خرید فالوور فیک

با پیش رفت تکنولوژی شما به راحتی می توانید با صرف کمترین هزینه، میزان فالوورهای خود را در کسری از ثانیه افزایش دهید.

با خرید فالوور فیک اینستا به اعتبار پیج و برند خود بیفزایید.

پرداخت امن شاپرک

ضمانت بازگشت وجه

نماد اعتماد الکترونیک

شروع آنی پس از پرداخت

بدون نیاز به فالو کردن

بدون نیاز به پسورد

پرداخت امن شاپرک

ضمانت بازگشت وجه

نماد اعتماد الکترونیک

شروع آنی پس از پرداخت

بدون نیاز به فالو کردن

بدون نیاز به پسورد

به راحتی فالوور فیک مطمئن دریافت کن

بسته مناسب را انتخاب کنید:

۱۰۰ فالوور ایرانی
۱۲,۵۰۰ تومان ۱۸,۰۰۰ تومان
 • زمان تقریبی : ۱ ساعت
 • ۳۰ فالوور بیشتر (هدیه جبران ریزش)
۲۰۰ فالوور ایرانی
۲۰,۰۰۰ تومان ۳۰,۰۰۰ تومان
 • مان تقریبی : ۲ ساعت
 • ۵۰ فالوور بیشتر (هدیه جبران ریزش)
۵۰۰ فالوور ایرانی
۴۵,۰۰۰ تومان ۶۰,۰۰۰ تومان
 • زمان تقریبی : ۵ ساعت
 • ۷۰ فالوور بیشتر (هدیه جبران ریزش)
۱k فالوور ایرانی
۸۵,۰۰۰ تومان ۸۵,۰۰۰ تومان
 • زمان تقریبی : ۱۰ ساعت
 • ۱۵۰ فالوور بیشتر (هدیه جبران ریزش)
۲k فالوور ایرانی
۱۵۰,۰۰۰ تومان ۱۸,۰۰۰ تومان
 • زمان تقریبی : ۱۵ ساعت
 • ۲۰۰ فالوور بیشتر (هدیه جبران ریزش)
۳k فالوور ایرانی
۲۱۰,۰۰۰ تومان ۲۸۰,۰۰۰ تومان
 • زمان تقریبی : ۲۴ ساعت
 • ۳۰۰ فالوور بیشتر (هدیه جبران ریزش)
۵k فالوور ایرانی
۴۲۰,۰۰۰ تومان ۴۴۵,۰۰۰ تومان
 • مان تقریبی : ۲ ساعت
 • ۵۰ فالوور بیشتر (هدیه جبران ریزش)
۱۰k فالوور ایرانی
۶۸۰,۰۰۰ تومان ۸۰۰,۰۰۰ تومان
 • زمان تقریبی : ۷۲ ساعت
 • ۸۰۰ فالوور بیشتر (هدیه جبران ریزش)
۱۵k فالوور ایرانی
۸۰۰،۰۰۰ تومان ۱,۱۰۰,۰۰۰ تومان
 • زمان تقریبی : ۶ روز
 • 1K فالوور بیشتر (هدیه‎ جبران ریزش)
۲۰k فالوور ایرانی
۱،۵۵۰،۰۰۰ تومان ۱,۶۰۰,۰۰۰ تومان
 • زمان تقریبی : ۷ روز
 • 1.2K فالوور بیشتر (هدیه جبران ریزش)
۲۵k فالوور ایرانی
۱،۸۹۹،۰۰۰ تومان ۲,۹۰۰,۰۰۰ تومان
 • زمان تقریبی : ۸ روز
 • 2K فالوور بیشتر (هدیه جبران ریزش)
۳۰k فالوور ایرانی
۱،۹۹۰،۰۰۰ تومان ۲,۹۹۰,۰۰۰ تومان
 • زمان تقریبی : ۱۰ روز
 • 2.5K فالوور بیشتر (هدیه جبران ریزش)
گارانتی

