هر چه از تولد اینستاگرام فاصله می گیریم، اهمیت، داشتن تعداد زیاد دنبال کننده پررنگ و پررنگ تر می شود. به همین دلیل در این مقاله قصد داریم تا ساده ترین راه های افزایش فالوور در اینستاگرام را معرفی می کنیم. پس با فالو کمپ همراه باشید.

اساسا موفقیت در این شبکه اجتماعی بر پایه ارتباطات شکل می گیرید. هر چه شبکه ارتباطی شما مستحکم تر و وسیع تر باشد، احتمال رسیدن به اهدافی که بواسطه آنها در اینستاگرام حضور دارید، افزایش خواهد یافت.

از این رو اکثریت قریب به اتفاق افرادی که به اشکال مختلف در این رسانه اجتماعی اقدام به ایجاد پروفایل در جهت راه اندازی پیج اینستاگرام می کنند، یک هدف مشترک را دنبال کرده و آن هدف چیزی نیست جز گسترش شبکه ارتباطی خود.

همه این افراد به دنبال ساده ترین راه های افزایش فالوور هستند. زمان برایشان مهم و اکثرا بودجه های محدودی را در اختیار دارند. حتی شرکت های بزرگی که از اینستاگرام به عنوان یک ابزار برای ارتباط با مخاطبین خود و همچنین معرفی خدمات و محصولات خود استفاده می کنند نیز، بودجه محدودی برای حضور در فضای مجازی در اختیار دارند.

از طرفی، مدیران اینستاگرام، هربار آپدیت جدیدی ارائه و کل فرایند افزایش فالوور که عمدتا بصورت تجربی در اختیار به اصطلاح متخصصین این حوزه قرار دارد را شخم زده و مجددا آن ها را وارد مرحله آزمون و خطا می کنند.

اگر شما نیز از اینستاگرام برای اهداف تجاری بهره می گیرید، به خوبی با دشواری های موجود در راه گسترش شبکه ارتباطی خود با مخاطبین هدف آشنا هستید و می دانید که به این سادگی ها نمی توان در زمانی کوتاه تعداد دنبال کنندگان پیجتان را افزایش دهید.

اگر این چنین بود و شما در کمتر از 100 ساعت می توانستید تعداد دنبال کنندگانتان را حدود 10 هزار تا بالا ببرید، اکنون دست به دامن گوگل برای یافتن ساده ترین روش افزایش فالوور نمی شدید.

ساده ترین راه های افزایش فالوور

ساده ترین راه های افزایش فالوور چیست؟

به عنوان فعال اینستاگرامی تقریبا از همان ابتدای ظهور این شبکه اجتماعی در ایران، انواع و اقسام روش ها برای گسترش ارتباطاتم با مخاطبین هدفم را آزمودم. اینکه چگونه تعداد دنبال کنندگانم را افزایش دهم، چگونه کپشنی بنویسم که علاوه بر جذب فالوور، افرادی که پست هایم را مشاده می کنند را وادار به عکس العمل نماید و باعث شود لایک و کامنت پست هایم افزایش یابد و در کل Ingagement پیج اینستاگرام مرا بالانس کند.

به واقع زمان زیادی را صرف این آزمون و خطاها کردم و اتفاقا به نتایج خوبی هم رسیدم. بدون هیچ ادعایی اکنون خودم را بعنوان یک متخصص تمام عیار می شناسم. چرا که بیش از 6 سال، شبانه روزم را در اینستاگرام گذارندم.

برای من، روش های مختلفی برای افزایش فالوور وجود دارد. ولی برای افراد غیر متخصص یا تازه وارد، افرادی که بودجه محدودی در اختیار دارند و توانایی پرداخت هزینه های سرسام آور به شرکت ها و افراد به اصطلاح متخصص را ندارند، آن دسته از عزیزانی که زمان برایشان اهمیت دارد و کلا افرادی که قصد دارند تا در کوتاه ترین زمان ممکن، با هزینه های ارزان و به صورت فوری تعداد دنبال کنندگانشان در اینستا را افزایش دهند، تنها یک روش وجود دارد.

ساده ترین راه های افزایش فالوور برای این دسته از دوستان، خرید فالوور است. در مورد این روش ساده حرف و حدیث های زیادی وجود دارد که با در نظر گرفتن منافع شخصی، این روش افزایش فالوور را مردود اعلام کرده و از آن به عنوان یک راه کاملا اشتباه یاد می کنند.

راه های ساده را دست کم نگیرید

از آنجا که به کارآفرینی علاقه زیادی دارم، در همایش های مربوط به این حوزه شرکت می کنم. یک بار سخنران داستان جالبی تعریف کرد. اگر شما هم علاقمند هستید این داستان را مطالعه کنید تا به نتیجه گیری نهایی برسیم.

