خرید فالوور

(دیدگاه کاربر 41)

شروع قیمت از : 

5,000 تومان

لطفا قبل از خرید فالوور و ثبت سفارش در سایت، پروفایل (پیج) خود را در حالت عمومی (Public) قرار دهید. در غیر اینصورت سرور به دلیل عدم دسترسی به پیج اینستاگرام شما، قادر به انجام سفارش افزایش فالوور نمی باشد. پکیج ها را به گونه ای تعریف نموده ایم که بهترین عملکرد را برای مشتریان عزیز داشته باشد. چنانچه نیاز به تعداد بالا دارید، خرید خود را در چند مرحله انجام دهید. از خرید همزمان چند پکیج جدا خودداری کنید.

۲۰۰
فالوور بین المللی
تومان ۵۰۰۰ یک بار سفارش
 • پردازش سفارش : ۲۴ ساعت
۵۰۰
فالوور بین المللی
تومان ۱۲۵۰۰ یک بار سفارش
 • پردازش سفارش : ۲۴ ساعت
۱۰۰۰
فالوور بین المللی
تومان ۲۵۰۰۰ یک بار سفارش
 • زمان تقریبی : حدود ۳۵ ساعت
۲۰۰۰
فالوور بین المللی
تومان ۴۹۰۰۰ یک بار سفارش
 • زمان تقریبی : ۲ روز
۳۰۰۰
فالوور بین المللی
تومان ۷۳۵۰۰ یک بار سفارش
 • زمان تقریبی : ۲ روز
۵۰۰۰
فالوور بین المللی
تومان ۱۲۲۵۰۰ یک بار سفارش
 • زمان تقریبی : ۳ روز
۱۰۰۰۰
فالوور بین المللی
تومان ۲۴۵۰۰۰ یک بار سفارش
 • زمان تقریبی : حدود ۵ روز
۲۰۰۰۰
فالوور بین المللی
تومان ۴۹۰۰۰۰ یک بار سفارش
 • زمان تقریبی : حدود ۷ روز

مزایای خرید فالوور از فالوکمپ

فالوکمپ علاوه بر اینکه به دلیل در اختیار داشتن سرور اختصاصی برای افزایش فالوور، جزو ارزان ترین سایت های ایرانی می باشد، سلامت پیج شما را با ارسال کاربرانی که از دید اینستاگرام، فعال و واقعی به نظر رسیده و در عین حال اکثرا دارای پروفایل های خارجی متفاوت از  پروفایل های ایرانی هستند، حفظ نموده و پس از ثبت سفارش خرید فالوور در سایت به صورت فوری سفارش شما را در صف پردازش قرار می دهد.

از آنجا که طبیعی بودن روند افزایش فالوور نکته حائز اهمیتی می باشد، ما این فرایند را با سرعت متوسط به شکلی به انجام می رسانیم که از آسیب رسیدن به اکانت اینستا جلوگیری شود.

فالوور برای کاربران

ایرانی, Iran, Iranian

سرور افزایش فالوور

فالوکمپ, Followcamp

میزان فعال بودن

30% فعال, 20% نیمه فعال, 50% فیک, Not Active

نوع پروفایل

واقعی آرایشی, فعال آرایشی, دارای عکس پروفایل, دارای بایو

شبکه اجتماعی

اینستاگرام, اینستا, Instagram, IG

پردازش سفارش

فوری, سریع, Immediate, Instant

بازه قیمت فالوور

ارزان, شروع از 5000 تومان, Cheap

وضعیت ریزش

ریزش بسیار کم, ریزش متوسط, x بدون ریزش

جنسیت

دختر ( خانم ), پسر, زن, مرد

خرید هدفمند

0%, خیر, خرید فالوور هدفمند تنها از طریق ربات اینستاگرام امکان پذیر می باشد

مرجع خرید

مرجع خرید فالوور ارزان عنوانی است که مشتریان فالوکمپ به این سایت نسبت داده اند. مهم ترین عاملی که باعث شده سایت فالو کمپ در بین هزاران وبسایت که در حال فروش محصولات اینستاگرام خصوصا فالوور هستند، عنوان مرجع خرید فالوور ارزان را از آن خود کند، سرور اختصاصی افزایش فالوور می باشد.

وجود چنین سروری نه تنها عامل اصلی تبدیل شدن Followcamp به یک مرجع ارزان قیمت شده بلکه این سایت را در زمره ارزان ترین سایت های خرید فالوور ایرانی و خارجی نیز قرار داده.

