ضمانت بازگشت وجه

تلاش تیم ما در فالوکمپ این است که امکان خرید فالوور، لایک و بازدید اینستاگرام را برای شما در آسان ترین، ایمن ترین و مقرن به صرفه ترین حالت فراهم کنیم. از این رو در تمامی مراحل ثبت سفارش و پس از آن همراه شما خواهیم بود تا در صورت بروز هر مسئله یا خلل در انجام این فرایند، از رعایت حقوق شما اطمینان حاصل کنیم.

در صورتی که احساس کردید از خدمات فالوکمپ رضایت ندارید می توانید موضوع را با پشتیبانی سایت مطرح کنید تا به سرعت مورد پیگیری قرار بگیرد. اما قبل از آن بهتر است به این مسائل توجه داشته باشید:

  • وارد کردن اشتباه آی دی صفحه اینستاگرام، اشتباه رایجی است که در طی فرایند خرید رخ می دهد. در صورتی که از صحیح وارد شدن آدرس صفحه خود اطمینان ندارید می توانید این موضوع را از واحد پشتیبانی ما پیگیری کنید.
  • قوانین سایت فالوکمپ در صفحه قوانین و مقررات (لینک) شرح داده شده است. ثبت سفارش شما و انجام عملیات خرید از سایت، به منزله پذیرش این قوانین است.
  • در صورتی که صفجه اینستاگرام شما در زمان ثبت سفارش بدون مشکل باشد و پس از شروع فرایند افزایش فالوور، لایک یا بازدید دچار اختلال گردد، تیم فالوکمپ مسئولیتی در قبال بازگرداندن وجه نخواهد داشت.
  • در صورتی که سرعت ارسال فالوور به قدری کند باشد که انجام سفارش برای مدت زمانی طولانی انجام نگیرد، شما می توانید تا 48 ساعت پس از ثبت سفارش برای استرداد وجه پرداختی خود اقدام نمایید.
  • در صورتی که سفارش از سوی فالوکمپ در حال انجام باشد اما کاربر به هر دلیل برای بازگشت وجه پرداختی خود درخواست کند، فالوکمپ پس از کسر یک سوم از مبلغ، مابقی را به حساب خریدار برگشت خواهد زد.