فهرست

خرید بازدید استوری

افزایش فوری , ویو واقعی استوری , بازدید ایرانی و ارزان

افزایش بازدید به گونه ای تعداد ویو استوری شما را بالا می برد که علاوه بر ورود آن به اکسپلور باعث می شود اینستاگرام، استوری شما را به کاربران بیشتری پیشنهاد کند. بازدید ها از سمت کاربران ایرانی بوده که تماما دارای پروفایل واقعی و فعال می باشند. برای این منظور یکی از پکیج های ویو استوری زیر را خرید کنید.

۳۰۰۰ بازدید استوری

تومان۱۸۰۰۰

۲۰۰۰ بازدید استوری

تومان۱۲۰۰۰

۱۰۰۰ بازدید استوری

تومان۶۰۰۰

۵۰۰ بازدید استوری

تومان۳۰۰۰

۵۰۰۰۰ بازدید استوری

تومان۲۹۹۰۰۰

۲۰۰۰۰ بازدید استوری

تومان۱۹۹۰۰۰

۱۰۰۰۰ بازدید استوری

تومان۶۰۰۰۰

۵۰۰۰ بازدید استوری

تومان۳۰۰۰۰

مزایای خرید بازدید استوری از فالوکمپ

ما با در اختیار داشتن سرور اختصاصی افزایش دهنده، جزو معدود سرویس هایی هستیم که توانایی قیمت گذاری به صورت مستقل را داشته و این از بزرگترین مزیت های فالوکمپ می باشد. استفاده از پروفایل های ایرانی، کاربران واقعی و فعال باعث شده تا علاوه بر اینکه در بین سایت های مشابه، بعنوان ارزان ترین سایت افتخار میزبانی شما را داریم، به دلیل کیفیت سرویس ها که توضیحات کامل آن را در ادامه مطالعه می فرمایید، استوری شما را نیز وارد اکسپلور کنیم.

افزایش بازدید Story
خرید ویو Story اینستاگرام

استوری در اکسپلور

اینستاگرام به تازگی استوری های کاربران خود را در اکسپلور به نمایش در می آورد. ما با افزایش ایمپرشن واقعی استوری شما، به ورود آن به اکسپلور کمک کرده به گونه ای که پس از اتمام افزایش ویو، همچنان شاهد روند رو به رشد تعداد بازدیدهای خود خواهید بود. این قابلیت سرور، وجه تمایز ما با دیگر سایت های مشابه است.

ویو استوری ارزان

ویو ارزان

در اختیار داشتن سرور اختصاصی این امکان را در اختیار ما گذاشته تا بتوانیم در بازار پر رقابت خرید و فروش بازدید استوری اینستا، با ارائه خدمات ارزان موجب جلب رضایت مشتریان خود شویم. از این رو قیمت ویو را به گونه ای تعیین نمودیم که پاسخگوی نیاز پیج های استارت آپی و یا پیج های کسب و کار با بودجه محدود باشیم.

خرید بازدید استوری

پروفایل های واقعی

هرچه بازدیدها توسط کاربران واقعی و فعال انجام پذیرد، احتمال اینکه پس از تکمیل سفارش شما، همچنان آمار ویو استوری افزایشی باشد، بیشتر است. به همین جهت است که فالوکمپ از کاربران واقعی با پروفایل کامل که در پیج خود پست منتشر می کنند، برای افزایش ویو استوری های شما بهره می گیرد.

بازدید استوری ایرانی

بازدید ایرانی

اگر مخاطبین هدف پیج شما از کشور ایران هستند به این موضوع توجه کنید که برای دیده شدن استوری شما توسط کاربران ایرانی و به تبع آن افزایش ارگانیک بازدید، خرید بازدید استوری ایرانی از اهمیت بالایی برخوردار است. کلیه ویو های ارسالی از سرور فالوکمپ، با استفاده از پروفایل های ایرانی اینستاگرام می باشد.