نمایندگی سرور فروش فالوور اینستاگرام

سرور فروش فالوور

برند شما
خدمات ما

این موقعیت شغلی را به نام خود ثبت کنید

(فرصت محدود دریافت نمایندگی فالوکمپ)

نمایندگی سرور فروش فالوور اینستاگرام

بیشتر درآمد داشته باشید

سایت خدمات شبکه های اجتماعی خودتان را داشته باشید و درامد مستمر و تکرار شونده بسازید

work

کمتر کار کنید

اجازه دهید سیستم اتوماسیون سایتتان همه کارها را انجام دهد . شما فقط روی رابطه بهتر با مشتریانتان وقت بگذارید

نمایندگی لایک اینستاگرام

مشتریان راضی داشته باشید

رشد مستمر و خدمات خوب و برتر باعث ایجاد مشتریان راضی ، تمرار در خرید و معرفی دهان به دهان شما می شود

نمایندگی فروش فالوور
نمایندگی فروش فالوور

 

 نمایندگی پنل اینستاگرام ، همان فرصتی که دنبالش بودید

نزدیک به 20 میلیون ایرانی در اینستاگرام حضور دارند. این یعنی کشوری که کاربران فارسی زبان در این شبکه اجتماعی ساخته اند تقریبا 2 برابر بیشتر از کشورهایی مانند پرتغال و سوئد جمعیت دارد.

بررسی رفتارهای اهالی این کشور آنلاین نشان می دهد، کاربران اینستاگرام  عاشق این هستند که در پیج خود عددهای بزرگ و جالب توجهی برای نمایش به دیگران داشته باشند؛ به همین خاطر از همان سال های ابتدایی فراگیر شدن این شبکه اجتماعی در ایران، بازار خرید و فروش فالوور داغ شد. رونقی که این روزها علاوه بر فالوور، خرید و فروش لایک و بازدید را نیز شامل می شود.

برای درک روند افزایش تقاضای خرید لایک و فالوور در ایران می توانید به آمار جستجوی این عبارات در سال های اخیر نگاهی بیندازید:

نمایندگی وایت لیبل ربات اینستاگرام

 

 

 

 

فالوکمپ چه پیشنهادی برای شما دارد؟

فالوکمپ یک پلتفرم ایرانی  است که به سریع ترین، ایمن ترین و ارزان ترین سرویس های جهانی تامین کننده فالوور، لایک و بازدید فیک برای اینستاگرام دسترسی دارد. این پلتفرم، اخیرا بسترهای لازم برای اعطای نمایندگی به تعداد محدودی از افراد را فراهم کرده تا با دریافت Api اختصاصی از فالوکمپ، بتوانند  فروشگاه اینترنتی مستقل خود را راه اندازی کنند.

دریافت نمایندگی از فالوکمپ به چه صورت خواهد بود؟

مزیت بزرگ راه اندازی این فروشگاه اینترنتی  برای شما این است که برای شروع کار، نیازی به دانش فنی و اطلاعات تخصصی نخواهید داشت، ما در تمامی مراحل راه اندازی این کسب و کار همراه شما هستیم تا بتوانید مرحله به مرحله  رشد کنید و سهم قابل توجهی از این بازار پر رونق به دست آورید.

با دریافت نمایندگی از فالوکمپ، شما هم یک سامانه مشابه فالوکمپ به همراه تمامی امکانات کاربری و مدیریتی تیم فالوکمپ، با نام و برند خود خواهید داشت که خیلی زود می تواند به سوددهی برسد و برند رسمی شما را به فضای کسب و کار آنلاین ایران و حتی جهان معرفی کند. 

نمایندگان فالوکمپ چگونه فعالیت می کنند؟

شما با اخذ پنل نمایندگی فالوکمپ، مالک یک سایت کامل با قابلیت هایی مشابه سایت فالوکمپ خواهید شد. پس از آن با شارژ پنل خود قادر خواهید بود، فالوور، لایک و بازدید فیک مورد نیاز مشتریان خود را با قیمت هایی پایین از فالوکمپ تامین کنید و آن را بر اساس میزان سود دلخواه خود قیمت گذاری کرده  و به فروش برسانید. 