اکنون فالو کمپ روزانه پاسخگوی هزاران سفارش ثبت شده بوده و کلیه این سفارشات را به صورت فوری مورد پردازش قرار می دهد که این سرعت عمل بهترین گزینه ای است که موجبات رضایت مشتریان عزیز را فراهم آورده.

ارزانترین سایت

اینکه بگوئیم فالوکمپ ارزانترین سایت خرید فالوور در بین همه سرویس های موجود است دور از حقیقت می باشد اما می توان آن را در لیست 10 سایت ارزان قیمت فروش فالوور اینستا قرار داد.

اساسا کسب و کارها از شعار یا پسوند ترین زمانی می توانند استفاده کنند که مشتریان و خریداران محصولات و خدمات آنها پسوندهایی مانند بهترین ، ارزان ترین ، معتبر ترین و … را به این کسب و کار ها نسبت داده باشند.

ما هم پیرو همین موضوع هرگز لقب ارزان ترین سایت خرید فالوور به خود نسبت نمی دهیم مگر زمانی که خریداران محصولات اینستاگرامی، این عنوان را به ما اهدا کنند.

فالوور فعال

همانگونه که در مقالات مختلف عنوان کردیم، فالوور فعال به کاربرانی در اینستاگرام می گویند که روزانه یا چند روز یکبار، فعالیتی را در پیج اینستا خود انجام دهند.

اما ارسال پست، صرفا نشانه فعال بودن یک پروفایل نیست. بازدید از استوری، لایک کردن پست های مختلف، تغییر تصویر پروفایل، تغییر متن بایو حتی لاگین و لاگوت از حساب کاربری نیز نشانه فعال بودن یک پروفایل از دید اینستاگرام می باشد.

ما با استفاده از چنین پروفایل هایی که از دید الگوریتم اینستا دارای فعالیت در این شبکه اجتماعی هستند، فالوور فعال پیج شما را به گونه ای آرایشی افزایش می دهیم و تضمینی بابت لایک کردن پست ها و بازدید از استوری های شما توسط این اکانت ها نخواهیم داد.

فالوور واقعی

این موضوع که خریداران دنبال کننده اینستاگرام به دنبال جذب فالوور واقعی به پیج اینستا خود هستند، برای ما کاملا مشخص است اما واقعیت امر در خرید فالوور چیز دیگریست.

اصولا استفاده از روش خرید برای افزایش فالوور روشی است که تنها با آرایش عددهای پیج شما، بازدیدکنندگان واقعی را جذب صفحه می کند و می توان از اصطلاح استارت اولیه در مورد آن استفاده کرد.

با این حال تعریفی که در مورد فالوور واقعی وجود دارد به هیچ عنوان با این روش همخوانی نداشته و به هیچ عنوان نمی توان انتظار داشت که با خرید این محصول، فروش خدمات و محصولات شما افزایش پیدا کند.

نکته حائز اهمیت در مورد سرور افزاش فالور فالوکمپ، عدم آسیب رساندن به پیج مشتری می باشد. این سرور با ارسال فالوور واقعی و فعال (از دید اینستاگرام) مانع از بلاک شدن اکانت شما توسط اینستا می شود که این خود یک مزیت عالی استفاده از سرور افزایش فالوور Followcamp است.

فالوور ایرانی

ملیت اکانت هایی که برای افزایش دنبال کنندگان صفحه شما در اینستاگرام استفاده می کنیم، ایرانی و خارجی است. این موضوع کاملا تصادفی بوده و تنها در موارد محدود که سرور قادر به ارسال فالوور ایرانی به پیج مشتری است، از این پروفایل ها استفاده می کنیم.

در اکثر موارد ترکیبی از فالوور ایرانی و خارجی به صفحه مشتریان ارسال می شود که درصد دنبال کنندگان خارجی بسیار بیشتر از ایرانی می باشد. در آینده نزدیک و تکمیل بروزرسانی نرم افزار سرور فالوکمپ، امکان خرید فالوور ایرانی مجددا فعال خواهد شد.

افزایش فالوور

یکی از دلایلی که باعث شده فالوکمپ در بین لیست ارزان ترین سایت خرید فالوور قرار گرفته و بعنوان مرجع خرید فالوور ارزان شناخته شود، در اختیار داشتن سرور افزایش فالوور اینستاگرام به صورت اختصاصی می باشد.

