خرید کامنت سفارشی

خرید کامنت سفارشی

با خرید کامنت اینستاگرام ، کامنت های سفارشی سازی شده توسط شما از کاربران ایرانی که باعث معتبر تر شدن پیج شما می شوند، دریافت کنید.

بسته های کامنت ایرانی سفارشی

بسته خود را انتخاب کنید:

۱۰ کامنت ایرانی
۱۴٬۰۰۰ تومان تومان ۱۵,۰۰۰ تومان
 • زمان تقریبی : کمتر از ۱ روز
۲۰ کامنت ایرانی
۲۸٬۰۰۰ تومان تومان ۳۸,۰۰۰ تومان
 • زمان تقریبی : کمتر از ۱ روز
۳۰ کامنت ایرانی
۴۲٬۰۰۰ تومان تومان ۵۵,۰۰۰ تومان
 • زمان تقریبی : کمتر از ۱ روز
۴۰ کامنت ایرانی
۵۶٬۰۰۰ تومان تومان ۶۶,۰۰۰ تومان
 • زمان تقریبی : کمتر از ۱ روز
۵۰ کامنت ایرانی
۷۰٬۰۰۰ تومان تومان ۱۰۰,۰۰۰ تومان
 • زمان تقریبی : کمتر از ۱ روز
۱۰۰ کامنت ایرانی
۱۴۰٬۰۰۰ تومان تومان ۱۸۰٬۰۰۰ تومان
 • زمان تقریبی : کمتر از ۱ روز
۲۰۰ کامنت ایرانی
۲۸۰٬۰۰۰ تومان تومان ۳۵۴,۰۰۰ تومان
 • زمان تقریبی : کمتر از ۱ روز
۳۰۰ کامنت ایرانی
۴۲۰٬۰۰۰ تومان تومان ۵۳۰٬۰۰۰ تومان
 • زمان تقریبی : کمتر از ۱ روز
نمایش ویدیو درباره خرید کامنت اینستاگرام

اکانت های ایرانی

ریزش

کامنت‌های بدون ریزش

شروع فوری پس از تکمیل سفارش

شروع فوری

کاملا ایمن دربرابر پنالتی شدن

بدون نیاز به پسورد

امکان انتخاب چند پست در یک سفارش

امکان انتخاب چند پست در یک سفارش

دارای نماد اعتماد الکترونیک 

کامنت خودکار

کامنت دلخواه خودت رو منتشر کن !

در سرویس خرید کامنت سفارشی فالوکمپ می توانید متن دلخواه خودتان را برای ما ارسال کنید تا ما با اکانت های ایرانی همان متن شما را در زیر پست شما قرار دهیم. 

چگونه کامنت اعتبار پیج شما را بالاتر می برد؟

وقتی اکانت شما میزان بالای تعامل را داشته باشد قطعا نشان میدهد که این اکانت از اعتبار و محبوبیت زیادی برخوردار است.

عکس این موضوع هم صادق است اگر محتوای شما جذاب نباشد یا فروش شما کم باشد کامنت های شما هم کم است.

با خرید کامنت اینستاگرام
 • افزایش اعتبار و فروش را برای خود خریداری می کنید
خرید کامنت اینستاگرام

موفقیت در بستری مثل اینستاگرام وابسته به فعالیت و تعامل بالاست.هرچه نرخ تعامل شما و مخاطبان بالاتر باشد، ورود شما به قسمت اکسپلور و جذب مخاطب بالاتر می رود.نتیجه این کار، فروش بیشتر و شناخته تر شدن برند کاری شما است.

بسیاری از کسب و کارها با خرید فالوور قدم اول در مسیر موفقیت را می پیمایند؛ اما نکته قابل توجه این است که اکثر کاربران برای دنبال کردن یک پیج کاری و خرید از آن، پس از بررسی محتوا و تعداد فالوورها به نکات ریزی مانند تعداد لایک و کامنت نیز دقت می کنند. اگر تعداد فالوور شما با میزان کامنت و لایک هر محتوا همخوانی نداشته باشد، به راحتی می توان تشخیص داد که این فالوورها خریداری شده اند.

هرچه تعداد کامنت های یک پیج بالاتر باشد، محبوبیت زیاد آن دربین کاربران دیگر را نشان می دهد؛ پس با خرید کامنت می توانید با یک تیر دو نشان بزنید! هم فالوورهای جدید جذب می کنید و هم توازن بین تعداد فالوور و جزییات پیج مرتبط با تعداد دنبال کننده را رعایت می کنید.