کارخانه ای در ایران که انواع کیک صنعتی را تولید می کرد، در پی تماس های مختلف از سراسر ایران متوجه شد که در بسته های مادر که 24 عدد کیک در هر کدام قرار داشت، چندین بسته خالی است.

پس از دریافت این بازخوردها بلافاصله خط تولید را بررسی کردند و متوجه شدند خط تولید دارای ایرادی است که منجر به این اتفاق می شود. آنها از چندین متخصص ایرانی برای رفع این ایراد کمک گرفتند و متاسفانه به نتیجه ای نرسیدند.

بالاجبار با شرکت آلمانی تماس گرفتند تا برای رفع این ایراد بزرگ، متخصصین خود را به ایران اعزام کند. پس از بررسی خط تولید توسط متخصص شرکت آلمانی و بازگشت ایشان به آلمان، شرکت، پیش فاکتوری با مبلغ بسیار بالایی دریافت کرد. شرکت آلمانی اعلام کرده بود رفع ایراد خط تولید، چندصد هزار مارک، هزینه بر می دارد.

یکی از پرسنل خط تولید، به مدیران شرکت گفت در صورتی که پاداشی برای من در نظر بگیرید، من به ارزان ترین شکل ممکن، این ایراد را برطرف می کنم. مدیران شرکت قبول کردند و کارگر تنخواه اندکی از بخش مالی برای تهیه ابزار لازم دریافت نمود.

پس از چند ساعت، کارگر خط تولید اعلام کرد که ایراد به کلی برطرف شده و جعبه های مادر فاقد بسته های خالی از کیک هستند. مدیران با تعجب به انبار رفتند و در کمال ناباوری متوجه شدند که کارگر خط تولیدشان کاری کرده کارستان!

بلافاصله به سالن تولید رفتند. آنها تنها یک پنکه ساده را مشاهده کردند. پنکه مقابل نوار نقاله قرار داده شده بود و بسته های خالی را به دلیل سبک بودن از روی نوار خارج می کرد که باعث می شد تنها بسته های پر وارد جعبه های مادر شوند. به همین سادگی…

1. چرا خرید فالوور، یکی از ساده ترین راه های افزایش فالوور است؟

این داستان را بازگو کردم تا مقاله ام را با نتیجه گیری مطلوبی به پایان برسانم. شرکت آلمانی را با یک شخص به اصطلاح متخصص اینستاگرام یا یک شرکت مثلا دیجیتال مارکتینگ مقایسه کنید.

آنها به دنبال افزایش درآمد و کسب منفعت خود هستند. از این رو از هر ابزاری برای سرکوب روش های ساده که علاوه بر ارزان بودن، کارآمد نیز هستند استفاده می کنند. با ارائه مشاوره های رایگان، برگزاری سمینار و همایش رایگان و جدیدا وبینارهای رایگان، روش های ساده را همچون غولی خشمگین، مقابل شما ظاهر می کنند.

البته همانگونه که عرض کردم، روش های متنوعی برای افزایش فالوور وجود دارد ولی قطعا شما به دنبال یافتن ساده ترین راه های افزایش فالوور، اکنون در حال مطالعه این مقاله هستید و من هم با توجه به نیاز شما، این مقاله را منتشر می کنم.

چنانچه از طریق فالوکمپ اقدام به خرید فالوور اینستاگرام کنید، این تضمین وجود دارد پروفایل هایی که به عنوان فالوور ایرانی به پیج شما اضافه خواهند شد، کاملا واقعی و فعال بوده لذا هیچ آسیبی به پیج شما نخواهند زد.

در انتها به جرأت اعلام می کنم برای افرادی که قصد دارند به صورت فوری، سریع و ارزان تعداد دنبال کنندگان پیج خود را بالا ببرند و از طرفی بودجه محدود داشته و فاقد تخصص لازم در این زمینه می باشند، خرید، یکی از ساده ترین راه های افزایش فالوور اینستاگرام می باشد.

ساده ترین راه های افزایش فالوور

2. دومین راه ساده افزایش فالوور، اشتراک گذاری پست ها در دیگر شبکه های اجتماعی

پست های خود را در دیگر شبکه های اجتماعی با مخاطبان خود به اشتراک بگذارید. برای پیدانمودن گزینه share سه نقطه بالای هر پست را کلیک کرده تا بتوانید گزینه اشتراک گذاری با… را مشاهده کنید. با این روش می توانید به سهولت، دیگر کاربران سایر شبکه های اجتماعی خود را به پیج دعوت کنید.