گارانتی بازگشت وجه​

بدون نیاز به فالو کردن دیگران

بدون نیاز به فالو کردن دیگران

شروع فوری پس از تکمیل سفارش

تحویل فوری پیج پس از ثبت سفارش

منطبق با الگوریتم اینستاگرام

منطبق با الگوریتم اینستاگرام

درگاه

پرداخت امن با کلیه کارت های شتاب

دارای نماد اعتماد الکترونیک 

اطلاعات فالوور فیک اینستاگرام
💎 ویژگی ممتاز فالوور فیک فالوکمپ فالوور فیک با ویژگی های فالوور واقعی ! (نام کاربری -عکس پروفایل – اضافه شدن تدریجی)
💰 قیمت فالوور فیک اینستاگرام مناسب ترین قیمت با بهترین کیفیت
⏳ زمان انجام آنی و خودکار
⏱ پشتیبانی 24 ساعت شبانه روز
⭐ ویژگی ها فالوور فیک باکیفیت، قیمت ارزان
🎯 نحوه ثبت سفارش خرید از سایت به صورت آنلاین
فالوور فیک

مزایای خرید فالوور فیک برای اینستاگرام

زمانی که شما اقدام به خرید فالوور فیک می کنید، در واقع شما یک سری از فالوورهایی به پیج تان اضافه می کنید که هیچ فعالیتی در پیج شما ندارن ولی به لحاظ اینستاگرام اکانت واقعی محسوب می شوند. از مزایای خرید فالوور فیک می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

خرید فالوور فیک از فالوکمپ

فالوکمپ سالهاست که در زمینه خرید فالوور فیک فعالیت می کند و در این سالها توانسته است که رضایت بالای مشتریان خود را کسب کند و به این کار افتخار فراوانی هم دارد. 

پشتیبانی فالوکمپ

در ابتدا پیش از آنکه بخواهیم درباره خرید فالوور فیک صحبت کنیم، باید درباره خود فالوور فیک بگوییم. فالوور فیک اینستاگرام چیست؟ در اصل پشت هر آیدی و اکانت اینستاگرامی باید یک کاربر انسانی حضور داشته باشد. کاربری که تعامل کند، خرید انجام دهد و فعالیت‌های مختلف داشته باشد. وقتی که پشت اکانت‌های اینستاگرام یک انسان حضور نداشته باشد، آن اکانت، اکانت فیک محسوب می‌شود. فالوور فیک شاید کاری برای شما از نظر تعامل و خرید انجام ندهد؛ اما باعث بالاتر رفتن عدد فالوور شما می‌شود. در واقع این اکانت ها ساخته شده توسط سایت های فروش فالوور هستند و فقط برای این ساخته شده اند که فالوور های پیج شما را بالا ببرند.

فالوورهای فیک انواع مختلفی دارند. برخی انواع فالوور فیک توسط ماشین‌ها و ربات‌ها ساخته می‌شوند. به همین خاطر دارای اسامی عجیبی هستند و معمولاً عکس پروفایل ندارند. برخی دیگر از انواع فالوور فیک توسط نیروی انسانی ساخته شده و رها می‌شود. به‌این‌ترتیب فالوورها تعاملی ندارند؛ اما همانند اکانت‌های فیک رباتیک نیستند. این اکانت‌ها ظاهری انسانی دارند و تشخیص آن‌ها از اکانت فیک کار دشواری است. بد نیست بدانید حتی اگر شما نیز اکانتی قدیمی داشته‌اید که دیگر از آن استفاده نمی‌کنید هم جزو اکانت فیک به‌حساب می‌آید.  .

سایت هایی مانند سایت معتبر خرید فالوور فیک فالوکمپ، این اکانت ها را کاملا مطابق با قوانین و الگوریتم های اینستاگرام ایجاد می کنند تا پیج شما توسط هوش مصنوعی اینستاگرام محدود و یا حذف نشود.

در واقع این اکانت ها، دارای عکس پروفایل، نام کاربری مشخص، تعدادی فالوور و فالووینگ و حتی تعدادی پست و استوری هستند و اکانت هایی دقیقا شبیه به اکانت های فعال و واقعی دارند.

تفاوت فالوور فیک و واقعی

برای تشخیص فالوور فیک از فالوور واقعی باید به چند ویژگی فالوورهای واقعی توجه کرد:

 • نام کاربری آن‌ها معنا دارد
 • عکس پروفایل دارند
 • فالوور و فالووینگ دارند
 • حداقل یک پست در پیج اینستاگرامشان دیده می‌شود

بر اساس همین چند فاکتور ساده، می‌توان متوجه فرق فالوور فیک و واقعی شد. زمانی که خرید فالوور فیک تان را از طریق فالوکمپ انجام می‌دهید، می‌توانید از واقعی بودن فالوورهای فیک خریداری شده مطمئن باشید. این جمله به چه معنا است؟ فالوکمپ تنها فالوور های فیکی را می‌فروشد که دارای ویژگی  های فالوورهای واقعی اینستاگرام هستند. 

فالوور فیک

چرا خرید فالوور فیک؟

اکثر ما دوست داریم که در مدت زمانی کم به اهداف بزرگی دست پیدا کنیم. در واقع عصر سرعت و دیجیتال، افراد دیگر صبر و حوصله گذشته را ندارند و به دنبال راه های سریع و زود بازده برای رسیدن به موفقیت و کسب درآمد هستند.

اگر در گذشته، افراد ماه ها یا سال ها برای تبدیل شدن به یک فروشگاه پرفروش و پردرآمد زمان می گذاشتند، امروزه افراد بسیار کمی هستند که حاضر باشند چنین زمانی را صرف جلب مشتری کنند.

در حال حاضر که فروشگاه ها و کسب و کار ها تبدیل به کسب و کار های آنلاین شده اند، یا اگر شعبه فیزیکی دارند، یک شعبه آنلاین نیز تاسیس کرده اند، هر روز به دنبال فالوور بیشتر هستند تا بتوانند بیشتر دیده شوند. تأثیر تعداد فالوور اینستاگرام در کسب و کار انکار نشدنی است.

دیده شدن بیشتر به کسب و کار ها کمک می کند که درآمد بیشتری داشته باشند. در واقع فالوور ها یا دنبال کنندگان یک فروشگاه اینستاگرامی، نه تنها خودشان مشتری های بالقوه آن فروشگاه هستند، بلکه کمک زیادی به جذب مشتری ها و فالوور های جدید می کنند.

بنابراین، افرادی که به دنبال رشد هرچه سریع تر کسب و کار شان هستند، به خرید فالوور فیک روی می آورند تا بتوانند فروش خود را افزایش دهند و مشتری های جدید جذب کنند.

بیشتر بخوانید: چگونه فالوور فیک بزنیم؟

خرید فالوور فیک مزایای بسیاری دارد که در بخش‌های بعدی درباره آن‌ها بیشتر صحبت می‌کنیم. در حال حاضر می‌خواهیم بدانیم که چرا خرید فالوور فیک توصیه می‌شود؟ پیش از پاسخ به این سؤال، بهتر است درباره روش‌های مختلف جذب فالوور صحبت کنیم. روش‌های ارگانیک برای جذب فالوور وجود دارند. این روش‌ها شامل هشتگ‌گذاری و اکسپلور و … می‌شوند. این نوع روش‌ها نیاز به تخصص بسیار بالایی دارند و البته هرکسی قادر به جذب فالوور ارگانیک نخواهد بود. روش دوم جذب فالوور، روش‌های پولی است. در این روش‌ها باید تبلیغات پیج خود را به افراد دیگر واگذار کنید. این افراد همان بلاگرها هستند که معمولاً برای تبلیغات پیج شما، هزینه‌های بسیاری دریافت می‌کنند.
جالب اینجاست که برای تبلیغات علاوه بر متحمل شدن هزینه‌های متفاوت، باید هزینه ساخت بنر را نیز پرداخت کنید. گاهی هزینه بسیاری را برای تبلیغات متحمل می‌شوید و به‌خاطر بنر نامناسب، تبلیغات شما تأثیری که می‌خواهید را نخواهد داشت. به‌این‌ترتیب مبلغی که پرداخت کرده‌اید عملاً از بین می‌رود و هیچ‌کس جوابگو نخواهد بود. در دنیایی که امروز در آن حضور داریم، تبلیغات و جذب فالوور بسیار دشوار است. همه مردم همانند ما از تبلیغات فراری هستند. اصلاً نمی‌توان گفت که کسی به تماشای تبلیغات علاقه‌ای داشته باشد. به همین خاطر بهترین روش برای افزایش فالوور پیج، خرید فالوور فیک خواهد بود

مزایای خرید فالوور فیک برای اینستاگرام

وقتی شما اقدام به خرید فالوور فیک می کنید، تعداد فالوور های شما بالا می رود. این اکانت ها درواقع در پیج شما فعالیت ندارند. یعنی پست های شما را لایک نمی کنند و یا برای شما کامنت نمی گذارند. همچنین خریدی از شما انجام نمی دهند. پس چه سودی برای پیج دارند؟

بر طبق این تئوری‌ها بز، وقتی که چند نفر داخل صف یک مغازه ایستاده باشند، افراد دیگر که این صف را می‌بینند، کنجکاو می‌شوند که چرا این افراد صف بسته‌اند و ناخودآگاه ترغیب می‌شوند که آن‌ها هم در این صف حضور داشته باشند. همه ما وقتی که چندین و چند نفر به‌صورت ناگهانی در خیابان به سمتی اشاره کنند، به آن سمت نگاه می‌کنیم. این موضوع در خصوص اینستاگرام نیز صادق است. یعنی وقتی که کاربران بسیاری در یک پیج حضور داشته باشند، شما نیز احساس می‌کنید که اگر عضوی از آن گروهی نباشید، متضرر می‌شوید. 

از مزایا خرید فالوور فیک اینستاگرام می‌توان به رشد تعداد فالوورهای پیج اشاره کرد.  به‌این‌ترتیب وقتی که کاربران دیگر وارد پیج شما شوند، این اکانت ها به نوعی کار تبلیغات و جذب مشتری را برایتان انجام می دهند. کاربران دیگر، با دیدن تعداد بالای فالوور های شما، کنجکاو می شوند که نگاهی به محصولات تان بیندازند.

ثانیا تعداد بالای فالوور هایتان در نظر این کاربران نوعی اعتبار به حساب می آید و اگر قصد خرید داشته باشند، احتمال بیشتری دارد که از شما خرید کنند.

از طرف دیگر، اینستاگرام، به دلیل بالا بودن فالوور هایتان، صفحه شما را یک صفحه محبوب تشخیص می دهد و احتمال بیشتری دارد که پیج تان را به افراد مختلفی معرفی کند.

سایت های زیادی هستند که شما می توانید از این سایت ها خرید فالوور فیک انجام دهید.اما خیلی از اوقات پیش می آید که فالوور هایی که خریداری کرده اید، ریزش قابل توجهی دارند. به این معنا که مثلا شما 3 هزار فالوور خریداری می کنید و متوجه می شوید که پس از چند روز 500 نفر از فالوور هایتان کم شده است.

این مسئله ممکن است شما را شوکه کند. این اتفاق زیاد ممکن است پیش بیاید، اما راه حل دارد. راه حل آن خرید کردن از سایت های معتبر است که ریزش بسیار کمی دارند و یا ریزش ندارند. اما چگونه این سایت ها را پیدا کنیم یا چگونه می توانیم به این سایت ها اعتماد کنیم؛ تا افزایش فالوور فیک بدون ریزش را تجربه کنیم؟ 

بیشتر بخوانیدخرید فالوور اینستاگرام بدون ریزش

سایت خرید فالوور فیک

همان طور که پیش از این گفتیم، اگر شما عبارت «خرید فالوور فیک» را در گوگل سرچ کنید، به سادگی می توانید تعداد زیادی سایت و پنل خرید فالوور فیک را پیدا کنید که اقدام به فروش انواع فالوور می‌کنند.

اما آیا تمام این سایت ها معتبر هستند؟! قطعا خیر … ضرب‌المثل انگلیسی‌ها را فراموش نکنید که می‌گویند آن‌قدر ثروتمند نشده‌ام که کالای ارزان بخرم. خرید فالوور فیک معتبر ارزش بسیاری دارد. خرید فالوور نامعتبر و رباتیک، باعث نابودی پیج شما می‌شود.  بنابراین ما باید بدانیم که از چه سایتی خرید کنیم و اصلا چگونه سایت معتبر را شناسایی کنیم و این سایت چه فاکتور هایی باید داشته باشد.

در این قسمت کار هایی را که قبل از خرید فالوور فیک از یک سایت باید انجام دهید به شما خواهیم گفت:

 1. در ابتدا نماد الکترونیکی سایت (ENAMAD) را بررسی کنید. در صورتی که سایتی این نماد را داشته باشد، شما به راحتی می توانید در صورت خلف وعده از آن سایت شکایت کنید.
 2. دومین مسئله تماس با پشتیبانی سایت است. سایت های معتبر پشتیبانی تمام وقت دارند که شما می توانید با پیام دادن یا زنگ زدن، به راحتی با پشتیبان سایت صحبت کنید. شما حتی می تواین از پشتیبانی برای نحوه خرید بهتر مشاوره دریافت کنید.
 3. کامنت های سایت را بررسی کنید تا به صورت نسبی، میزان رضایت کاربران از سایت را متوجه شوید. مشتریان قبلی سایت، می توانند بهترین مشاوره را در خصوص خرید کردن یا نکردن از یک سایت به شما بدهند.
 4. در پایان اگر هنوز هم اعتماد شما جلب نشده است، می توانید یک بسته ارزان قیمت و کوچک را از سایت خریداری کنید (مثلا 200 فالوور) و سپس میزان اثرگذاری آن را روی پیج خود بررسی کنید. همچنین بررسی کنید که آیا این بسته فالوور باکیفیت است و مطابق با الگوریتم های اینستاگرام هست یا خیر. آیا ریزش دارد؟ آیا به موقع فالوور ها به پیج تان تزریق شدند؟ همه این ها را می توانید بررسی کنید.
 5. و در پایان اگر تصمیم به خرید گرفتید، بسته مورد نظر خود را سفارش دهید.

آیا فالوور فیک اینستاگرام رایگان بخریم؟

با کمی جستجو در اینترنت و پیج‌های زرد نامعتبر، روش جذب فالوور فیک اینستاگرام رایگان را پیدا خواهید کرد. پیش از آنکه بخواهیم توضیحات بیشتری دهیم، باید به شما یادآوری کنیم که از قدیم گفتن پنیر مجانی فقط در تله موش پیدا می‌شود! به همین خاطر هروقت با چیزی رایگان روبه‌رو شدید، باید کلاهتان را نگه دارید تا کلاهتان را باد نبرد! معمولاً افرادی که فالوور رایگان به شما پیشنهاد می‌دهند، اطلاعات کاربری شما را دریافت می‌کنند و پیجتان را از دسترس خارج می‌کنند. یا اینکه بدافزارهایی را وارد گوشی تلفن شما خواهند کرد. حداقل این است که وارد گروه‌های پاپ‌آپ می‌شوید و مدام تبلیغات مختلف را روی گوشی موبایل خود دریافت خواهید کرد. این موضوع می‌تواند بسیار آزاردهنده باشد. این‌ها فقط بخشی از مشکلات افزایش فالوور فیک در اینستاگرام رایگان است.
معمولاً فالوورهایی که به این صورت وارد پیج می‌شوند، همگی توسط ربات ساخته شده‌اند. به همین خاطر اسم واقعی، عکس و … ندارند. اینستاگرام نیز به‌سرعت ربات بودن این اکانت‌ها را تشخیص می‌دهد. یادتان باشد که اینستاگرام یکی از قدرتمندترین سیستم‌های هوش مصنوعی در تمام دنیا را دارد. به همین خاطر با کمک الگوریتم‌های خاص خود، به‌سرعت ربات بودن اکانت‌ها را تشخیص خواهد داد. وقتی اینستاگرام متوجه شود که تعداد بالایی فالوور ربات در پیج شما وجود دارد، در اولین اقدام پیج شما را محدود و در مرحله بعدی آن را به‌صورت دائم حذف می‌کند. همچنین مثلاً گاهی اوقات با دانلود برنامه خرید فالوور فیک، تعداد بسیاری فالوور در لحظه و به‌صورت ناگهانی و انفجاری وارد پیج شما می‌شوند. این موضوع نیز باعث نابودی پیجتان خواهد شد.

بسیاری از سایت ها مدعی هستند که بسته های فروش فالوور آنها بدون ریزش است. این حرف کاملا اشتباه است. گاهی ممکن است در حین اضافه کردن فالوورها یا حتی پس از آن، الگوریتم اینستاگرام چند مورد را از بین تمامی فالوورهای اضافه شده، فیک تشخیص دهد و آنها را از اینستا حذف کند. 

تیم فالو کمپ برای  رفع این مشکل و کسب رضایت مشتریان عزیز، برای  هر پکیج فالوور بسته به تعداد آن، هدایای ریزش در نظر گرفته است که در زمان اعمال بسته، این هدیه ها نیز اضافه خواهند شد.

خرید فالوور فیک بدون ریزش

فالوور فیک رایگان !

به طور کلی خدمات افزایش فالوور را شما نمی توانید در هیچ سایتی به صورت رایگان پیدا کنید. چرا که این سایت ها در ازاء خدمتی که به شما ارائه می دهند، هزینه ای را دریافت می کنند.

اما ممکن است بتوانید برخی از ربات ها یا نرم افزار ها را بیابید که به شما فالوور فیک رایگان بدهند. با این حال به شما توصیه می کنیم از این ربات ها استفاده نکنید.

اگر از کاربر فعال اینستاگرام باشید، می دانید که طبق قوانین اینستاگرام، فعالیت هرگونه ربات بر روی پیج های این شبکه اجتماعی، خلاف قوانین است.

چنانچه اینستاگرام متوجه شود که شما از ربات در پیج خود استفاده کرده اید (برای افزایش فالوور، لایک و…) فعالیت شما را محدود می کند و یا ممکن است صفحه شما به طور کلی از دسترس خارج شود. در این صورت برگرداندن صفحه تان تقریبا ناممکن است.

ارزان ترین سایت خرید فالوور فیک

یکی از سایت های کاربلد در زمینه فروش فالوور، فالو کمپ است. این سایت با داشتن متنوع ترین لیست خدمات فروش فالوور و نازل ترین قیمت، یکی از بهترین گزینه ها برای تمامی کاربران است.

با مقایسه قیمت های این سایت با رقبا، شما هم به مشتریان این مجموعه می پیوندید.

فالوورهای فیک فالوکمپ کاملا بر اساس الگوریتم های اینستاگرام ایجاد شده اند بنابر این به هیچ وجه امکان شادوبن شدن پیج شما توسط اینستاگرام وجود ندارد.

نکات خرید فالوور فیک از فالوکمپ

اگر شما قصد خرید فالوور فیک از سایت فالوکمپ را دارید، به نکاتی که در ادامه به شما می گوییم توجه کنید تا خرید آسان تری را داشته باشید:

 • حتما قبل از خرید، پیج خود را روی حالت عمومی یا Public قرار دهید. در غیر این صورت تزریق فالوور به پیج شما ممکن نخواهد بود.
 • هنگامی که می خواهید سفارش خرید خود را ثبت کنید، حتما دقت کنید که آدرس پیج خود را اشتباه وارد نکنید.
  اگر در فرایند خرید فالوور به مشکلی برخوردید و یا سوالی برای شما پیش آمد، می توانید با پشتیبانی سایت تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کرده و مشکل تان را حل کنند.
 • بهتر است همانگونه که قبلا هم اشاره کردیم، تعداد بالای فالوور را یکجا خریداری نکنید و کم کم فالوور بخرید تا روند افزایش فالوور شما طبیعی تر به نظر بیاید.
 • هنگاهی که شما در سایت فالوکمپ ثبت سفارش می کنید، فالوور های سفارش داده شده طی مدت زمانی که در زیر هر بسته مشخص شده است، به پیج شما تزریق می شوند
 • اگر می خواهید پیج شما رشد چشمگیری داشته باشد، در کنار خرید فالوور فیک، به خرید لایک، کامنت و… هم فکر کنید. در واقع اگر تعداد فالوور های شما بالا باشد اما لایک ها و کامنت های پست هایتان کم باشند، نمی تواند تاثیر چشمگیری که منتظرش هستید را بگذارد. در واقع خرید لایک و کامنت در کنار فالوور می تواند تاثیری چند برابر داشته باشد.
 • شما می توانید بسته های مختلف فالوور، لایک و دیگر خدمات اینستاگرام (یا حتی دیگر شبکه های اجتماعی) را از منوی بالای صفحه پیدا کرده و انتخاب کنید.

اگر در سایت‌های مختلف خرید فالوور فیک اینستاگرام کمی بگردید، متوجه می‌شوید که قیمت خرید فالوور فیک در سایت‌های مختلف متفاوت است. در حقیقت تفاوت در نوع فالوور فیک ایجاد می‌شود. برخی انواع فالوور فیک به‌صورت رباتیک ساخته می‌شوند. این فالوورها حتی اسامی درستی ندارند. این در حالی است که فالوورهای فیک سایت فالوکمپ توسط تیم اختصاصی این مجموعه ساخته می‌شوند. این فالوورها دارای عکس پروفایل ایرانی هستند و آیدی کاملاً منطقی و معقول دارند. همچنین تعدادی پست و استوری نیز در پیج این فالوورها وجود دارند. به‌این‌ترتیب مطابق با الگوریتم اینستاگرام، جزو فالوورهای فیک به‌حساب نمی‌آیند و بلاک نمی‌شوند.
همچنین باید بدانید که گاهی کاربران و مخاطبان شما نیز برای اطمینان بیشتر، سری به لیست فالوورهای شما می‌زنند. اگر در لیست فالوورهای شما، کاربرانی با اسامی عجیب یا نام‌های خارجی وجود داشته باشند، فالوور شما چه تصوری می‌کنند؟ قطعاً باعث بی‌اعتمادی آن‌ها می‌شود. به همین خاطر توصیه می‌شود که حتماً اقدام به خرید فالوور فیک اینستاگرام ایرانی کنید. نحوه خرید فالوور فیک ایرانی از سایت فالوکمپ تفاوتی با فالوورهای دیگر ندارد. فقط باید نوع ایرانی فالوور را انتخاب کنید.7

برنامه خرید فالوور فیک اینستاگرام

 برای خرید فالوور فیک اینستاگرام، نیاز به نصب برنامه خاصی داریم؟ خیر؛ برای خرید فالوور فیک از فالوکمپ نیاز به نصب برنامه‌ای خاصی ندارید. تنها لازم است در زمان ثبت سفارش آیدی حساب کاربری اینستاگرام تان را به درستی وارد نماید و مراحل خرید را تا انتها طی کنید. برای خرید انواع فالوور فیک از فالوکمپ حتی نیاز به در اختیار گذاشتن پسورد حساب کاربری تان به شخص ثالث ندارد.

بیشتر بخوانید: فالوورگیر + ۳ روش افزایش فالوور فیک اینستاگرام بدون پسورد

خرید فالوور فیک ایرانی ارزان 

این دسته از فالوورها را می توانید در بسته های سایت فالوکمپ پیدا کنید. این بسته های خرید فالوور شامل تعداد مشخصی اکانت اینستاگرام با نام کاربری فارسی و تمامی ویژگی های یک اکانت شبه واقعی است.

قیمت خوب و کیفیت بالای این فالوورها باعث شده است که کاربران زیادی از آنها استفاده کنند. یکی از مزایایی که خرید فالوور از سایت فالوکمپ دارد، این است که شما می توانید فالوور ایرانی یا بین المللی خریداری کنید. درواقع حساب های کاربری که شما را دنبال می کنند می توانند ایرانی یا بین المللی باشند.

مزیت این مسئله این است که شما می توانید راحت تر خود را در معرض دید جامعه هدفتان قرار دهید. به این معنا که اگر جامعه هدف شما، ایران باشد، با خرید فالوور ایرانی می توانید در اکسپلور اینستاگرام به ایرانی ها معرفی شوید.

از طرفی اگر قصد دیده شدن در بازار های بین المللی را دارید، با خرید فالوور بین المللی به راحتی در نقاط مختلف دنیا دیده می شوید و می توانید جامعه هدف و مشتریان خود را پیدا کنید و به درآمد برسید.

خرید فالوور فیک فوری توسط سلبریتی ها

شاید برای خیلی از شما جالب باشد که بدانید بسیاری از سلبریتی ها و افراد معروف برای پیج های خود فالوور خریداری کرده اند. بسیاری از اینفلوئنسر ها و بلاگر هایی که می شناسید، از طریق خرید فالوور توانسته اند دیده شوند و درآمد های زیادی داشته باشند.

پس اگر شما نیز قصد دارید یک بلاگر یا اینفلوئنسر شوید و یا کسب و کار خود را رونق دهید، خرید فالوور فیک می تواند یکی از گزینه های موثر برای شما باشد.

درواقع به این دلیل که در حال حاضر اکثر پیج ها به خرید فالوور روی آورده اند، اگر شما فالوور نخرید، از دیگران عقب می مانید و رشد کردن پیج تان بسیار سخت و زمانبر خواهد شد.

خرید فالوور فیک اینستاگرام

سوالات متداول خرید فالوور فیک

بر اساس سوالاتی که مشتریان محترم مشترکا از واحد پشتیبانی سایت فالوکمپ، قبل و بعد از خرید ریلز داشته اند،منتخبی از سوالات پر تکرار را پاسخ داده و در اختیار شما قرار داده ایم. چنانچه پاسخ سوال خود را پیدا نکردید، می توانید از طریق شماره زیر با بخش پشتیبانی در تماس باشید.

فالوور فیک به فالووری گفته می شود که هیچ فعالیتی در اینستاگرام ندارد و تنها جنبه اعتماد سازی و کسب وجه بهتر برای پیج های اینستاگرامی را به خصوص در شروع کارشان دارد.

چه پیجتان شخصی باشد و چه بیزینسی، خرید فالوور فیک با افزایش تعداد فالوورها منجر به افزایش اعتبارتان میان سایر کابران میشود. فراموش نکنید که اعداد اعتبار می آورند، بنابراین با خرید فالوور فیک و افزایش اعتبار درآمد بیشتری در انتظار کسب و کار شماست.

خیر، به هیچ وجه. تمام فالوور هایی اضافه شده توسط فالوکمپ، منطیق بر استانداردها و الگوریتم‌های اینستاگرام هستند بنابران جای هیچ نگرانی وجود ندارد.

سرعت افزایش فالوور های خریداری شده، بستگی به نوع بسته خریداری شده دارد؛ هرچه تعداد فالوورهای فیک خریداری شده بیشتر باشد، زمان افزایش فالووهایتان نیز بیشتر میشود.

عمده دلیل افزوده نشدن فالوورها بعد از خرید موفق، اشتباه وارد کردن آی دی پیج مشتری توسط خود ایشان می باشد. لطفا در هنگام ثبت سفارش از صحت آی دی پیج خود اطمینان حاصل کنید.

محصولات مرتبط