بسیاری از مشتریان ما سوالی مشترک را مطرح می کنند؛ آیا افزایش فالوور توسط سرور فالوکمپ، بدون ریزش است؟ خیر، به دلیل اینکه سرور افزایش فالوور ما برای بالا بردن تعداد دنبال کنندگان یک پیج از پروفایل هایی که بخشی از آنها شبیه پروفایل های واقعی به نظر می رسند استفاده می کند، بخشی از کاربران که از طریق این سرور به صفحه اینستاگرام شما اضافه می شوند، پس از مشاهده اولین پست منتشر شده در پیج شما و به دلیل عدم علاقمندی به محتوای پست ها، صفحه شما را آنفالو می کنند.

این ریزش طبیعی، بیانگر شبه فعال و شِبه واقعی بودن فالوور های خریداری شده برای پروفایل های ایرانی موجود در اینستاگرام است که سرور افزایش دهنده فالوکمپ به پیج اضافه نموده است. دلیل اصلی فروش فالوور ارزان در سایت فالوکمپ، قیمت گذاری مستقل محصولات، فارغ از تاثیر پذیری از سایر سرورهای اصلی افزایش دهنده می باشد.

سوالات متداول

آیا امکان تعیین جنسیت فالوور وجود دارد؟

خیر، انتخاب جنسیت فالوور تنها از طریق ربات اینستاگرام امکان پذیر می باشد.

آیا فالوکمپ، سرور اصلی فروش فالوور است؟

بله فالوکمپ سرور اختصاصی برای این منظور در اختیار دارد.

اگر در زمان ثبت سفارش خرید فالوور، پیج خصوصی باشد، افزایش انجام می شود؟

خیر. شما می بایست در زمان ثبت سفارش و تا اتمام روند افزایش، پیج خود را عمومی نگه دارید.

چه مدت پس از خرید، افزایش فالوور شروع می شود؟

بلافاصله پس از ثبت موفق به صورت فوری افزایش شروع می شود.

آیا پس از خرید فالوور می توانم پیج اینستاگرام را خصوصی کنم؟

شما می توانید پس از اینکه افزایش فالوور پایان یافت پیج خود را خصوصی کنید.

اگر پس از پرداخت، سفارش من انجام نشد، هزینه بازگردانده می شود؟

بله. این اتفاق به ندرت رخ می دهد و در این صورت کل هزینه به خریدار برگردانده می شود.

آیا خرید فالوور اینستاگرام بدون ریزش است؟

خیر، در همه سفارشات، مقداری ریزش پس از افزایش فالوور اتفاق می افتد که امری است طبیعی و اجتناب ناپذیر.

امکان خرید بر اساس موقعیت جغرافیایی (کشوری و استانی) وجود دارد؟

خیر، افزایش فالوور بر اساس شهر و استان تنها از طریق ربات فالوجت امکان پذیر است.

چرا فالوکمپ مرجع خرید فالوور ارزان است؟

این عنوانی است که مشتریان به فالوکمپ نسبت داده اند و همانطور که معلوم است به دلیل ارائه محصولات ارزان قیمت می باشد.

آیا فالوکمپ بهترین سایت خرید فالوور است؟

ما هرگز پاسخی به این سوال نمی دهیم. پاسخ این سوال را فقط مشتریانی که از این سایت خرید نموده اند می توانند بدهند.


کتاب راهنمای خرید فالوور

41 دیدگاه برای خرید فالوور

 1. محسن

  آیا فالوور هایی که خریداری میشن ایرانی و فعال هستن؟

  • فالوکمپ

   بله محسن عزیز کلیه فالوورهایی که از طریق این صفحه سایت خریداری کنید، ایرانی هستش

 2. رویا

  با سلام آیا خرید فالوور اینستاگرام بدون ریزش است؟

 3. بامداد ایرانی

  من خرید فالوور ایرانی ارزان رو سرچ کردم، سایت شما و چند سایت دیگه رو بررسی کردم، همه قیمت ها در یک سطح بود. موندم از کدوم سایت خرید کنم.

  • فالوکمپ

   بادمداد عزیز، عبارت خرید فالوور ایرانی ارزان رو که سرچ کنی، کلی سایت میاد داخل گوگل، اعتماد کردن یا نکردن همش به خود شما بستگی داره. ولی میتونی با خیال راحت، خرید فالوور رو از فالو کمپ انجام بدی.

