خرید لایک اینستاگرام

افزایش فوری لایک ایرانی , انجام آنی سفارش خرید لایک , سریع و ارزان

4.2
05

جهت افزایش آنی و لحظه ای لایک پست های خود، یک پکیج مناسب با نیازتان را خریداری کنید

۱۰۰۰ لایک ایرانی

تومان۳۹۰۰

۵۰۰ لایک ایرانی

تومان۲۰۰۰

۲۰۰ لایک ایرانی

تومان۸۰۰

۱۰۰ لایک ایرانی

تومان۴۰۰

۲۰۰۰۰ لایک ایرانی

تومان۷۸۰۰۰

۱۰۰۰۰ لایک ایرانی

تومان۳۹۰۰۰

۵۰۰۰ لایک ایرانی

تومان۱۹۵۰۰

۲۰۰۰ لایک ایرانی

تومان۷۸۰۰

واقعی , ایرانی فعال , ارزان

اصولا ادمین های محترم پیج های اینستاگرامی، به دنبال سرویس ها و محصولاتی هستند که علاوه بر ارزان و به صرفه بودن، با خرید آن، سلامت پروفایل اینستاگرامشان حفظ شود. یکی از پارامترهای قابل توجه در خرید لایک اینستاگرام، استفاده سرویس دهنده از پروفایل های واقعی و فعال می باشد.

منظور از پروفایل واقعی، کاربرانی هستند که به صورت نرمال در حال استفاده از این شبکه اجتماعی بوده، پیج آنها دارای عکس، توضیحات و حتی لینک است. چه خصوصی باشند، چه عمومی، حداقل چندین پست در پیج خود منتشر کرده اند.

این کاربران همانند سایر کاربران واقعی، در اینستاگرام فعال هستند و حتی از استوری ها و ویدیو های IGTV بازدید می کنند. چنانچه شما از طریق این صفحه اقدام به خرید کنید، لایک های ارسالی تماما ایرانی بوده و همچنین از اسامی ایرانی استفاده کرده اند.

خرید لایک اینستاگرام

لایک IGTV

چنانچه قصد خرید لایک اینستاگرام برای فیلم های IGTV خود را دارید، می توانید از پکیج های بالا برای این منظور استفاده کنید. پس از خرید، به صورت اتوماتیک و فوری با سرعت بالا تعداد لایک ویدیو IGTV کانال اینستاگرام شما به شکل واقعی افزایش خواهد یافت. در صورتی که فالوور های شما ایرانی نیستند، لایک خارجی خریداری نمایید.

لایک ویدیو

شما می توانید با خرید پکیج های آماده موجود، تعداد لایک ایرانی ویدیو و فیلم های یک دقیقه ای که به صورت پست در پیج اینستاگرام خود منتشر کرده اید را فوری و سریع افزایش دهید. لایک های خریداری شده تماما از سمت کاربران واقعی و فعال به فیلم یا ویدیو شما اضافه خواهد شد. برای پیجهای خارجی، از صفحه خرید لایک اینستاگرام خارجی استفاده کنید.

لایک پست

منظور از پست، خرید لایک اینستاگرام برای عکس هایی است که در پیج مورد نظر آپلود شده. از پکیج های آماده می توانید برای افزایش لایک ایرانی پست های عکس ثابت استفاده کنید. از آنجا که فالوور های پیج قادر به مشاهده پروفایل کاربران لایک کننده هستند، فالوکمپ از پروفایل های ایرانی فعال و واقعی برای این منظور استفاده می کند.

فوری

افزایش فوری لایک، خصوصا در بیست دقیقه ابتدایی پس از ارسال پست، نکته حائز اهمیتی است. فالوکمپ با بهره گیری از سرور سریع برای این منظور، بلافاصله پس از ثبت سفارش در سایت، به صورت اتوماتیک شروع به ارسال لایکهای خریداری شده می کند. یکی از کاربردهای افزایش فوری، در زمینه مسابقات برنده بر اساس تعداد لایک می باشد.