خرید بازدید اینستاگرام

افزایش فوری ویو , رفتن به اکسپلور , ویو واقعی و ارزان

قبل از ثبت سفارش افزایش ویو پست خود، حتما اطمینان حاصل کنید که پیج اینستاگرام شما عمومی است. این نوع بازدید باعث افزایش ایمپرشن ویدیو شما شده به شکلی که فیلم را وارد اکسپلور می کند. با خرید بازدید پست از فالوکمپ می توانید از واقعی بودن پروفایل های ایرانی و فعال که از ویدیو شما بازدید می کنند، اطمینان حاصل نمایید. پس از تکمیل سفارش، در صورتی که از اکانت تجاری استفاده می کنید، آمار پست خود را برای مشاهده تعداد بازدید از طریق اکسپلور اینستا بررسی کنید.

۱۰۰۰۰ بازدید

تومان۱۴۵۰۰

۵۰۰۰ بازدید

تومان۷۵۰۰

۳۰۰۰ بازدید

تومان۴۵۰۰

۱۰۰۰ بازدید

تومان۱۵۰۰

خرید ویو اینستاگرام

مزایای خرید بازدید اینستاگرام از فالوکمپ

فالوکمپ جزو معدود سایت های افزایش بازدید (ویو) اینستاگرام است که مالک سرور اختصاصی برای افزایش بازدید فیلم و ویدیو های شما در اینستا می باشد. اگر قبل از این از پکیج های افزایش فالوور ما استفاده کرده باشید، بخوبی می دانید که فالوکمپ بالای 90 درصد از پروفایل های ایرانی، واقعی و فعال برای این منظور استفاده می کند.

به همین دلیل است که بعد از خرید بازدید پست (ویدیو)، فیلم شما وارد اکسپلور خواهد شد. برای بررسی این موضوع می توانید از قسمت Insight، آمار بازدید از پست خود از طریق اکسپلور را پس از خرید ویو اینستاگرام از فالوکمپ بررسی کنید.

بازدید پست اکسپلور

رفتن به اکسپلور

پس از اینکه سفارش ویو پست شما به اتمام رسید، ایمپرشن ویدیو را بررسی کنید. خواهید دید که چه تعداد بازدید از طریق اکسپلور داشته اید! یکی از بزرگترین مزایای خرید بازدید اینستاگرام از فالوکمپ، رفتن پست شما به اکسپلور و در معرض بازدید قرارگرفتن افرادی که پیجتان را فالور ندارند است. قابلیتی که باعث دیده شدن بیشتر پست ها خواهد شد.

ویو واقعی اینستاگرام

بازدید واقعی

برای افزایش بازدید فیلم و ویدیوهای پیج اینستای شما از اکانت های دارای پروفایل واقعی استفاده می کنیم. این پروفایل ها نه تنها از دید عموم کاربران این شبکه اجتماعی، بلکه از دید اینستاگرام نیز واقعی به نظر می رسند. پس از تکمیل سفارش، شاهد تعداد بیشتری ویو نسبت به پکیج افزایش بازدید خریداری شده خواهید بود که هدیه ایست ناقابل.

ویو اینستاگرام ارزان

ویو ارزان

اگر می خواهید یک خرید به تمام معنی ارزان را تجربه کنید، فالوکمپ گزینه مناسب شماست. ما مالک یک سرور اختصاصی و قدرتمند برای افزایش ویو، لایک و فالوور اینستاگرام هستیم و به همین دلیل قادریم تا ارزن ترین قیمت های خرید ویو پست (ویدیو) را به مشتریان خود ارائه کنیم. لازم به ذکر است که به هیچ عنوان از بازدیدهای بی کیفیت و فیک استفاده نمی کنیم.

خرید ویو اینستاگرام فوری

افزایش فوری

پس از خرید بازدید پست، بلافاصله و فوری سفارش شما انجام شده و تعداد ویو ویدیو افزایش می یابد. کافی است لینک فیلم که در پیج اینستاگرام خود منتشر کرده اید را به سرور فالوکمپ بدهید تا در سریع ترین حالت ممکن، ویو پست شما بالا رود. تنها در موارد استثنا که حجم سفارشات ثبت شده در سایت بالاست، افزایش، فوری نخواهد بود و اندکی تاخیر طبیعی است.