 4. علی

  آیا فالوور هایی که از این طریق خریداری میشن هدفمند ؟

  • فالوکمپ

   خیر، خرید فالوور هدفمند تنها از طریق ربات اینستاگرام امکان پذیره

 5. کاربر فعال اینستاگرام

  سلام خیلی ممنون از سایت فالوکمپ. 1000 فالوور خرید کردم بلافاصله افزایش فالوور شروع شد. پنج ستاره امتیاز میدم چون بنظرم بهترین سایت بود برای این کار. اکثر اکانتارو که چک کردم، فعال و واقعی بودن و از اسمای ایرانی استفاده کرده بودن. این خیلی برام مهم بود که فالوورها ایرانی باشن.

  • فالوکمپ

   درود بر کاربر فعال …
   یکی از مزایای فالو کمپ پردازش فوری سفارشات خرید فالوور هست. ما در توضیحات محصول هم عنوان کردیم که از پروفایل های ایرانی واقعی و فعال برای افزایش دنبال کنندگان پیج های مورد نظر بهره می گیریم. خوشحالیم که از خرید از فالوکمپ رضایت دارید و ممنون بابت امتیاز پنج ستاره شما دوست عزیز.

 6. سرور

  سلام من پکیج 2000 تایی خرید کردم. ممنون خیلی خوب بود. شما رو بعنوان مرجع خرید فالوور ارزان به دوستانم معرفی می کنم.

  • فالوکمپ

   سرور عزیز ممنون که مارو به عنوان مرجع خرید فالوور ارزان به دوستانت معرفی می کنی. اما یه سوال آیا نظر واقعی تو اینه که فالوکمپ قیمت هاش ارزان هست؟

 7. دختر اینستا

  سلام شما گفتید برای افزایش فالوور از پروفایلهای واقعی اینستاگرام استفاده می کنید. از کجا میشه فهمید که فالور ها واقعی هستن؟

  • فالوکمپ

   سلام بر دختر اینستا !
   دوست عزیز وقتی از فالوکمپ اقدام به خرید فالوور واقعی می کنید، بعد از اینکه سفارش شما تکمیل شد، پروفایل ها رو به صورت تصادفی چک کنید. خواهید دید که بیشتر فالوور هایی که به پیج شما اضافه شدن، استوری دارن. این یک دلیل برای واقعی بودن پروفایل هست.

 8. مرضیه

  من نیاز به افزایش فوری فالور دارم. چقد طول میکشه بعد از اینکه خریدم تا فالوورام بالا بره. میخوام لینک بذارم تو استوری، نوشتید سریع ترین راهش که لینک بیاد خرید فالور

  • فالوکمپ

   بله برای اینکه بتونید داخل استوری لینک بذارید، باید حداقل 10K فالور داشته باشید. اگه فاصله زیادی تا 10000 فالور دارید، بهترین راه خرید هست. افزایش هر 2K فالوور اینستاگرام یک روز زمان می بره. یعنی اگه فرض کنیم پیج شما کمتر از 1000 فالور داره، حدود 5 روز زمان لازمه. منظور از خرید فالوور فوری، پردازش فوری سفارش هست نه تکمیل فوری آن.

 9. شایان محبی

  ممنون از سایت خوبتون. راضی بودم

  • فالوکمپ

   ممنون از تو شایان عزیز. خوشحالیم که راضی هستی …

 10. حسین

  سلام خسته نباشید.
  ببخشید از کجا مطمئن بشیم که سایت معتبر هست؟

  • فالوکمپ

   حسین عزیز، فعالیت ما کاملا شفاف هست. تلفن ثابت، ادرس شرکت، یعنی اعتبار سایت…

 11. نسرین

  بعد از افزایش فالوور، ریزش خیلی کم بود. ممنون فالو کمپ

  • فالوکمپ

   ممنون از اعتمادت نسرین عزیز…

 12. محسن نصر

  شما سرور اصلی فروش فالوور اینستاگرام هستید؟

  • فالوکمپ

   منظور شما از سرور اصلی فروش فالوور چیه دوست عزیز؟

 13. شیوا

  سلام من قصد خرید فالوور دارم. من از طریق پیج اینستاگرام فروش دستبند دخترانه دارم. میخوام بدونم میشه فالور دختر فقط اضافه بشه؟ ممنون

  • فالوکمپ

   سلام شیوا. افزایش فالوور بر اساس جنسیت تنها از طریق ربات اینستاگرام امکان پذیر هست. در تنظیمات ربات می تونی تعیین کنی که پروفایل هایی که جنسیت دختر یا کلا خانم دارن رو فالو کنه. اگر از طریق فالو کمپ خرید فالوور انجام بدی، ترکیبی از فالوور های دختر و پسر به پیجت اضافه میشه…

 14. گرام لند

  سلام یه سوال دارم. من 100 فالوور برای تست لازم دارم. ولی در پکیج های شما این تعداد وجود نداره. میخوام قبل از خرید از ایرانی بودن فالور ها مطمئن بشم بعد خرید کنم. آیا امکانش هست؟

  • فالوکمپ

   سلام لطفا برای خرید 100 فالوور تست تماس بگیرید.