کسب درآمد در خواب

چه این کسب و کار را به عنوان شغل اصلی خود انتخاب کنید و چه به عنوان یک شغل فرعی به آن نگاه کنید، با کمی تلاش خواهید دید که فروشگاه اینترنتی  شما به سرعت رشد کرده و به درآمد اصلی شما تبدیل می شود. از مزایای راه اندازی این بیزنس اینترنتی می توان به این موارد اشاره کرد:

 • امکان فروش و  رشد بصورت مقیاس پذیر و نامحدود
 • امکان فعالیت در ساعات  کاری منعطف و دلخواه
 • بدون نیاز به دانش تخصصی در بازاریابی دیجیتال
 • راه اندازی و توسعه  یک برند تجاری کاملا مستقل
 • بهره گیری از فرایندهای اتوماتیک و ساختاریافته
 • دریافت آموزش های کافی برای مدیریت فروشگاه
 • دریافت تمام  امکانات مورد نیاز توسط فالوکمپ
 • همراه شدن با یک تیم حرفه ای از توسعه دهندگان
 • امکان فعالیت بین المللی و کسب درآمدهای ارزی

درآمد یک نماینده در ماه چقدر است؟

تقاضای بالای مشتریان، تضمینی برای درآمد زیاد این کسب و کار خواهد بود. با این حال، میزان رشد و سود حاصل از کسب و کار شما، به طور مشخص به میزان تمرکز و زمانی که به این فعالیت اختصاص می دهید وابسته است اما با این وجود، میزان درآمد تقریبی برای نمایندگان فالوکمپ بر اساس پکیج های محبوب خریداران،  به صورت زیر قابل تخمین است:

نوع پکیج میانگین هر سفارش حداقل سود حاصل از هر پکیج تعداد سفارش در ماه سود حاصل از فروش (تومان)
لایک ایرانی 500 3000 500 1,500,000
فالوور ایرانی 1000 5000 500 5,000,000
بازدید ایرانی 1000 1000 500 1,000,000
  7,500,000

با انتخاب پنل نمایندگی فالوکمپ به استقبال درآمدهای میلیونی بروید:


پایه حرفه ای بین المللی
دریافت پنل نمایندگی دریافت پنل نمایندگی به همراه یک وبسایت آماده برای فروش   دریافت پنل نمایندگی به همراه وبسایت دو یا چند زبانه
550 هزار تومان 2 میلیون و 350 هزار تومان برای دریافت مشاوره با ما  تماس بگیرید
دریافت راهنمای استفاده از پنل سایت کامل

محتوای بصری و متنی

اتصال  به درگاه پرداخت بانکی

دریافت راهنمای استفاده از پنل
و آموزش مدیریت سایت
سایت کامل

همراه با محتوای متنی و بصری

اتصال به درگاه های پرداخت بین المللی

راهنمای استفاده از پنل و آموزش مدیریت سایت
پشتیبانی 24 ساعته پشتیبانی 24 ساعته پشتیبانی 24 ساعته
برای دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید برای دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید برای دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید

پرسش های متداول

من درباره طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ چیز زیادی نمی دانم، چه کنم؟

نگران نباشید. در صورتی که شما توانایی کار با برنامه هایی مانند اینستاگرام و تلگرام را داشته باشید، در استفاده از سایتی که ما در اختیار شما قرار می دهیم نیز مشکلی نخواهید داشت. ما راهنمایی های لازم در رابطه با چگونگی کار و مدیریت این سایت اینترنتی را به طول کامل به شما آموزش خواهیم داد.

بعد از اخذ نمایندگی چگونه باید مشتریان خودم را پیدا کنم؟

بعد از دریافت نمایندگی و راه اندازی سایت برای ارائه محصولات خود، بهترین روش برای جذب مشتریان بالقوه به سایت شما، سئو یا بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو است. سایت و محتوایی که ما در اختیار شما قرار می دهیم از قبل برای کسب جایگاه مناسب در موتورهای جستجو آماده شده است. شما نیز با کسب دانش حداقلی و اصول اولیه سئو، می توانید این روند را تسریع کنید.

شبکه های اجتماعی و به خصوص فعالیت در اینستاگرام نیز_ به علت حضور مشتریان شما در آن- یکی از بهترین محل ها برای معرفی برند شما و جذب و فروش به مشتریان شما هستند.

نمایندگی ما بر روی چه آدرسی اینترنتی قرار می گیرد؟

شما با انتخاب پکیج حرفه ای یا بین المللی، یک وبسایت کامل و آماده فروش دریافت می کنید. انتخاب نام این وبسایت توسط خود شما انجام می گیرد و می توانید یک برند مستقل برای خود بسازید.