پیج های کاری نیز با داشتن فالوور و فاکتورهایی مثل کامنت های زیاد خبر از اعتماد بالای کاربران به این برند و کیفیت خوب محصولات می دهند. پس داشتن کامنت در کنار جذب مخاطب جدید به فروش بالاتر شما نیز کمک می کند.

خرید کامنت سفارشی اینستاگرام فالوکمپ

خرید کامنت سفارشی برای تمامی پیج های عمومی یا پابلیک قابل انجام است. کامنت در اینستاگرام نقش مهم هم در دیده شدن پست و هم در بالابردن فالوور دارد. پست های بیشترین کامنت ها را دریافت می کنند، در اکسپلور دیده می شوند. اینگیجمت آنها بالاتر می رود و در نهایت موفقیت زیادی را برای پیج تان به ارمغان می آورند. 

کامنت های سفارشی سرور افزایش فالوکمپ، واقعی بوده، پروفایلها ایرانی هستند. شما می توانید متن های دلخواه خودتان را برای ایجاد کامنت بنویسید. سرور افزایش کامنت ما به مطابق با آخرین آپدیت های اینستا به پست شما واریز می شود تا از این بابت ضرری به پیج یا پست شما نرسد. برای خرید کامنت سفارشی از پکیج های بالا یکی را انتخاب کنید. 

خرید کامنت سفارشی

تعامل با مخاطب یعنی ۴ عمل اصلی اینستاگرام:

 1. کامنت
 2. لایک
 3. اشتراک گذاری
 4. سیو کردن محتوا 

بسیاری از کاربران برای سرعت بخشیدن به این پروسه از بسته های مختلفی که سایت ها ارائه می دهند، استفاده می کنند.

خرید پکیج هایی مثل لایک و کامنت برای بسیاری از برند یک امر عادی است و در بین پیج های کاری برای پیشرفت در این پلتفرم جا افتاده است.

گاهی ممکن است برخی از سایت ها بسته هایی برای اینستاگرام ارائه کنند که از نظر قیمت و کیفیت به صرفه نباشند.استفاده از خدمات بی کیفیت باعث می شود تا تمام زحماتی که برای رشد پیج خود کشیده اید از بین برود و مجبور به شروع دوباره شوید. 

یکی از اتفاقات شایع که برای پیج های استفاده کننده از این خدمات می افتد، شناسایی آنها توسط الگوریتم اینستا است که تنبیه شادوبن و در درجه های بالاتر، بسته شدن پیج را به همراه دارد.

خرید این بسته ها باید از سایت های معتبری مثل فالو کمپ انجام شود که کیفیت خوب  خدمات در کنار قیمت مناسب، آنها را به یکی از بهترین ارائه دهندگان خدمات در زمینه شبکه اجتماعی اینستاگرام تبدیل کرده است.

خرید کامنت اینستاگرام فوری

بسیاری از کاربران با توجه به استراتژی که برای پیج در نظر گرفته اند، نیاز دارند تا کامنت هایی که خریداری می شود با بالاترین سرعت ممکن اعمال شود. 

برخی از این کاربران از ربات ها برای اضافه کردن کامنت استفاده می کنند که این کار بسیار پر ریسکی محسوب می شود. چرا که ربات بدون در نظر گرفتن قوانین و حساسیت های الگوریتم شروع به اضافه کردن کامنت ها می کند.

پکیج های کامنتی که توسط فالو کمپ ارائه می شود؛ با رعایت تمامی نکات برای جلوگیری از شادوبن و واضح بودن خرید این کامنت ها، بسته خریداری شده شما را به سرعت برای محتوای مورد نظر اضافه می کند.

خرید کامنت اینستاگرام فوری

بسیاری از کاربران با توجه به استراتژی که برای پیج در نظر گرفته اند، نیاز دارند تا کامنت هایی که خریداری می شود با بالاترین سرعت ممکن اعمال شود. 

برخی از این کاربران از ربات ها برای اضافه کردن کامنت استفاده می کنند که این کار بسیار پر ریسکی محسوب می شود. چرا که ربات بدون در نظر گرفتن قوانین و حساسیت های الگوریتم شروع به اضافه کردن کامنت ها می کند.

پکیج های کامنتی که توسط فالو کمپ ارائه می شود؛ با رعایت تمامی نکات برای جلوگیری از شادوبن و واضح بودن خرید این کامنت ها، بسته خریداری شده شما را به سرعت برای محتوای مورد نظر اضافه می کند.

خرید کامنت فوری

خرید کامنت ارزان

اگر شما هم به دنبال خرید کامنت های رایگا هستید، باید بدانید که هیچ کدام از خدمات مرتبط با اینستاگرام که از کیفیت بالایی هم برخوردار باشند رایگان نیستند.