 15. اندیشه فعال

  نیاز به خرید فالوور فوری دارم. لطفا راهنمایی کنید. حاضرم قیمت بالا تری پرداخت کنم ولی سریع افزایش پیدا کنه. رو کم کنیه. خواهش میکنم اگه میشه بهم اطلاع بدین. زمان کمی دارم و عجله هم دارم.

  • فالوکمپ

   اندیشه عزیز، منظور از خرید فالوور فوری این هستش که سفارش افزایش فالور شما به صورت فوری پردازش میشه. هر 2000 فالور نیاز به 24 ساعت زمان داره. نیاز به پرداخت هزینه با قیمت بالا تر نیست. به صورت عادی سفارشتو ثبت کن و مطمئن باش که سریع تر از این امکان نداره.

 16. امید

  با سلام من میخواهم حدود 10 الی 20 هزار فالور از شما خریداری کنم ایا به نظرتون چند درصد فعال هستن و یک پست بزارم چقدر لایک میکنن یا استوری نگاه میکنن حالا ما بگین پست خوب و عالی باشه .

  • فالوکمپ

   سلام امید عزیز. حدود 50% از پروفایل هایی که برای افزایش فالوور به پیج شما اضافه میشه، اصولا فعال هستش. ولی اینکه چقدر به پست های پیجت واکنش نشون بدن، هیچ معیار مشخصی نداره. پست شما عالی هم که باشه، مخاطب خاص خودش رو داره. نمیشه انتظار داشت چون پستت عالیه، درصد بالا یی اون رو لایک کنن.

 17. پیج فروش فالوور

  سلام من یه پیج اینستاگرام برای فروش فالوور راه اندازی کردم. میتونم از سرور افزایش فالوور شما استفاده کنم؟ در اصل تخفیف خوب میخوام که بتونم قیمت ارزان بذارم تو پیج. نحوه همکاری با شما به چه شکلیه؟

  • فالوکمپ

   سلام با توجه به اینکه ما ارزان ترین قیمت فالوور رو ارائه می کنیم، جای تخفیف وجود نداره شما باید نمایندگی پنل سرور افزایش فالوور از فالوکمپ دریافت کنید و از این طریق با ما همکاری داشته باشید. بعد از ثبت درخواست، پنل بصورت فوری برای شما فعال میشه و میتونید سفارش های خرید فالوور رو داخلش ثبت کنید.

 18. خرید فالوور فوری

  سلام سرچ کردم خرید فالوور فوری تو گوگل سایت شما اومد. بعد تو کامنتا خوندم در پاسخ یک نفر نوشته بودین که منظور از فوری، یعنی سفارش سریع انجام میشه. من باید تو دو سه روز پیج یکی از مشتریهامو افزایش بدم به 10K. میشه پول بیشتری بدم ولی شما فوری اینکارو انجام بدید؟

  • فالوکمپ

   دوست عزیز ما سرعت سرور افزایش فالوور رو به گونه ای تنظیم کردیم که از آسیب رسیدن به پروفایل اینستاگرام شما حتی المقدور پیشگیری بشه. اگه فرض کنیم پیج مشتری شما تازه راه اندازی شده و هنوز تعداد فالوور بالا نداره، حداقل 5 روز زمان برای رسوندن تعداد فالور هاش به 10K لازمه. مسئله هزینه نیست. ما فکر سلامت پروفایل شما هستیم.

 19. پیج خانم مزون

  با سلام ممنون از سایت خوبتون. من پیج مزون لباس برای خانم ها دارم. میخوام بدونم چند درصد از فالوئر هایی که خرید میکنم خانم هستن؟ با توجه به توضیحاتی که خوندم، فالوئر ایرانی فعال و واقعی اضافه میشه به پیجم. اگه بشه بیشترش خانم باشه که دیگه عالی میشه.

