1/5 - (1 امتیاز)

امروزه بازار کسب و کارهای اینترنتی بخصوص در اینستاگرام بیش از پیش داغ شده است. یکی از روش های افزایش فروش و بازدید سایت های فروشگاهی یا پیج های اینفلوئنسرها داشتن میزان لایک و فالوور زیاد است. در این میان بسیاری از سایت های ارائه دهنده خدمات اینستاگرام همچون فالوکمپ اقدام به ارائه سرویس هایی همچون فالوور لایک زن کرده اند که با این روش شما یک تیر و دو نشان میزنید. در ادامه این مطلب به بیان اینکه فالوور لایک زن کیست و چه مزایا و معایبی دارد خواهیم پرداخت.

فالوور لایک زن کیست؟

فالوورهایی که خریداری می کنید الزامی به لایک پیج شما ندارند! ‌اگر این فالوورها را با ربات زده باشید علاوه بر ریزش فالوور تاثیر زیادی روی لایک های پست های شما ندارد. اما اگر از سرویس فالوورلایک زن فالوکمپ استفاده کنید علاوه بر فالوور لایک هم برای پست های شما اعمال می شود.

فالوور لایک زن

مزیت فالوور لایک کن چیست؟

افزایش همزمان فالوور و لایک تاثیر مثبتی روی اینگیجمنت اکانت و پست شما خواهد داشت و روند فعالیت شما را در اینستاگرام برای مخاطبانتان و همچنین اینستاگرام هر چه طبیعی تر نشان می دهد.

مزیت سرویس فالوور لایک زن فالوکمپ

سرویس فالوور لایک زن فالوکمپ ، ویژگی های خاص و ممتاز خود را دارد که به شرح زیر هستند:

  • افزایش طبیعی لایک و فالوور
  • افزایش لایک و فالوور توسط اکانت های شبه واقعی
  • بدون نیاز به پسورد
  • پشتیبانی و مشاوره ۲۴ ساعته در هفت روز هفته
  • بدون استفاده از ربات برای اعمال خدمات
  • دارای نماد اعتماد الکترونیک
  • و …

که موارد فوق تنها بخشی از ویژگی های بی نظیر این سایت در ارائه خدمات متنوعش می باشد. اما مهمترین حسن این سرویس طبیعی بودن روند فعالیت شما است که کمک می کند تا اینستاگرام پیج شما را معتبر تشخیص دهد و همچنین مخاطبان شما پیجتان را معتبر بدانند.

قطعا اگر تناسبی بین لایک ها و فالوورهای شما وجود نداشته باشد مخاطبانتان به فالوور یا لایک های پیج شما شک می کنند و همین مورد در میزان فروش یا میزان فالوو کردن اکانت شما تاثیر گذار خواهد بود.

خرید فالوور لایک زن

معایب خرید فالوور لایک کن

قطعا خرید فالوور لایک زن در کنار محاسن زیادی که دارد معایبی هم دارد که باید هوشمندانه در انتخاب این سرویس عمل کرد. از جمله مهمترین معایب این روش این است که لایک ها تا ۱۰ پست آتی شما اعمال می شوند و پس از آن باید مجددا اقدام به خرید لایک نمایید. بنابر این روش فوق یک روش همیشگی نیست! اما از سویی اگر در کنار خرید این سرویس اقدام به تولید محتوای مستمر و جذاب برای اکانت خود نمایید دیگر نیازی به خرید لایک نخواهید داشت.

بنابراین نکته مهمی که در اینجا باید به آن توجه داشته باشید این است که به طور کلی خدمات اینستاگرام یک راه کمکی برای اکانت های نوپا است نه یک راه قطعی…

پس در کنار تولید محتوا این خدمات کمک می کنند تا اعتبار پیج شما زیاد شود افراد ترغیب به فالو یا خرید از اکانت شما شوند.

کلام آخر

همانطور که می دانید اعداد در اینستاگرام اعتبار ساز هستند. استفاده از خدمات فالوور لایک زن به شما کمک می کند تا این اعداد سرنوشت ساز را به نفع اکانت اینستاگرامی خود افزایش دهید. افزایش لایک و فالوور مساوی است با افزایش اعتبار، بازدید و فروش و … همچنین این موراد می تواند به صورت غیر مستقیم تاثیر زیادی در افزایش فالوور اکانت شما داشته باشد. اما در نهایت شما از چه روش هایی برای افزایش لایک یا فالوور پیج اینستاگرام تان استفاده می کنید؟‌ لطفا روش ها و راهکارهای خود را با ما و سایر همراهان فالوکمپ در قسمت کامنت ها به اشتراک بگذارید.