پکیج های زیادی در رابطه با خرید کامنت در گوگل می توانید پیدا کنید که با توجه به تعداد و کیفیت با نرخ های متفاوتی عرضه می شوند.

بهترین این خدمات را می توان از سایت فالوکمپ دریافت کرد؛ چرا که قیمت های این بسته ها در مقایسه با سایت های مختلف دیگر در کمترین حالت ممکن قرار دارد و از لحاظ شناسایی  توسط  سایر کاربران یا الگوریتم ریسک کمتری برای کسب و کار اینترنتی شما دارد.

خرید کامنت سفارشی اینستاگرام 

یکی از بهترین گزینه ها برای پیج هایی که قصد خرید کامنت دارند، استفاده از سرویس کامنت های سفارشی  است. 

این دسته از خدمات کاملا بر طبق خواسته مشتری ارائه می شود و شما می توانید متن هایی که برای کامنت هر محتوا نیاز دارید، سفارش دهید.

این سرویس یکی از بهترین گزینه ها برای افرادی است که می خواهند متن های بامفهوم و در بعضی موارد نکات مثبت یک محصول معرفی شده در پست را برای عموم کاربران به نمایش بگذارند.با استفاده از این سرویس، کاربرانی که قبل از هر خرید کامنت های مربوط به آن محصول را می خوانند با این اطلاعات برخورد خواهند کرد.

برای مثال، اگر محصول شما در زمینه کیف و کفش ارائه می شود، می توانید کاربران را  با خرید کامنت های سفارشی از کیفیت دوخت، پارچه و رنگ بندی متنوع آن آگاه کنید.

خرید کامنت ایرانی

اولین قدم برای خرید کامنت، انتخاب یک سایت قابل اعتماد مثل فالوکمپ است.

در گام دوم، بسته مورد نظر خود را طبق نیاز، انتخاب و خریداری کنید.

نکته ۱: در هنگام انتخاب سایت، توجه داشته باشید که این خدمات از پروفایل های جعلی و ربات ها به شما ارائه نشوند.این مورد ممکن است باعث ایجاد مشکل برای پیج کاری شما شود و در حالت های بدتر، پیج شما را شادوبن و به حالت تعلیق درآورد.

نکته ۲: حساب کاربری خود را به حالت عمومی Public در بیاورید.

علاوه بر این که عمومی کردن پیج برای اضافه کردن بسته های خریداری شده مهم است، این کار باعث می شود تا کاربران بیشتری با محتواهای شما برخورد داشته باشند و بازدید شما بالاتر برود.

نکته ۳: از خریداری چندین پکیج به طور همزمان اجتناب کنید.

در صورتی که تعداد مورد نظر شما در پکیج ها نبود، صبر کنید تا پکیج خریداری شده اعمال گردد و سپس خرید مجدد انجام دهید.

پروسه اضافه شدن بسته ها به پیج شما نیاز به زمان کافی دارد تا توسط الگوریتم یا کاربران عادی شناسایی نشود. اما توجه داشته باشید که اعمال بسته ها با بالاترین سرعت ممکن برای شما انجام خواهد شد.

نکته ۴: برای خرید بسته های موردنیاز به سایتی مراجعه کنید که بدون دریافت اطلاعات حساب کاربری شما بتواند نیاز شما در هر جنبه ای از اینستاگرام را رفع کند. این کار باعث امنیت بیشتر پیج شما می شود. سایت فالو کمپ بدون نیاز به  اطلاعات خصوصی حساب شما، پک های موردنظر را اعمال می کند.

سوالات متداول کامنت ایرانی

مشتریان محترم ما از پشتیبانی ما در این سال‌ها سوالاتی را پرسیده‌اند که اکثر مثل هم بوده است. به همین خاطر فالوکمپ آن‌ها را گردآوری کرده و به صورت سوالات متداول برای بخش کامنت سفارشی آورده است. شاید سوال شما هم در این بخش باشد. اگر از میان سوالات، پاسخ خود را پیدا نکردید، با ما تماس بگیرید.

بله. کامنت های خریداری شده توسط شما پروفایل ایرانی دارند. 

در صورتی که متنی را مدنظر ندارید ، می توانید از میان بسته متن های رندوم استفاده کنید. 

بعد از خرید کامت اینستا، بلافاصله بعد از ثبت سفارش سریعا اغاز می شود. اتمام کامل سفارش براساس الگوریتم های اینستاگرام، زمان می برد. 

محصولات مرتبط