تضمینی بر درآمد و سود نمایندگی وجود دارد؟

خیر، درآمد و سود نماینده کاملا به فعالییت و تبلیغاتی که انجام می دهد بستگی دارد، در صورتی که نماینده با تبلیغات و معرفی بتواند مشتریان دائمی جذب کند مطمئنا حاشیه سود قابل توجهی خواهد داشت، همانطور که تعداد زیادی از فعالان این بازار، به راحتی به درآمد بالای 10 میلیون تومان در ماه دست پیدا کرده اند.

آیا برای شروع کار، به ثبت شرکت نیاز دارم؟

خیر. برای راه اندازی این بیزنس اینترنتی  و کسب درآمد از طریق آن، نیاز و اجباری به دریافت مجوز و ثبت شرکت نیست. در واقع یکی از مزایای اصلی راه اندازی چنین کسب و کارهایی در بستر اینترنت این است که شما نیازی به انجام مراحل اداری و مدیریت نیروهای انسانی نخواهیدداشت.

آیا مبالغ پرداخت شده برای خرید از سایت من، به درگاه پرداخت فالوکمپ واریز می شود؟

خیر. سایت شما به طور مستقیم به درگاه پرداختی متصل می شود که تحت مدیریت حساب بانکی شماست و شما به طور مستقیم به مبالغ پرداختی خود دسترسی خواهید داشت.

پشتیبانی از نمایندگان و مشتریان آن ها بر عهده چه کسانی است؟

تیم فالوکمپ آموزش و پشتیانی نمایندگان را برعهده خواهد داشت. نمایندگان با دریافت این آموزش ها، می توانند به فروش پکیج های فالوور، لایک و بازدید فیک اینستاگرام بپردازند و پاسخگوی درخواست های مشتریان خود باشند.

جهت اخذ نمایندگی با شماره زیر تماس بگیرید و یا از طریق ایمیل درخواست خود را ارسال کنید :

۰۳۱۳۶۶۴۰۲۲۹

 

سوالات متداول

بله ، باید در سایت عمده فروشی ما یک یوزر جدید ثبت نام کنی و همچنین درگاه پرداخت بین المللی داشته باشید ، همچنین برای کسانی که میخوان به کاربران خارجی بفروشین، قیمت های سرویس ها بالاتر محسابه می شود. 

بله، هر کسب و کاری ریسک خوودش رو داره و این کسب و کار هم مستثنی نیست.
یکی از ریسک ها اینه که ممکنه بعضی وقت ها، سرورها ریزش شون زیاد بشه،  ولی ۱۲ ساله این نوع کسب وکار فروش خدمات شبکه های اجتماعی در دنیا رونق داره و هر روز هم رونقش بیشتر میشه.

اگر فروشتون به بالای ۲۰ میلیون تومن در ماه برسه این امکان برای شما فعال میشه

سایتی که به شما تحویل داده میشه بر بستر وردپرس پیاده سازی شده و با افزونه المنتور که روی سایت نصب هست میتونین بدون دانش فنی و گرافیکی به راحتی طراحی صفحاتتون رو تغییر بدین .
از +اینجا و یا +اینجا میتونین آموزش هاش رو ببینین

ابتدا باید هاست و دامین خود را خریداری کنید، سپس اطلاعات دسترسی به هاست رو به ما بدین تا براتون نصب کنیم و یا این که از ما بخواید تا فایل اسکریپت رو براتون ارسال کنیم ( به همراه آموزش نصب) و خودتون نصب و راه اندازی کنید.

جاهای مختلف هست توصیه ما پلن وردپرس از سون هاست، نت افراز یا ایران سرور هست

 • مدیریت سفارشات کاربران،
 • مدیریت تراکنش های کاربران
 • مدیریت تیکت های پشتیبانی
 • مدیریت کاربران
 • مدیریت درگاه های پرداخت
 • گزارش فروش

همه چیز اتوماته ولی شما مثل یک کشاورز باید مداوم مزرعه یا کسب وکارت رو زیر نظر داشته باشی برای موارد زیر :

 • سوالا کاربران
 • حطای احتمالی مثل تاخیر در تحویل سفارش
 • خطای احتمالی در پرداخت
 • شارژ کردن پنل پروایدرعمده فروشی نسبت به پیش بینی فروشی که خواهید داشت

بله اگه دانش برنامه نویسی یا تیم برنامه نویسی داشته باشید ما مستندات وب سرویس رو بهتون میدیم، در این صورت اعطای نمایندگی رایگانه .

