خرید فالوور صددرصد ایرانی

اگر به دنبال فالوور صد در صد ایرانی باکیفیت هستید، جای درستی آمده‌اید

بسته های فالوور روزانه فالوکمپ

بسته مناسب خود را انتخاب کنید

۱۰۰ فالوور ایرانی
۵۵،۰۰۰تومان تومان
 • بدون ریزش و دائمی
۲۰۰ فالوور ایرانی
۱۰۹،۰۰۰ تومان تومان
 • بدون ریزش و دائمی
۵۰۰ فالوور ایرانی
۲۰۹،۰۰۰ تومان تومان
 • بدون ریزش و دائمی
۱k فالوور ایرانی
۳۹۹،۰۰۰ تومان تومان
 • بدون ریزش و دائمی
۲K فالوور ایرانی
۶۵۰،۰۰۰ تومان تومان
 • بدون ریزش و دائمی
۵K فالوور ایرانی
۱،۹۰۰،۰۰۰ تومان تومان
 • بدون ریزش و دائمی

فالوور صددرصد ایرانی با پروفایل های واقعی

فالوکمپ از معتبرترین سایت‌های خدمات اینستاگرام در ایران است. تجربه هفت ساله این سایت، باعث ایجاد سیستم پشتیبانی قوی و حرفه‌ای شده است. 

 کاملا منطبق با الگوریتم های اینستاگرام

 بدون نیاز به پسورد

 فالوورهای واقعی و صددرصد ایرانی

خرید فالوور آهسته

با فالوور واقعی شانس دیده شدن ات بیشتر میشه

از دغدغه های اصلی کاربران این بود که فالوورهایی که می خرند هم واقعی باشند و هم این صددرصد ایرانی. 

با استفاده از این بسته شما می‌توانید پیج خود را به صورت طبیعی رشد دهید. فالوورها با تعداد مشخصی به پیج شما اضافه می‎‌شوند. 

خرید فالوور صد در صد ایرانی

فعالیت در شبکه‌های اجتماعی و بالا بودن تعداد فالوور ها شانس موفقیت پیج های فروشگاهی را افزایش می‌دهد. حالا اگر این فالوورها ایرانی باشند، هم باعث افزایش اعتبار پیج می‌شود و هم به خاطر واقعی بودن فالوور ها، اعتماد مشتریان جلب می‌شود.

به همین خاطر بیشتر افرادی که در فضای مجازی فعالیت می‌کنند در این فکر هستند که با خرید فالوور صد در صد ایرانی کسب‌وکار خود را رونق ببخشند. در گذشته صاحبان پیج های اینستاگرامی، از طریق خرید فالوور های تقلبی یا با کمک ربات به تعداد فالوور های خود می‌افزودند، اما این فالوورها که واقعی نبودند باعث کاهش اعتبار پیج شده و به مرور زمان توسط الگوریتم های اینستاگرام شناخته می شدند.

به همین خاطر موجب شادوبن شدن پیج اینستاگرامی می شدند؛ اما اگر فالوور ها واقعی و ایرانی باشند این مشکلات به وجود نمی‌آید و روز به روز به تعداد فالوور های پیج های فروشگاهی افزوده می‌شود.

شاید تصور کنید که ملیت فالوورهای یک پیج تأثیری روی پیشرفت پیج ندارد و تنها دارابودن فالوور برای افزایش اعتبار یک پیج کافی است.

تصور کنید که شما قصد راه اندازی یک پیج اینستاگرامی یا فروشگاهی دارید و می خواهید محصولات خود را در این پیج به کاربران معرفی کنید. حالا اگر فالوور های شما ملیت ایرانی نداشته باشند چطور می‌توانند با محصولات شما آشنا شوند و برای خرید اقدام کنند؟

بنابراین بهتر است اگر قصد معرفی خدمات یا محصولات خود به کاربران پیج را دارید، فالوور های واقعی با ملیت ایرانی داشته باشید تا بتوانید یک فروش واقعی هم داشته باشید. به منظور خرید فالوور ملیت صد در صد ایرانی می توانید از طریق سایت‌های معتبر اینترنتی اقدام کنید که دارای نماد اعتماد الکترونیکی هستند و فالوورهای صددرصد ایرانی را به‌تدریج به پیج شما اضافه می‌کنند. به این صورت مشکلی ازلحاظ الگوریتم های اینستاگرام به وجود نمی‌آید و شما می توانید با جذب فالوور های ایرانی و فروش محصولات به آن‌ها، سود بیشتری به دست بیاورید.

یکی از تبلیغ هایی که این روزها در فضای مجازی با آن مواجه می شویم، خرید فالوور صددرصد ایرانی یا فالوور های شبه ایرانی است؛ اما تشخیص اینکه واقعاً فالوور ها ایرانی هستند یا خیر، کار دشواری است.

