خرید فالوور اینستاگرام

افزایش فوری , فالوور ایرانی , سریع و ارزان , ریزش طبیعی

5.0
250

لطفا قبل از خرید فالوور و ثبت سفارش در سایت، پروفایل (پیج) خود را در حالت عمومی (Public) قرار دهید. در غیر اینصورت سرور به دلیل عدم دسترسی به پیج اینستاگرام شما، قادر به انجام سفارش شما نمی باشد. پکیج ها را به گونه ای تعریف نموده ایم که بهترین عملکرد را برای مشتریان عزیز داشته باشد. چنانچه نیاز به تعداد بالا دارید، خرید خود را در چند مرحله انجام دهید. از خرید همزمان چند پکیج جدا خودداری کنید.

۴۰۰۰ فالوور ایرانی

تومان۳۵۰۰۰

۳۰۰۰ فالوور ایرانی

تومان۲۱۰۰۰

۲۰۰۰ فالوور ایرانی

تومان۱۴۵۰۰

۱۰۰۰ فالوور ایرانی

تومان۷۵۰۰

مزایای خرید فالوور از فالوکمپ

فالوکمپ علاوه بر اینکه به دلیل در اختیار داشتن سرور اختصاصی برای افزایش فالوور، جزو ارزان ترین سایت های ایرانی می باشد، سلامت پیج شما را با ارسال کاربرانی که از دید اینستاگرام، فعال، واقعی و در عین حال دارای پروفایل های ایرانی هستند، حفظ نموده و پس از ثبت سفارش خرید فالوور در سایت به صورت فوری سفارش شما را در صف پردازش قرار می دهد.

از آنجا که طبیعی بودن روند افزایش فالوور نکته حائز اهمیتی می باشد، ما این فرایند را با سرعت متوسط به شکلی به انجام می رسانیم که از آسیب رسیدن به اکانت اینستا جلوگیری شود.

خرید فالوور اینستاگرام
فالوور واقعی اینستاگرام

واقعی

منظور از واقعی بودن یک پروفایل اینستاگرام این است که متعلق به یک انسان واقعی باشد نه اینکه به صورت فیک و برای هدف خاصی ایجاد و رها شده. در اصل زمانی که تضمین می کنیم یک فالوور، فعال است، این خود به معنی واقعی بودن پروفایل آن کاربر می باشد. 100% فالوورهای ارائه شده در فالوکمپ، فعال و واقعی بوده و شما می توانید با اطمینان خرید خود را انجام دهید.

خرید فالوور ایرانی

ایرانی

ما به خوبی می دانیم که ایرانی بودن فالوور، دغدغه بزرگی است که در ذهن مشتریان و خریداران عزیز وجود دارد. تمام پروفایل هایی که از طریق فالوکمپ خرید می کنید، ایرانی هستند. از آنجا که در خرید تعداد بالا امکان بررسی زمان بر می باشد، فالوکمپ 100% تضمین می کند که کلیه پروفایل های خریداری شده ایرانی بوده و می توانید به صورت رندم این اکانت ها را بررسی کنید.

فالوور فعال اینستاگرام

فعال

پروفایل هایی که از طریق این سایت خریداری می کنید، بعنوان کاربران فعال اینستاگرام، روزانه در حال فعالیت در این شبکه اجتماعی هستند. کلیه پروفایل ها دارای تصویر، متن بایو و همچنین روزانه یا چند روز در میان در پیج خود پست ارسال می کنند. چنین پروفایل هایی از دید اینستاگرام، بعنوان پروفایل فعال شناخته خواهد شد. از مزایای خرید فالوور از فالوکمپ، فعال بودن پروفایل هاست.

خرید فالوور ارزان

ارزان

یکی از فاکتورهای مورد توجه مشتریان علاوه بر کیفیت خدمات، ارزان و مقرون به صرفه بودن محصول یا خدماتی است که خریداری می کنند. فالوکمپ ضمن ارائه خدمات و محصولات با کیفیت، سیاست قیمت گذاری را به گونه ای ارزان در نظر گرفته که باعث بازگشت مجدد مشتریان به این سایت شود. با اطمینان خرید کنید و تعداد فالوورهای پیج اینستاگرام خود را افزایش دهید.

سرور افزایش فالوور

سرور افزایش فالوور فالوکمپ

یکی از دلایلی که باعث شده فالوکمپ در بین ارزان ترین سایت ها قرار گرفته و بعنوان مرجع خرید فالوور ارزان شناخته شود، در اختیار داشتن سرور افزایش فالوور اینستاگرام به صورت اختصاصی می باشد.

بسیاری از مشتریان ما سوالی مشترک را مطرح می کنند؛ آیا افزایش فالوور توسط سرور فالوکمپ، بدون ریزش است؟ خیر، به دلیل اینکه سرور افزایش فالوور ما برای بالا بردن تعداد دنبال کنندگان یک پیج از پروفایل های واقعی استفاده می کند، بخشی از کاربران که از طریق این سرور به صفحه اینستاگرام شما اضافه می شوند، پس از مشاهده اولین پست منتشر شده در پیج شما و به دلیل عدم علاقمندی به محتوای پست ها، صفحه شما را آنفالو می کنند.

این ریزش طبیعی، بیانگر فعال و واقعی بودن پروفایل های ایرانی است که سرور افزایش دهنده فالوکمپ به پیج شما اضافه نموده است. دلیل اصلی فروش فالوور ارزان در سایت فالوکمپ، قیمت گذاری مستقل محصولات، فارغ از تاثیر پذیری از سایر سرورهای اصلی افزایش دهنده می باشد.