هزینه ای که پرداخت میکنید بابت حق استفاده یک ساله از اسکریپت، پشتیبانی فنی یک ساله اسکریپت و حق دسترسی به پروایدرها با قیمت عمده فروشی ست.

تنوع سرویس های ما بسیار زیاد و هر روز هم بیشتر میشه ، از جمله انواع خدمات تمامی شبکه های اجتماعی ، انواع گیفت کارت ها ، اکانت های انواع سایت ها و خدمات دیگری که به زودی اضافه خواهد . نیاز مردم به این خدمات روز به روز در حال افزایش است .

کاملا بستگی به تلاش شما داره .

 شما باید قرارداد رو دانلود، امضا و اسکن کنید و برای ما بفرستید و همچنین مدارک هویتی مثل کارت ملی و شناسنامه رو برای احراز هویت برای ما ارسال کنید . همچنین همکاران ما با تماس با شماره ثابت شما، تایید هویت شما رو تکمیل میکنند.

اگر مبلغ خریدتون از پروایدر عمده فروشی به ماهانه ۲۰ میلیون تومان برسه دیگه نیازی به پرداخت مبلغ تمدید نیست . در غیر این صورت در صورت نیاز به تمدید پشتیبانی فنی ، می بایست برای یک سال دیگر با همین هزینه آن را تمدید کنید .

فالوور، لایک ،ویو ، خدمات پیام رسان ها ، گیفت کارت و اکانت ها ، ریچ و ایمپرشن و خدمات سایر شبکه های اجتماعی محبوب

در تگرانی بیش از ۳۰ نوع سرویس محتلف برای بیش از ۵ شبکه اجتماعی محبوب وجود دارد و برای هر سرویس کیفیت های مختلفی وجود دارد . به طور مثال برای سرویس فالووور ایارانی اینستاگرام سه سرور با سه کیفیت و قیمت متفاوت وجود دارد که شما بسته به سیاست های فروش خودتان و تست کردن سرویس ها ، از هر کدام از آن ها میتوانید استفاده کنید و بسته های سایتانن را به هر کدام خواستید وصل کنید ؟ 

نماینده ای داشتیم که ۸۰ میلیون تومان ماهانه درآمدخالص دارد . نمانیده ای هم داشتیم که پیگیری نکرده، روی فروشش کار نکرده و به درامدی نرسیده .

بله، اسکریپت شما به صورت خودکار برزورسانی خواهد شد، همچنین شما در یک کانال تلگرام عضو خواهید شد تمامی آپدیت ها و ویژگی های جدیدبه شما اطلاع داده خواهد شد.

باید سرویس ها رو از سایت عمده فروشی ما بررسی کنید و با توجه به توضیحاتشون، بسته های فروش سایتتون رو به هر سرویسی که خواستید وصل کنید . به طور مثال ما ۳ سرویس لایک ایرانی داریم و شما انتخاب میکنی که لایکت به کدوم سرویس ما وصل باشه 

 

بعد باید برید قیمت هاتو و بسته هاتو برای سرویس های مختلف مثل لایک و فالوور و … تعریف کنید از طریق صفحه محصولات و المنتور ( اموزش گام به گام اش رو بعد از خرید اسکریپت دریافت خواهد کرد) 

همچنین باید درگاه پرداخت بگیرید و کدی که درگاه پرداخت به شما میده (کد مرچنت) رو بزارید توی بخش تنظیمات پرداخت سایتتون. 

سرویس دهنده های زیادی هستن مثل +زرین پال و +ای دی پی که سایت ما از هر دوشون پشتیبانی میکنه. همچنین در صورتی که نماد اعتماد الکترونیک بگیرید میتونین از درگاه پرداخت مستقیم بانک ها هم استفاده کنین . اسکریپتی که خواهد داشت از درگاه بانک سامان پیشتیانی میکنه

ضرورتی نیست . سایت های زیادی بدون اون دارن میفروشن ولی بهتره اخذ اینماد رو طبق قوانین کشورمون در دستور کار قرار بدید که فرایند ساده ایه و از +این سایت میتونین اقدام کنیم .