3. اتصال رسانه های مختلف اجتماعی به یکدیگر برای جذب بالای Follower

یکی از ساده ترین راه های بالا بردن تعداد دنبال کننده ها که باعث صرفه جویی در زمان هم می شود، لینک دادن شبکه های مختلف اجتماعی به یک دیگر است. با این کار می توان کاربران را به صفحه اینستاگرام کشاند.

4. نشان دادن واقعیت و ماهیت خود به کاربران

با استفاده از یک بیو حرفه ای، کاربران را با واقعیت درونی خود آشنا کنید. روش های ارتباطی خود را با پیج بیان کنید تا یک تعامل دو طرف شکل بگیرد.

بیشتر بخوانید: برای افزایش فالوور، یک بیوگرافی حرفه ای در اینستاگرام بنویس!

5. قرار دادن لینک اینستاگرام در صفحات اجتماعی و تماس با ما وب سایت ها

لینک پیج کاری خود را در کانال های تلگرامی، گروه های واتساپی، صفحه فیس بوک و صفحه تماس با ما وب سایت قرار دهید تا نرخ ورودی کاربر در صفحه بالا برود.

6. ایجاد تعامل با کاربران

برای کاربران همیشه در دسترس باشید. ارتباط دو نفره با بازدیدکننده باعث می شود تا به شما اعتماد کند. پس هر زمان سوالی از شما توسط کاربر پرسیده می شود به سرعت و کامل پاسخ دهید.

7. ایجاد انگیزه در کاربران

برای ایجاد انگیزه در کاربران مسابقه برگزار کنید. طراحی و برگزاری مسابقات با جوایز ارزشمند نرخ تبدیل را به سرعت بالا می برد.

8. استفاده از هشتگ های مناسب برای جذب فالوور

هشتگ معجزه اینستاگرام است. با در نظر گرفتن هشتگ های مناسب می توانید مخاطب زیادی جذب کنید.

9. فعالیت مداوم در اینستاگرام

رهرو آن نیست گهی تند و گهی خسته رود، رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود، این ضرب المثل زیبا برای اینستاگرام هم کاربرد دارد. فعالیت مداوم و مستمر باعث می شود تا در ذهن کاربر ماندگار شوید. استوری و پست های مفید یکی از ساده ترین راه های افزایش فالوور هستند.

10. استفاده از Insight Instagram

با استفاده از اینسایت اینستاگرام می توانید از بیشترین ساعات فعالیت فالوورها، علایق کاربران و پست های جذاب از نظر آن ها آگاه شوید. برای یادگیری تحلیل اینسایت اینستاگرام می توانید مقاله Insight Instagram چیست و چه کاربردی دارد؟ را مطالعه کنید.

ساده ترین راه های افزایش فالوور

11. منحصر به فرد بودن

ایده های دیگران را بدزدید و لی کپی برداری نکنید. از دیگر پیج های رقبا و حتی غیره می توانید ایده بگیرید ولی به هیچ عنوان از محتوای آن ها دزدی نکنید. چرا که این امر باعث جلب اعتماد مخاطب از شما می شود. پس با تولید محتوای متفاوت، خود را در دید بازدیدکننده خاص تر کنید.

12. تولید محتوای هدفمند و جذاب

یکی از ساده ترین راه های افزایش فالوور تولید محتوای جذاب و هدفمند است. این روش به صورت ناخودآگاه باعث افزایش لایک و افزایش دنبال کننده می شود.

13. رسمی نبودن صفحه

اینستاگرام محیط سرگرمی و تفریح است، پس رسمی نباشید. لحن رسمی بازدیدکننده را از پیج گریزان می کند.

14. ارسال کامنت برای دیگران

ارسال نظر و کامنت برای دیگران باعث می شود تا شانس دیده شدن شما افزایش پیدا کند. پس به پیج همکاران بزرگ رفته و کامنت بگذارید.

15. استفاده از ویدئو

اینستاگرام یک شبکه اجتماعی بر پایه محتوای بصری است. پس علاوه بر عکس، از ویدئو نیز برای بالا بردن تعداد دنبال کننده ها استفاده کنید.

سخن آخر

در این مقاله ما تلاش کردیم تا ساده ترین راه های افزایش فالوور را برای شما بیان کنیم. خرید فالوور، یکی از ساده ترین راه هایی است که می تواند به بالا رفتن تعداد دنبال کننده ها منجر شود. سایر راه های ذکر شده هم می تواند به افزایش دنبال کننده منجر شوند اما زمان بیشتری می خواهند تا به نتیجه برسند. پس با خرید فالوور در زمان کوتاه می توانید به بازدهی دلخواه برسید.