ اعتماد کنیم؟

فالوکمپ با استفاده از چندین سرور معتبر در سراسر جهان، جزو معدود سرویس هایی است که برای افزایش دنبال کنندگان پیج شما از پروفایل های واقعی و فعال از دید اینستا استفاده می کند.

این امر مانع آسب رسیدن به صفحه شما در اینستاگرام خواهد شد چرا که فرایند افزایش کاملا طبیعی طراحی شده و از دید الگوریتم اینستا مخفی می ماند.

پشتیبانی قوی و پاسخگویی به تماس های پس از خرید، سابقه فعالیت در عرضه خدمات و محصولات اینستاگرامی و ارائه محصولات با کیفیت همگی دلیلی است برای اعتماد به فالوکمپ.

یادآور می شویم که فالوورهای خریداری شده از سرور فالو کمپ نیز به هیچ عنوان لایک زن نبوده و کمکی به افزایش لایک پیج شما نخواهند نمود.

چگونه فالوور لایک زن داشته باشیم؟

تنها روش یا روش هایی که می توانید از آن برای بالا بردن تعداد دنبال کنندگانی که به پست های شما با زدن لایک واکنش نشان می دهند، استفاده کنید، افزایش فالوور هدفمند است.

  • استفاده از ربات ها یا اتوماسیون های اینستاگرامی که در حال حاضر تقریبا فعالیت همگی آنها به دلیل محدودیت های اینستا متوقف شده.
  • فعالیت های دستی مانند فالو آنفالو ، لایک کردن پست سایر کاربران، کامنت گذاشتن، تبلیغات و …
  • استفاده مکرر از استوری و نظم در ارسال پست

و چندین و چند روش دیگر که در افزایش فالوور هدفمند از آنها استفاده می شود.

به یاد داشته باشید که زمانی می توان انتظار داشتن فالوورهای لایک زن را داشت که آنها به اختیار خود پیج ما را دنبال کرده باشند.