تگرانی قدیمی ترین تیم تامین کننده خدمات شبکه های اجتماعی در ایرانه . به خاطر کیفیت بالای سرویس های ما بسیاری از پروایدرهای بین المللی هم خدمات خودشون رو از ما تامین میکنند ، مواقعی که بسیاری از سرورها در ایران و دنیا دچار مشکل میشه ( به خاطر آپیت های الگوریم شبکه های اجتماعی) سرورها ما کمترین احتلال رو پیدا میکنند . این ها همه مدیون تیم فنی بسیار قوی و تجربه ۷ ساله تیم فنی ما در مهندسی معکوس شبکه های اجتماعیه .

 • سرعت بالای سرویس ها
 • ریزش کم
 • ارایه اطلاعات دقیق از سرویس ها
 • امکان ایجاد یک سفارش از چند سرویس مختلف به طور همزمان
 • پشتیبانی فنی عالی

ما خدمات رو به شما قیمت عمده میدیم . شما خودتون هر چقدر خواستید قیمت رو روکشی میکنید و می فروشید. 

 • امکان انتخاب راحت عکس ها و پست ها
 • پیامک های اطلاع رسانی حرفه ای برای کاربر
 • اطلاع رسانی انجام شدن سفارش
 • کیفت عالی سرویس ها ، فالوور هایی که وقعین. 
 • سرعت شروع خوب سرویس ها
 • ویژگی اتوماسیون که برای اولین بار در دنیا توسط تگرانی معرفی شد.

خیر . خدمات رایگان نیست و شما باید اون ها رو خریداری کنید به این صورت که پنل تون رو شارژ میکنید و وقتی کاربر شما از شما خرید میکنه به طور خودکار از شارژتون کم میشه و سفارش کاربرتون انجام میشه . مثلا شما یه بسته ۱۰۰۰ فالوور رو گذاشتی روی سایتت ۹۰ هزار تومان و برای شما تموم شده ۶۰ هزار تومان (اعداد صرفا مثال هستند) 

فالورها فعال نیستند و لایک نمیکنن ولی ظاهر پرفایل ها کاملا واقعی هستند یعنی استوری میگذارند، پست میگذارند و یه کاربر حقیقی ایرانی هستند

باید به طور مستمر کیفیت سرورهای مختلف رو ازمایش کنید و از سروری خریداری کنین که کیفیت مناسب تری داره . اگر کیفیت سروری دچار افت شد، شما باید فورا سفارش هاتون رو از سرور دیگه ای بزنید و با روش های مثل دادن کد تخفیف برای خریدهای بعدی مشتری تون ، در صورتی که مشتری ناراضی ای در اون چند ساعت بوجود اومده ، رضایت اش رو جلب کنین

شما باید هاست و دامین رو نهایتا تا ۲۴ ساعت بعد از پرداخت تون تهیه کنید و به ما بدین اطالعات ورودشو ( درصورتی که میخواین ما براتون نصب کینم) در غیر این صورت آدرس پنل تامین کننده و فایل اسکریپت نهایتا تا ۱ روز کاری پس  از پرداخت برای شما ارسال میشه به همراه اموزش نصب پی دی افی روی هاست .

در صورتی که نصب با ما باشه پس از این که اطلاعات هاست رو به ما دادین نهایتا تا ۱ روز بعد سایت شما راه اندازی خواهد شد و یوزر و پسورد دسترسی داشبورد ادمین رو به شما خواهیم داد

با شماره هایی که در این صفحه گذاشته شده تماس بگیرید

هزینه پیامک ها از پنل شما در سایت تامین کننده کسر خواهد شد و گزارش پیامک های ارسالی را میتوانید در سایت مشاهده کنید. پیامک ها از خطوط خدماتی ارسال خواهند شد و حتی کسانی که شماره های تبلیغاتی را بلاک کرده اند نیز پیامک ها را دریافت خواهند کرد. هزینه هر صفحه پیامک ۱۶۶ ریال است .

اگر توی روند کار  اسکریپت و سایت مشکلی پیش بیاد که به دلیل دستکاری شما در کد ها یا هاست نباشه ما اون رو درست میکنیم .

 ۷ سال . ۱۰ نفر تیم فنی و ۳ نفر تیم پشتیبانی. پشتیبانی ما از شما فقط فنی ست و شما باید خودتون بیزنستون رو رهبری کنید و درامدتون رو افزایش بدید.