توجه: اول باید این نکته را بدانید که خرید فالوور های واقعی قیمت بالایی دارد. چراکه افراد واقعی این پیج ها را مدیریت می‌کنند و می توانند در پست های شما کامنت بگذارند، پست های شما را لایک کنند و واکنش نشان دهند؛ اما فالوور های فیک یا تقلبی که هیچ وقت ریزش ندارند، از طریق ربات ایجاد می‌شوند و واقعی نیستند. به همین خاطر مطمئن بودن از سایتی که قصد خرید فالوور ایرانی را دارید، می تواند تمام این مشکلات را برطرف کند و به این سؤالات پاسخ دهد.

بنابراین هنگام خرید فالوور دقت داشته باشید که از طریق سایت های معتبر اقدام کنید و اگر قصد خرید فالوور های واقعی را دارید باید حتماً از طریق این سایت ها اقدام کنید که ای نماد دارند.

مزایای خرید فالوور صددرصد ایرانی از فالوکمپ عبارتند از:

 • فالوور های واقعی به تدریج به پیج شما اضافه می شوند.
 • فالوور های واقعی دارای عکس پروفایل هستند و ویژگی های یک کاربر واقعی ایرانی را دارند.
 • فالوور های واقعی نام واقعی دارند.

 

 

یکی از مشکلاتی که صاحبان پیج های اینستاگرامی دارند و دغدغه اصلی آن ها محسوب می‌شود، افزایش فالوور است.

 بسیاری از افراد از طریق ربات های اینستاگرامی تعداد فالوور های تقلبی پیج خود را افزایش می دهند یا پیج هایی را خریداری می‌کنند که فالوور های بالایی دارند؛ اما برخی افراد هم ترجیح می دهند به صورت طبیعی پیج اینستاگرام خود را رشد دهند. به این صورت با خرید فالوور های واقعی که دارای ملیت ایرانی هستند موجب رشد کسب‌وکار خودشان می شوند.

البته که این روش کمی نسبت به روش های دیگر زمانبر است، اما موفقیت آن تضمینی است. چرا که کیفیت فالوورها بالا است . این فالوور های واقعی نمی توانند در پیج اینستاگرامی فعالیت کنند و تعامل داشته باشند اما تمام ویژگی‌های یک کاربر واقعی را دارند. به این صورت باعث رشد پیج می‌شوند. حتی گاهی ممکن است به خاطر ریزش فالوور ها مشکلاتی به وجود بیاید اما به مرور زمان با تولید محتوای باکیفیت و ایجاد پست های جذاب برای کاربران، این مشکلات نیز برطرف می‌شود.

 • فالوور های ایرانی هیچ مشکلی برای پیج اینستاگرامی ایجاد نمی‌کنند. چراکه کاملاً بر اساس الگوریتم های اینستاگرام به‌تدریج افزوده می‌شوند و دارای پروفایل واقعی هستند. به این صورت مشکلاتی مانند شادوبن شدن یا دیسیبل شدن پیج برای شما به وجود نخواهد آمد.
 • بهتر است از طریق سایت‌های معتبری که دارای نماد اعتماد الکترونیکی هستند مثل فالوکمپ برای خرید فالوور صددرصد ایرانی اقدام کنید تا علاوه بر رشد کسب‌وکار خود، تعداد فالوور ها را نیز افزایش دهید.

ویژگی‌ فالوورهای باکیفیت خریداری شده از فالوکمپ

سوالات متداول خرید فالوور 100 درصد ایرانی

بر اساس سوالاتی که مشتریان محترم مشترکا از واحد پشتیبانی سایت فالوکمپ، قبل و بعد از خرید لین سرویس داشته اند،منتخبی از سوالات پر تکرار را پاسخ داده و در اختیار شما قرار داده ایم. چنانچه پاسخ سوال خود را پیدا نکردید، می توانید از طریق شماره زیر با بخش پشتیبانی در تماس باشید.

بله این فالوورها صددرصد ایرانی و باکیفیت بسیار بالاتری نسبت به فالوور های دیگر هستند. این ممکن در برخی از مواقع دچار ریزش شود و بسیار کم است. 

بسته های تعداد کم با سرعت بالایی واریز می شوند ولی بسته های تعداد بالا به صورت تدریجی به پیج شما اضافه می شوند تا مشکلی برای پیج ایجاد نکنند. 

قطع خرید فالوور هایی که صددرصد ایرانی باشند و همچنین واقعی باشند، هزینه بالایی دارد و این به شما بستگی دارد که می خواهید برای افزایش اعتبار پیج فالوور های واقعی بخرید یا تقلبی!

بله برخی از سایت‌های معتبر اینترنتی مثل فالوکمپ هستند که با فروش فالوور های واقعی ایرانی، باعث افزایش اعتبار پیج و در نتیجه آن بالا رفتن میزان فروش شما می‌شوند.

محصولات مرتبط