خرید فالوور خارجی اینستاگرام (بین المللی) ارزان و واقعی

خرید فالوور خارجی، ارزان و واقعی به پیج شما در سطح جهانی قدرت میده !

به راحتی فالوور خارجی دریافت کن

بسته مناسب را انتخاب کنید:

۱۰۰ فالوور بین‌المللی
۲۵۰۰۰ تومان تومان ۳۰۰۰۰ تومان
 • زمان تقریبی : ۱ ساعت
 • ۳۰ فالوور بیشتر (هدیه جبران ریزش)
۲۰۰ فالوور بین‌المللی
۴۰,۰۰۰ تومان تومان ۴۶۰۰۰ تومان
 • زمان تقریبی : ۲ ساعت
 • ۵۰ فالوور بیشتر (هدیه جبران ریزش)
۵۰۰ فالوور بین‌المللی
۹۰,۰۰۰ تومان تومان ۹۸,۰۰۰ تومان
 • زمان تقریبی : ۵ ساعت
 • ۷۰ فالوور بیشتر (هدیه جبران ریزش)
۱۰۰۰ فالوور بین‌المللی
۱۶۰,۰۰۰ تومان تومان ۱۶۸۰۰۰تومان
 • زمان تقریبی : ۵ ساعت
 • ۷۰ فالوور بیشتر (هدیه جبران ریزش)
۲k فالوور بین‌المللی
۳۰۰,۰۰۰ تومان تومان ۳۲۰۰۰۰ تومان
 • زمان تقریبی : ۱۵ ساعت
 • ۳۰ فالوور بیشتر (هدیه جبران ریزش)
۳k فالوور بین‌المللی
۴۵۰,۰۰۰ تومان تومان ۴۷۵۰۰۰تومان
 • زمان تقریبی : ۲۴ ساعت
 • ۳۰۰ فالوور بیشتر (هدیه جبران ریزش)
۱۰k فالوور بین‌المللی
۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان تومان ۱۳۵۰۰۰۰تومان
 • زمان تقریبی : ۴۸ ساعت
 • ۵۰۰ فالوور بیشتر (هدیه جبران ریزش)
۲۰k فالوور بین‌المللی
۲,۳۰۰,۰۰۰تومان تومان ۲۵۵۰۰۰۰ تومان
 • زمان تقریبی : ۷۲ ساعت
 • ۸۰۰ فالوور بیشتر (هدیه جبران ریزش)
گارانتی

ضمانت بازگشت وجه

شاپرک

پرداخت با درگاه امن شاپرک

ضمانت

نماد اعتماد الکترونیک

شروع فوری پس از تکمیل سفارش

شروع فوری پس از تکمیل سفارش

بدون نیاز به فالو کردن دیگران

بدون نیاز به فالو کردن دیگران

کاملا ایمن دربرابر پنالتی شدن

از شما پسورد پیجتون رو نمی پرسیم

Social Networking Service

Instagram, IG, اینستاگرام, اینستا

Followers Location

International, Whole World, بین المللی, خارجی

Follower Increase Server

Followcamp, فالوکمپ

Followers Delivery Method

Instant Delivery, افزایش فوری

Password Required

No Password Required, بدون نیاز به پسورد

Quality

High Quality Followers, با کیفیت

خرید فالوور خارجی

چرا باید فالوور خارجی خریداری کنیم؟

داشتن فالوور خارجی به راحتی توسط سایر کاربران قابل تشخیص است. این گروه از فالوورها مزایای زیادی برای کسب و کارهای داخلی و خارج از ایران دارند.

فالوور های خارجی که از فالوکمپ خریداری می شوند از سه ویژگی مهم برخوردار هستند:

خرید فالوور خارجی

چه نوع فعالیتی در اینستاگرام می‌کنید؟ آیا فعالیت شما محدود به کشور ایران است؟ یا خدمات و محصولاتی را ارائه می‌دهید که بازارهای بین‌المللی هم دارد؟ یا اینکه فقط در بازارهای خارجی فعالیت می‌کنید؟ اگر هم در ایران و هم در بازارهای خارجی فعالیت دارید یا اینکه به‌صورت کامل در بازارهای بین‌المللی فعالیت می‌کنید، علاوه بر فالوورهای ایرانی، به انواع فالوور خارجی نیز احتیاج خواهید داشت. البته باتوجه‌به حساسیت بیشتر بازارهای بین‌المللی، به فالوور واقعی خارجی بیشتر نیاز پیدا می‌کند. خرید فالوور خارجی بهترین روش برای افزایش فالوور خارجی محسوب می‌شود.

فالوکمپ در کنار ارایه خدمات و سرویس های ایرانی خود، مایل به ارایه خدمات فالوور خارجی بود که با افزودن سرویس خرید فالوور بین بین المللی توانست آن را محقق کند. ایرانی های بسیاری هستند که کسب و کارهای بین المللی در اینستاگرام دارند و دوست دارن که فالوورهای آنها فقط دنبال کننده خارجی داشته باشد. این کار به افزایش فروش و کسب درآمد بیشتر در این شبکه با اشل جهانی کمک زیادی می کند. 

فالوکمپ با اولویت قرار دادن جلب رضایت مشتریان خود، سعی کرده است که این سرویس نیز همانند سایر پکیج های دیگر مانند خرید فالوور واقعی، از پروفایل های مناسب و واقعی استفاده کند. همچنین در کنار آن قیمت خود را در سطح قابل قبولی نگه داشته است تا امکان خرید برای تمامی افراد مایل به فعالیت خارجی در اینستاگرام بتوانند از آنها استفاده کنند. 

فالوور خارجی چیست؟

فالوورهایی که از کشورهای دیگر و ملیت های دیگری به جز ایران هستند را فالوور خارجی می گویند. فالوورهای خارجی را می توان از روی اسم اکانت و در بعضی موارد نیز همراه با عکس پروفایل تشخیص داد.

خرید فالوور خارجی یعنی چه؟

برخی افراد تصور می‌کنند که برای خرید انواع فالوور خارجی باید از سرورهای خارجی استفاده کنند؛ اما این‌طور نیست. در حقیقت انواع فالو بگیر خارجی رایگان و غیر رایگان در اینترنت وجود دارند. این نرم‌افزارها به‌صورت رباتیک فعالیت می‌کنند و باعث آسیب واردشدن به پیج شما می‌شوند. برای خرید فالوور غیرایرانی می‌توانید از سایت فالوکمپ کمک بگیرید.

خرید فالوور خارجی فیک

خرید فالوور خارجی فیک از سایت معتبر فالوکمپ بهترین گزینه برای پیشرفت پیج شما محسوب می‌شود. روش‌های رایگان یا خیلی ارزان‌قیمت، همگی مشکلات بسیاری را برای شما به همراه خواهند آورد. زمانی که اقدام به خرید فالوور خارجی فیک کنید، تعداد فالوورهای شما افزایش پیدا می‌کند. فالوورهای فیک رایگان هم تأثیر مستقیم روی اعتمادسازی هرچه بیشتر فالوورهای واقعی شما خواهند داشت. برای مثال وقتی که در بازارهای بین‌المللی فعالیت می‌کنید، کاربران تعداد و نوع فالوورهای شما را بررسی می‌کنند. وقتی که افرادی را با تصاویر پروفایل خارجی و نام مرتبط خارجی را مشاهده کنند، اعتماد بیشتری خواهند کرد. به‌این‌ترتیب شما را دنبال می‌کنند و روی همکاری با شما تأمل بیشتری خواهند کرد. پس می‌توان گفت که اولین گام برای پیشرفت در بازارهای بین‌المللی، داشتن فالوور خارجی مناسب است. این فالوورها هم به‌صورت ارگانیک به‌سختی به دست می‌آیند. پس بهتر است اقدام به خرید فالوور خارجی فیک کنید.

خرید فالوور خارجی فیک

یکی از مواردی که علاوه بر محتوای خوب برای کاربران از اهمیت بالایی برخوردار است، داشتن تعداد فالوور بالاست. 

برخی از مزایای فالوور فیک خارجی عبارتند از:

 1. قیمت بسیار مناسب 
 2. اعتباربخشی بالا به کسب  و کار شما در هر زمینه ای
 3. بالا بردن عدد فالوور پیج مورد نظر

خرید فالوور خارجی فیک مناسب

تمامی پیج ها می توانند از این خدمات استفاده کنند. بسیاری از پیج ها، بعد از مدتی شروع به خرید فالوور می کنند تا با بالا بردن تعداد فالوورهای خود، مخاطبین جدید تری نیز جذب کنند. فالوور، فالوور می آورد. این حرف برای پیج های تازه تاسیس نیز کاربرد دارد. 

این پیج ها می توانند با خرید فالوور فیک، سرعت رشد خود را افزایش دهند. این افزایش فالوور جهت دیده شدن پیج و شروع پیشرفت های شما، یک نردبان ترقی محسوب می شود.

فالوور خارجی

جذب فالوور خارجی اهمیت بسیاری دارد. با کمک فالوورهای خارجی، اعتبار پیج شما افزایش پیدا می‌کند. خودتان را به‌جای مخاطب و فالوورها قرار دهید. زمانی که می‌بینید یک پیج علاوه بر فالوورهای ایرانی، فالوورهای خارجی هم دارد، چه احساسی پیدا می‌کنید؟ آیا احساس بهتری درباره آن پیج نخواهید داشت؟ وقتی که یک پیج فالوورهای خارجی داشته باشد، یعنی آن‌قدر سطح کیفیتی بالایی دارد که باعث شده افراد خارجی نیز او را دنبال کنند. برای این کار روش‌های مختلفی وجود دارد. روش‌های ارگانیک برای جذب فالوور خارجی می‌تواند بسیار دشوار باشد. در ادامه شما را با روش‌های مختلف افزایش فالوور خارجی در اینستاگرام بیشتر آشنا می‌کنیم.
مخصوصاً اگر در حوزه‌های بین‌المللی فعالیت دارید، می‌توانید با جذب فالوور خارجی، اعتبار پیج خود را دوچندان کنید. کاربران خارجی اهمیت چندانی به تعداد فالوور ایرانی که دارید نمی‌دهند. آن‌ها لیست فالوورهای شما را نگاه می‌کنند و درصورتی‌که افراد خارجی در آن حضور داشته باشند، به شما اعتماد می‌کنند. شما هم همین حس را خواهید داشت. وقتی که می‌خواهید با یک شرکت بین‌المللی معامله و مبادله داشته باشید و تمامی فالوورهای پیج کاری آن بومی باشد، قطعاً نمی‌توانید به آن اعتماد کنید. همین موضوع باعث رشد یا نزول روند فعالیت بین‌المللی شما خواهد شد.

فالوورهایی که از فالوکمپ خریداری می شوند، برطبق اصول و الگوریتم اینستاگرام اضافه می شوند تا از شناخته شدن این پیج ها توسط الگوریتم و در نتیجه شادوبن شدن پیج شما پیشگیری شود.

داشتن بسته های گوناگون، پشتیبانی 24 ساعته، اضافه کردن پکیج های خریداری شده طبق الگوریتم اینستاگرام و ارائه خدمات دیگر از جمله فروش لایک و کامنت  مواردی هستند که فالوکمپ را به یکی از بهترین وب سایت های رسمی در زمینه خدمات شبکه اینستاگرام تبدیل کرده است.

برخی از نکاتی که هنگام خرید از این وب سایت باید رعایت کنید، عبارتند از:

 1. کلیه سفارشات شما با سرعت بالا پس از پرداخت هزینه برای شما اعمال خواهند شد.
 2. از خریداری چندین بسته به طور همزمان اجتناب کنید.
  اگر به  تعداد فالوور بالا نیاز دارید، در چندین مرحله اقدام به خرید کنید و پس از پایان هر خرید و اعمال آن، خرید بعدی  را انجام دهید.
 3. سرورهای فالو کمپ از سرعت بالایی برخوردار هستند ولی برای جلوگیری از اختلال در سرورها و پیشگیری از مشکلات احتمالی، بهتر است پیج خود را به حالت public یا عمومی در بیاورید.

خرید فالوور خارجی

خرید فالوور خارجی یا بین المللی بیشتر برای پیج هایی که ملیت دنبال کنندگان اهمیتی برای ادمین ندارد مناسب می باشد. همچنین پیج هایی که برای فروش محصولات و خدمات خود اهداف بین المللی داشته و مخاطبین هدف آنها را فالوور هایی از کشورهای مختلف تشکیل می دهند، خرید فالوور بین المللی کاربرد دارد.

سرعت سرور افزایش فالوور فالوکمپ برای این محصول بسیار بالا بوده و در کسری از ثانیه بلافاصله پس از پرداخت موفق هزینه سفارش، به صورت فوری مورد پردازش قرار می گیرد.

پشتیبانی واقعی و خدمات پس از فروش این محصول تا اتمام سفارش در کنار شماست. با خیال آسوده تعداد فالوور خارجی پیج اینستاگرام خود را بالا ببرید.

راه‌های افزایش فالوور خارجی در اینستاگرام

شاید برای شما این سؤال به وجود بیاید که چگونه فالوور خارجی جمع کنیم؟ خب در حقیقت باید بدانید که جذب فالوور خارجی به‌سادگی جذب فالوور ایرانی نیست. همان‌طور که می‌دانید، مهم‌ترین موضوع در اینستاگرام، محتوا و تعامل است. از طریق محتوا به تعامل دست پیدا می‌کنید. وقتی که محتوای مفید تولید کنید، افراد مختلفی را جذب پست خود می‌کنید. به‌تدریج با گذر زمان، پست شما وارد اکسپلور می‌شود. به‌این‌ترتیب افراد بیشتری شما را می‌بینند و پیج شما را دنبال می‌کنند. حال این موضوع را در خصوص کاربران خارجی در نظر بگیرید.
کاربران خارجی چه ارتباطی با پست‌های ایرانی برقرار می‌کنند؟ اگر به زبان انگلیسی محتوا تولید کنید، فالوورهای ایرانی خود را از دست می‌دهید. پس این موضوع مخصوصاً برای کسانی که حوزه داخلی و خارجی را با هم مدیریت می‌کنند، بسیار دشوار خواهد بود. به‌این‌ترتیب افراد نمی‌توانند با پیج شما ارتباط برقرار کنند. البته روش‌های مختلفی برای جذب فالوور خارجی وجود دارد. برای افزایش فالوور خارجی در اینستاگرام به‌صورت ارگانیک، می‌توانید محتواهایی تولید کنید که فاقد زبان خاصی هستند. برای مثال می‌توانید از عکس‌های بدون نوشته استفاده کنید. همچنین زیر کپشن نیز فقط از هشتگ‌ها استفاده نمایید.
روش دیگری که می‌تواند بسیار مفید واقع شود، خرید فالوور خارجی اینستاگرام است. با کمک پنل فالوور خارجی، می‌توانید تعداد فالوورهای خود را افزایش دهید. حتی اگر این فالوورها فیک باشند، باز هم نام و عکس خارجی دارند. به‌این‌ترتیب جزئی از فالوورهای خارجی به‌حساب می‌آیند.

چگونه فالوور خارجی بگیریم

برای اینکه فالوور خارجی بگیریم، روش‌های دیگری نیز وجود دارد. برای مثال می‌توانید در شبکه‌های اجتماعی دیگری که مخاطبان هدف شما در آن‌ها فعالیت بیشتری داشته باشند، حضور پیدا کنید. برای مثال اکثر مخاطبان خارجی شما، در شبکه اجتماعی یوتیوب فعالیت دارند. پس می‌توانید برای این دسته افراد، در شبکه اجتماعی یوتیوب تولید محتوای انگلیسی انجام دهید و آن‌ها را به پیج اینستاگرام خود هدایت کنید. این کار را می‌توانید در خصوص شبکه‌های اجتماعی دیگر همانند Linkdin و سایر شبکه‌های اجتماعی دیگر همانند فیس‌بوک هم انجام دهید. با تبادل دنبال‌کنندگان خود، می‌توانید به‌تدریج فالوورهای خارجی به دست بیاورید.
درصورتی‌که اکانت شما یک اکانت واقعاً خارجی است و مثلاً دارای دفتر فروش در کشورهای دیگر هستید، می‌توانید از امکانات خاص اینستاگرام نیز استفاده کنید. خود اینستاگرام بخشی به‌عنوان Promote دارد. از طریق پروموت می‌توانید تبلیغات پیج خودتان را به مستقیم به اینستاگرام بسپارید و در ازای آن مبلغی را پرداخت کنید. طبیعتاً این قابلیت در ایران و روی پیج‌های ایرانی فعال نیست. پس می‌تواند یک روش بسیار عالی برای افزایش فالوور خارجی اینستاگرام باشد.

افزایش فالوور خارجی رایگان چقدر موثر است؟

افزایش فالوور خارجی رایگان بی‌نهایت مؤثر است؛ اما نه تأثیر مثبت، بلکه تأثیر بسیار بالایی روی تخریب پیج شما دارد. در حال حاضر می‌توانید از انواع برنامه افزایش فالوور خارجی که به‌صورت رایگان روی اینترنت قرار دارند استفاده کنید. خب چه دلیلی دارد یک برنامه، خدماتی که دیگران با هزینه‌ای برای شما انجام می‌دهند را به‌صورت رایگان ارائه دهد؟ در حقیقت این فالوورها، فالوورهای فیک و رباتیک هستند. حتی در فالوورهای فیک نیز انواع معتبر و غیرمعتبر وجود دارد. برای مثال یک فالوور باید دارای نام منطقی، تصویر پروفایل مرتبط با کشور و البته حداقل یک پست و استوری باشد. به‌این‌ترتیب اینستاگرام آن اکانت را یک فرد واقعی به‌حساب می‌آورد.
اکثر روش‌های رایگان افزایش فالوور خارجی در اینستاگرام، از ربات‌هایی استفاده می‌کنند که به‌صورت جمعی اکانت تولید می‌کنند. بعد از چند بار لاگین شدن با آی‌پی‌های متغیر و لایک‌های عجیب و سلسله‌ای، اینستاگرام به این پیج‌ها به‌سرعت مشکوک می‌شود و از آن‌ها می‌خواهد تا هویت خود را تأیید کنند. این اکانت‌ها هم که هیچ هویتی ندارند. به همین خاطر اینستاگرام آن‌ها را به‌صورت کامل بن یا حذف می‌کند. اگر حذف اکانت اتفاق بیفتد، شاهد ریزش شدید فالوورها خواهید بود. از طرف دیگر اگر بن کردن اکانت‌ها رخ دهد و میزان اکانت‌های بن شده بخش مهمی از فالوورهای شما را تشکیل دهد، اینستاگرام اکانت شما را نیز محدود می‌کند. همچنین وقتی از این نوع فالوور استفاده کنید، اسامی عجیبی دارند و فاقد تصویر پروفایل هستند. به‌این‌ترتیب مخاطبان شما به‌محض اینکه فالوورهای پیجتان را بررسی کنند، متوجه فیک بودن فالوورها می‌شوند.

دانلود برنامه فالوور خارجی

اگر عبارت دانلود برنامه فالوور خارجی را در گوگل جستجو کنید، ده‌ها برنامه به شما معرفی می‌شود. همان‌طور که در بخش قبلی اشاره کردیم، تمامی این برنامه‌ها، اکانت‌های فیک رباتیک را به پیج شما اضافه می‌کنند. البته چند موضوع دیگر نیز وجود دارند که حتماً باید آن‌ها را هم در نظر داشته باشید. برای مثال در وهله اول بسیاری از این نرم‌افزارها، یک بدافزار را روی گوشی شما به اسم افزایش فالوور خارجی رایگان نصب می‌کنند. حداقل باید انتظار پاپ‌آپ‌های آزاردهنده با محتوای بسیار نامناسب را روی گوشی موبایل خود داشته باشید. برخی از آن‌ها به اطلاعات شخصی شما نیز دسترسی پیدا می‌کنند. برخی دیگر از این برنامه‌ها، از شما یوزر نیم و پسورد پیجتان را می‌خواهند. درصورتی‌که مشخصات را به آن‌ها دهید، پیجتان را هک می‌کنند و دیگر به پیج خود دسترسی نخواهید داشت. در خوش‌بینانه‌ترین حالت ممکن هم افزایش فالوور به‌صورت لحظه‌ای اتفاق می‌افتد و باعث شدو بن شما می‌شود. باید بدانید که هرگونه تغییرات ناگهانی توسط اینستاگرام محدود می‌شود.

کشورهای مناسب برای خرید فالوور بین المللی

کشورهای معتبر بسیاری هستند که بهتر است برای خرید فالوور بین المللی از آن‌ها استفاده کنید. برای مثال کشورهای معتبری همانند آمریکا، آلمان، فرانسه و سایر کشورهای اروپا، از طرف دیگر کشورهای پیشرفته‌ای مثل کره جنوبی، ژاپن، سنگاپور و … نیز برای خرید فالوور گزینه مناسبی محسوب می‌شوند. پس درصورتی‌که می‌خواهید فالوور خارجی بخرید، بهتر است از این کشورهای استفاده نمایید. از طرف دیگر باید کشوری که قصد فعالیت در آن را دارید هم مدنظر قرار دهید. برای مثال شما یک شرکت بازرگانی دارید که بیشتر تجارت شما محدود به کشورهای آفریقایی است. به‌این‌ترتیب باید به دنبال خرید فالوور از کشورهای آفریقایی باشید. در حقیقت این موضوع نسبت به بخش ابتدایی که به آن اشاره کردیم، اولویت دارد. در صورتی هم که فعالیت شما محدود به کشور خارجی خاصی نمی‌شود، باید از کشورهایی که ابتدا به آن‌ها اشاره کردیم استفاده نمایید.

راهنمای خرید فالوور خارجی با فالوکمپ

خرید فالوور خارجی با فالوکمپ بسیار ساده است. ابتدا باید وارد سایت فالوکمپ شوید. سپس از نوار بالا، روی خرید فالوور اینستاگرام بروید. از آنجا روی خرید فالوور بین المللی رفته تا پکیج‌های مختلف را مشاهده کنید. پکیج‌ها قیمت مختلفی دارند. در هر ساعت هم حدود 100 فالوور به پیج اضافه می‌شود. به‌علاوه اینکه حدود 10 الی 30 درصد تعدادی که خریداری کرده‌اید، به‌عنوان هدیه جبران ریزش دریافت خواهید کرد. بعد انتخاب پکیج مدنظر، روی گزینه خرید کلیک می‌کنید تا به صفحه تکمیل اطلاعات بروید. در این بخش، اطلاعات تماس و آیدی اینستاگرام خود و توضیحات بیشتر را وارد می‌کنید. سپس بعد انتخاب روش پرداخت، خرید خود را به پایان می‌رسانید. در نهایت منتظر می‌شوید تا بر اساس زمان تقریبی که به شما اعلام کرده‌اند، افزایش فالوور خارجی به پایان برسد. فقط به یاد داشته باشید که پیج خود را برای این کار روی حالت عمومی قرار دهید.
اگر در زمینه تجارت بین‌المللی فعالیت دارید و به نتیجه دلخواه خود از طریق اینستاگرام نرسیده‌اید، باید بدانید که جذب فالوور خارجی با فالوورهای داخلی از زمین تا آسمان تفاوت دارد. به همین خاطر برای آنکه بتوانید اولین گام در پیشرفت کسب‌وکارتان را بردارید، باید اقدام به خرید فالوور خارجی کنید. به‌این‌ترتیب فالوورهای بیشتری به شما اعتماد می‌کنند و در نتیجه بیشتر دیده می‌شوید.

سوالات متداول فالوور بین المللی

بر اساس سوالاتی که مشتریان محترم مشترکا از واحد پشتیبانی سایت فالوکمپ، قبل و بعد از خرید فالوور خارجی داشته اند،منتخبی از سوالات پر تکرار را پاسخ داده و در اختیار شما قرار داده ایم. چنانچه پاسخ سوال خود را پیدا نکردید، می توانید از طریق شماره زیر با بخش پشتیبانی در تماس باشید.

بله. فالوورهای خارجی فالوکمپ همگی دارای پروفایل واقعی خارجی شامل عکس، بایو و لوکیشن و پست واقعی بر اساس استاندارهای اینستاگرام هستند.

خرید فالوور خارجی از فالوکمپ در کمترین زمان منجر به افزایش تعداد فالوورهای شما می‌شود. به این صورت کرد پس از خرید بسته‌ افزایشی در کسری از ثانیه به مجموع فالوورهای شما افزوده می‌شود. در هر بسته تعداد مشخصی فالوور جبرای هم برای ریزش احتمالی در نظر گرفته شده است.

اگر حوزه‌ی فعالیت پیج اینستاگرامی شما بین‌المللی باشد، خرید فالوور خارجی کمک بزرگی به دیده‌ شدن شما می‌کند.

خرید فالوور خارجی از فالوکمپ 100٪ تضمینی است. در چند سال فعالیت فالوکمپ، با وجود پردازش بیش از 200000 سفارش هیچ گزارشی از بلاک شدن پیج‌های بعد از خرید فالوور دریافت نکردیم.

محصولات مرتبط