  • فالوکمپ

   خانم مزون سلام. مشابه سوال شما رو در کامنت های قبلی پاسخ دادم. اگه به دنبال فالوور خانم هستید و بدنبال روش مطمئن می گردید، بهترین راه ممکن استفاده از سایت ربات اینستاگرام هستش که در حال حاضر با توجه به آپدیت های جدیدی که اینستا اعمال کرده، عملکرد اکثر این سایت ها با اختلال مواجه شده. در مورد فالوور ایرانی واقعی و فعال خیالتون راحت باشه. همینگونه هم هست. موفق و پیروز باشید.

 20. گرام پلیس

  سلام چطور میتونم نمایندگی فروش فالور از شما بگیرم. آیا پنل در سایت شماست یا من از طریق سایت خودم میتونم مستقیم سفارش های افزایش فالوور رو انجام بدم؟ ممنون میشم توضیح بدین. در ضمن یک پیج اینستاگرام به اسم ایرانی گرام دارم که حدود 100k فالوور ایرانی واقعی و فعال داره که میتونم سایتمو داخلش تبلیغ کنم. فک کنم بهترین روش فروش باشه. میخوام بگم که میتونم سود خوبی رو به شما و خودم برسونم.

  • فالوکمپ

   سلام. لطفا برای دریافت پنل فروش فالوور با شرکت تماس بگیرید. سفارش های خرید فالوور بدون دخالت فالوکمپ از داخل سایت خودتون مستقیما انجام میشه. بله یکی از بهترین روش های تبلیغ روشی هست که خودتون گفتید. مخصوصا که فالوورهای ایرانی فعال و واقعی به تعداد بالا دارید. موفق باشید.

 21. پسر ایران

  عالی دمتون گرم

  • فالوکمپ

   درود بر پسر ایران

 22. احمد

  آیا فالورها ایرانی فعال و واقعی هستن. برای خرید فالور نیاز هست که پسورد رو به شما بدیم یا نه؟ آیا خرید فالور بدون ریزش هست؟

  • فالوکمپ

   بله ایرانی فعال و واقعی هستن. خیر برای خرید فالوور نیاز نیست کلمه عبورتون رو در اختیار ما بگذارید. مقداری ریزش بعد از تکمیل افزایش فالوور طبیعی هست و نمی توان انتظار خرید فالوور بدون ریزش رو داشت. با آرزوی موفقیت برای تو احمد عزیز.

 23. مهناز

  سلام
  من15kفالوور میخواستم ولی شما فقط توی پنل فروشتون فقط تا 3000تا دارید ایا پنج بار 3000تا سفارش بدم یا یکجا 15kمیتونم سفارش بدم؟

  • فالوکمپ

   سلام مهناز. به دلیل محدودیت هایی که جدیدا اینستاگرام اعمال کرده، تعریف پکیج های تعداد بالا کار منطقی نیست. تیم برنامه نویس فالو کمپ دارن روی این موضوع کار میکنن. انشالا به زودی پکیج های متنوع تری به سایت اضافه میشه.

 24. آنا نادری

  با سلام حدودا از چقدر وقت بعد از خریداری کار فالو اضافه کردن شروع میشود؟

  • فالوکمپ

   سلام آنا. به محض ثبت موفق در سایت، افزایش فالوور به صورت فوری و سریع شروع میشه.

 25. عماد

  سلام ممنون از فالوکمپ. به جرات میتونم بگم بهترین سایت خرید فالوور همین فالو کمپ هستش. تا خریدم کامل شد فوری افزایش فالوور شروع شد.

  • فالوکمپ

   ممنون از تو عماد جان که فالو کمپ رو بعنوان بهترین سایت خرید فالوور میشناسی…

 26. نادر فیک زاده

  با سلام ممنون از سایت خوب فالوکمپ. یه سوال داشتم. خرید فالوور بهترین روش افزایش هست یا بهتر اینه که از ربات اینستاگرام استفاده کنیم؟ آیا خرید فالوور واقعی هست؟ منظورم اینه که از اکانت های واقعی و فعال برای اینکار استفاده میشه یا فیک هستن فالوورها؟ ممنون

  • فالوکمپ

   نادر عزیز اگه به دنبال افزایش هدفمند فالوور ایرانی واقعی و فعال اینستاگرام هستی، بهترین روش افزایش، استفاده از سایت ربات مانند فالوجت هستش. اما اگه هدفمند بودن و جنسیت دختر یا پسر (خانم و آقا) برات اهمیت نداره ساده ترین روش افزایش، خرید فالوور هست تا بصورت فوری و ارزان به پیج اینستاگرامت اضافه بشه. روش اصلی و فوری هم همین روشی هست که از هر دو سرور فروش قابل انجامه. در مورد اینکه سوال پرسیدی آیا خرید فالوور واقعی است باید بگم بله بیشتر پروفایل ها ایرانی، واقعی و فعال هستن … موفق باشی

 27. خریدار فالوور لایک زن

  نیاز به خرید فالوور لایک زن دارم. آیا این فالوورها لایک زن هم هستن؟ ممنون میشم فوری پاسخ بدید…

  • فالوکمپ

   بعد از اینکه افزایش فالوور کامل شد، تعداد لایک های پست ها هم افزایش پیدا میکنه ولی نه تعداد بالا. اگه نیاز به خرید فالوور لایک زن دارید، پیشنهاد میکنم از ربات اینستاگرام و سرور افزایش فالوور فالوجت استفاده کنید.

 28. Hamid.eshrsghi

  باسلام واحترام من درسفارش ۸۳۹۴تعداد۱۰۰۰فالوئرخریداری نمودم ولی ۷۰۰مورداضافه شددلیل آنرابیان نمایید

  • فالوکمپ

   حمید عزیز سلام. در سفارش افزایش فالوور شما، 1000 فالوئر ارسال شده که بخشی از اون ریزش داشته. اینو به یاد داشته باشید که خرید فالوور اینستاگرام بدون ریزش امکانپذیر نیست. این مقدار از ریزش هم برای تعدادی که شما سفارش دادید، کاملا طبیعی هست… موفق و پیروز باشی دوست عزیز.

 29. فعال اینستاگرام

  سلام بعد از افزایش فالوور، چند درصد از فالوورا فعال هستن؟ چند درصد دختر و چند درصد پسر ؟

  • فالوکمپ

   درود بر فعال اینستاگرام .
   بالای 90 درصد از فالوورهای ایرانی که خرید می کنید، فعال هستن اما به هیچ عنوان نمیشه در مورد درصد دختر یا پسر بودن اونا نظری داد چون ترکیبی از خانم و آقا برای شما ارسال میشه. اگه نیاز به افزایش فالوور بر اساس جنسیت (خرید فالوور دختر) دارید، حتما از ربات اینستاگرام استفاده کنید.

 30. سپیده

  من فالوور خریدم دوبار ولی چرا اضافه نشد

  • فالوکمپ

   سلام سفارش شما به صورت فوری در صف پردازش رفته. مجددا چک کنید در حال افزایش هست.

 31. پوریا علوی

  سلام کاش پکیج های تعداد بالا هم داشتید. خیلی خوب بود من تا خرید کرد، افزایش شروع شد و تقریبا همون مقدار که گفته بودین زمان برد. عالی. سپاسگزارم

  • فالوکمپ

   سلام پوریا. به دلیل محدودیت های جدیدی که اینستاگرام اعمال کرده، فروش پکیج های تعداد بالا کار منطقی نیست. با این حال تیم فنی دارن روی نرم افزار سرور افزایش فالوور کار می کنن. ایشالا فوری حل میشه. ممنون که به فالو کمپ اعتماد کردی …

 32. مرجان رجالی

  سلام فقط خواستم تشکر کنم از پشتیبانی خوب سایت فالو کمپ. بلافاصله بعد از تماس، به درخواست من رسیدگی شد.

  • فالوکمپ

   سلام مرجان عزیز. سفارش خرید فالوور شما به دلیل حجم بالای درخواست در سرور با اندکی تاخیر شروع شد. بابت صبر و شکیبایی تو سپاسگزارم …

 33. ارين

  سلام ببخشید من فالور برای کاری که داخل پیجم انجام میدم میخوام یعنی کسب و کاری که میکنم و نیاز دارم فالورا واقعی باشن و چک کنن پستای پیجمو و دایرکت حتا بدن یعنی نمیخوام از این فیکا باشه که با برنامه فقط فالو میکنن تا سکه بگیرن و فالور میارن منظورمو ک متوجه اید میخوام با رضایت خودشون فالو کرده باشن و ایا فالورا شما همینطوره؟ و سوال بعدیم اگه همینطوره از چه طریقی میتونین یک نفرو مجبور کنید مثلا مارو فالو کنه؟ چون پیج بالا ندارین بخواین مثلا تبلیغات کنید پس از چه طریقیه ممنون میشم جواب بدین

  • فالوکمپ

   ارین عزیز سلام. به شما پیشنهاد میکنیم از ربات اینستاگرام فالوجت برای این منظور استفاده کنید. ولی اگر به دنبال سریع ترین راه افزایش فالوور هستید، به شما خرید فالوور رو پیشنهاد می کنیم…

 34. علیرضا

  سلام خسته نباشید فالور های سایت شما ایرانی و فعال هستند . پست ها لایک و بازدید و کامنت انجام میدن

  • فالوکمپ

   سلام علیرضا بخشی از فالوورهای ایرانی شبه فعال هستن. بعد از افزایش درصد کمی از این فالوور ها لایک و ویو (بازدید) انجام میدن. ولی کامنت نمیذارن.

 35. سبا

  دو دل هستم که خرید فالوور انجام بدم یا نه! یکی میگه اگه فالوورها واقعی و فعال باشن نه فیک خوبه. میشه راهنمایی کنید من رو؟

  • فالوکمپ

   سبای عزیز بستگی داره که روند افزایش فالوور پیجت در اینستاگرام تو چه مرحله ای باشه. خرید فالوور چه فیک باشه و چه واقعی و فعال ، اگر در زمان مناسب انجام بشه، خوبه. با این حال اگه نیاز به مشورت داری، با دفتر شرکت تماس بگیر تا بچه ها راهنماییت کنن.

 36. 09353002726

  سلام الان بدون مشکل میشه فالوور خرید از سایت ؟؟ ١٠٠٠ تا میخواستم بخرم

  • فالوکمپ

   سلام در حال اعمال تغییرات بر اساس اخرین اپدیت های اینستاگرام بر روی سرور افزایش فالوور ایرانی هستیم و در حال حاضر فقط امکان خرید فالوور غیر ایرانی وجود داره. لطفا تا به روز رسانی سرور صبور باشید یا از پکیج های فالورهای خارجی خریداری کنید. با سپاس🙏

 37. مرجان

  سلام من میخوام خرید فالوور انجام بدم ولی پکیج ها غیر فعال هستن. چکار کنم؟ نیاز فوری به افزایش فالوور دارم. لطفا کمک کنید.

  • فالوکمپ

   مرجان عزیز ظرف چند ساعت آینده مجددا پکیج های خرید فالوور فعال میشه. لطفا صبور باش و چند ساعت دیگه مجدد به سایت مراجعه کن. با تشکر از تو…

 38. اینستاگرام

  سلام من قیمت های شما رو با بقیه سایتهایی که مرجع خرید فالوور ارزان بودن مقایسه کردم. قیمت ها تقریبا یکی بود و به نظرم شما ارزان ترین سایت خرید فالوور نیستید.

  • فالوکمپ

   سلام Instagram. به دلیل اینکه در حال ارتقا سرور افزایش فالور فالو کمپ هستیم، پکیج هایی که در این پیج مشاهده می کنید، مربوط به دنبال کنندگان بین المللی هست. قیمت این محصولات بسیار بالا تر از فالور ایرانی فعال و واقعی هستش. این مورد به صورت موقتیه و ما در حال اعمال تغییرات فوری و اساسی روی سرور هستیم و به محض بروز رسانی، مجددا ارزان ترین قیمت ها رو به شما ارائه خواهیم داد. ممنون از پیامی که فرستادی دوست عزیز.

 39. الیاس

  سلام کی پکیج های خرید فالوور ایرانی فعال میشه؟ من دیشب فالور خارجی خریدم خیلی سریع رفت بالا ولی نیاز به ایرانی دارم. خیلی ممنون از سایت و پشتیبانی عالی فالوکمپ.

  • فالوکمپ

   الیاس عزیز به محض به روز رسانی سرور ، پکیج ها فعال میشه و سرعت افزایش هم به شدت بالا میره. ممنون از پیام انرژی بخشت ❤🌹
   خرید فالوور اینستاگرام

 40. فعال اینستاگرامی

  با تشکر از پشتیبانی. فکر نمیکردم با این کیفیت به درخواست من رسیدگی بشه.😍 کارتون عالی

  • فالوکمپ

   درود بر تو دوست عزیز و فعال در اینستاگرام
   فالوور فعال اینستاگرام

 41. خرید 100k فالوور

  من 100k فالوور فعال نیاز دارم. چطوری میشه سفارش داد؟ لطفا زود پاسخ بدید نیاز فوری دارم.

  • فالوکمپ

   شما می تونی 5 تا پکیج 20k خریداری کنی. ولی همزمان نه. اجازه بده سفارش اول بصورت کامل افزایش بده بعد سفارش بعدی رو ثبت کن. موفق باشی

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *