(دیدگاه کاربر 2)

شروع قیمت از : 

600 تومان

بازدید کننده گرامی لطفا در زمان ثبت سفارش خرید لایک اینستاگرام (ایرانی) و برای جلوگیری از اخلال در عملکرد سرور افزایش لایک فالوکمپ، از Public بودن پروفایل اینستاگرام خود اطمینان حاصل کنید. این نوع لایک برای انواع پست شامل تصویر، ویدیو کوتاه و همچنین فیلم های کانال IGTV کاربرد دارد. سفارش خرید لایک شما بلافاصله پس از ثبت در فالوکمپ به صورت فوری (آنی و سریع) پردازش و انجام خواهد شد.

۱۰۰
لایک ایرانی
تومان ۶۰۰ سرور افزایش لایک ۱
 • زمان تقریبی : افزایش فوری و آنی
پرطرفدار
۲۰۰
لایک ایرانی
تومان ۱۲۰۰ سرور افزایش لایک ۴
 • زمان تقریبی : افزایش فوری و آنی
پرطرفدار
۵۰۰
لایک ایرانی
تومان ۳۰۰۰ سرور افزایش لایک ۱
 • زمان تقریبی : افزایش فوری و آنی
پرطرفدار
۱۰۰۰
لایک ایرانی
تومان ۶۰۰۰ سرور افزایش لایک ۳
 • زمان تقریبی : افزایش فوری و آنی
پرطرفدار
۲۰۰۰
لایک ایرانی
تومان ۱۲۰۰۰ سرور افزایش لایک ۱
 • زمان تقریبی : افزایش فوری و آنی
۵۰۰۰
لایک ایرانی
تومان ۳۰۰۰۰ Temporary Unavailable
 • زمان تقریبی : افزایش فوری و آنی
خارج از سرویس
۱۰۰۰۰
لایک ایرانی
تومان ۴۰۰۰۰ Temporary Unavailable
 • زمان تقریبی : افزایش فوری و آنی
خارج از سرویس
۲۰۰۰۰
لایک ایرانی
تومان ۸۰۰۰۰ Temporary Unavailable
 • زمان تقریبی : افزایش فوری و آنی
خارج از سرویس

واقعی , ایرانی فعال , ارزان

اصولا ادمین های محترم پیج های اینستاگرامی، به دنبال سرویس ها و محصولاتی هستند که علاوه بر ارزان و به صرفه بودن، با خرید آن، سلامت پروفایل اینستاگرامشان حفظ شود. یکی از پارامترهای قابل توجه در خرید لایک اینستاگرام، استفاده سرویس دهنده از پروفایل های واقعی و فعال می باشد.

منظور از پروفایل واقعی، کاربرانی هستند که به صورت نرمال در حال استفاده از این شبکه اجتماعی بوده، پیج آنها دارای عکس، توضیحات و حتی لینک است. چه خصوصی باشند، چه عمومی، حداقل چندین پست در پیج خود منتشر کرده اند.

این کاربران همانند سایر کاربران واقعی، در اینستاگرام فعال هستند و حتی از استوری ها و ویدیو های IGTV بازدید می کنند. چنانچه شما از طریق این صفحه اقدام به خرید کنید، لایک های ارسالی تماما ایرانی بوده و همچنین از اسامی ایرانی استفاده کرده اند.

یکی از محصولات پرطرفدار در بین کاربران ایرانی اینستاگرام، لایک پست می باشد. این نوع از محصول به دلیل اینکه بدون ریزش بوده و بلافاصله به صورت فوری و آنی انجام می شود از محبوبیت بالا برخوردار است.

منظور از پست، خرید لایک اینستاگرام برای عکس هایی است که در پیج مورد نظر آپلود شده. از پکیج های آماده می توانید برای افزایش لایک ایرانی پست های عکس ثابت استفاده کنید. از آنجا که فالوور های پیج قادر به مشاهده پروفایل کاربران لایک کننده هستند، فالوکمپ از پروفایل های ایرانی فعال و واقعی برای این منظور استفاده می کند.

یکی از محاسن خرید لایک از سرور فالوکمپ، استفاده این سرور از پروفایل های واقعی و فعال در این شبکه اجتماعی است که باعث شده تا این محصول علاوه بر اینکه جزو ارزان ترین محصولات سایت فالو کمپ است و از لحاظ قیمت، توجیه اقتصادی برای ادمین پیج های اینستا داشته باشد، به پر فروش ترین محصول این سایت نیز تبدیل شود.

ما با در اختیار داشتن سرور اختصاصی افزایش لایک اینستاگرام، توانسته ایم خود را در بین ارزان ترین سایت های فروش لایک ایرانی قرار بدهیم. به دلیل وجود چنین سروری، کاملا متفاوت از سایت هایی که از طریق api به سرورهای مشابه متصل بوده و محصولات اینستاگرامی را به فروش می رسانند، عمل کرده و در زمینه قیمت گذاری لایک کاملا مستقل عمل می کنیم.

پشتیبانی حرفه ای این سایت یکی دیگر از نکات مثبت در خرید لایک اینستا از فالوکمپ (Followcamp) است. اپراتور پشتیبان پس از خرید موفق شما و در صورتی که سفارش با اختلال موجه شود، پاسخگوی شما می باشد.

مزایای خرید لایک از فالوکمپ در یک نگاه

 • انجام سفارش به صورت آنی و فوری
 • خرید لایک اینستاگرام ایرانی بدون ریزش
 • لایک ارزان
 • پشتیبانی سریع و حرفه ای
 • ضمانت بازگشت وجه در صورت عدم افزایش لایک ایرانی
 • استفاده از پروفایل های واقعی و فعال برای افزایش
پروفایل لایک زن

ایرانی, Iranian, Iran, فعال

نوع لایک ایرانی

واقعی, Real Likes

سرور افزایش لایک

فالوکمپ, Followcamp, فالو کمپ

شروع افزایش لایک

آنی, فوری

نوع پست

ویدیو, فیلم, تصویر, عکس, IGTV

شبکه اجتماعی

اینستاگرام, Instagram, اینستا, IG

پکیج های لایک

100, 200, 500, 1000, 2000, 5000, 10000, 20000

بازه قیمت

ارزانترین پکیج : 600 تومان

درصد ریزش

بدون ریزش, دائمی

لایک برای

انواع پست اینستاگرام, مسابقه, قرعه کشی, مسابقات اینستاگرامی

خرید لایک ایرانی

چنانچه مخاطبین پیج اینستاگرام شما کاربران ایرانی این شبکه اجتماعی هستند، بهتر است لایکهایی که برای افزایش لایک پست های خود خرید می کنید، از طرف پروفایل های ایرانی برای پست شما ارسال شوند. یکی از مزایای ثبت سفارش در سرور افزایش لایک فالوکمپ، خرید لایک ایرانی به معنای واقعی است.

این سرور برای بالا بردن تعداد لایک پست های شما از پروفایل های ایرانی استفاده می کند. شما می توانید از لایک ایرانی فالوکمپ برای افزایش تعداد لایکهای فیلم و ویدیو (پست معمولی)، ویدیو های کانال IGTV و ارسال برای پست های سایر کاربران ایرانی اینستاگرام استفاده کنید.

شما می توانید با خرید پکیج های آماده موجود، تعداد لایک ایرانی ویدیو و فیلم های یک دقیقه ای که به صورت پست در پیج اینستاگرام خود منتشر کرده اید را فوری و سریع افزایش دهید. لایک های خریداری شده تماما از سمت کاربران واقعی و فعال به فیلم یا ویدیو شما اضافه خواهد شد. برای پیجهای خارجی، از صفحه خرید لایک اینستاگرام خارجی استفاده کنید.

لایک IGTV

چنانچه قصد خرید لایک اینستاگرام برای فیلم های IGTV خود را دارید، می توانید از پکیج های بالا برای این منظور استفاده کنید. پس از خرید، به صورت اتوماتیک و فوری با سرعت بالا تعداد لایک ویدیو IGTV کانال اینستاگرام شما به شکل واقعی افزایش خواهد یافت. در صورتی که فالوور های شما ایرانی نیستند، لایک خارجی خریداری نمایید.
IGTV بعنوان یک کانال در صفحه اینستاگرام شما قرار دارد که می توانید همانند ارسال پست های ویدیویی که در پیج خود منتشر می کنید، فیلم هایی با مدت زمانی بیش از 1 دقیقه را در آن آپلود کنید.

نوع لایک IGTV هیچ تفاوتی با لایک پست های عادی اینستا ندارد و می توان از پکیج های محصول فعلی برای افزایش آن استفاده نمود.

ارزان و سریع

همانگونه که در توضیحات محصول اشاره شد، یکی از محاسن خرید از این سایت، ارسال لایک ارزان و سریع برای افزایش پسند پست های شما است. استفاده از یک سرور اختصاصی افزایش دهنده باعث شده تا فالوکمپ به صورت مستقل بتواند قیمت لایک را به گونه ای ارزان تعیین نماید که کاملا رقابتی شود.

از دیگر دلایل محبوبیت این محصول سرعت انجام سفارشات است. پس از خرید لایک ارزان سریع و فوری سفارش در کمتر از چند دقیقه انجام خواهد شد که این امر موجبات رضایت مشتریان عزیز را فراهم آورده. انجام فوری سفارشات همیشه دغدغه بزرگی در ذهن ادمین پیج های اینستاگرامی می باشد که فالوکمپ برای این دغدغه راه حلی را تعریف نموده است.

آنی و فوری

همانطور که در تب لایک ارزان و سریع توضیح دادیم، افزایش لایک آنی و فوری از اهمیت بالایی نزد مدیران صفحات فعال در اینستا برخوردار است. اکثر خریداران این انتظار را دارند که بلافاصله پس از خرید موفق لایک از سرور فالوکمپ در قالب لایک آنی و فوری، به سرعت تعداد پسندهای پست های ایشان افزایش یابد.

انجام آنی سفارشات ثبت شده در سایت، علاوه بر اینکه دغدغه ادمین پیجهای اینستاگرامی است، دغدغه تیم فالوکمپ نیز بوده و همیشه سعی بر انجام سفارش خریدار به صورت فوری داریم و تا کنون توانسته ایم میزان رضایت مناسبی را در این زمینه کسب کنیم.

از اینرو ما به معنای واقعی به شعار لایک آنی و فوری جامه عمل پوشانده ایم و در این راه هر تلاشی را در زمینه افزایش سطح رضایت خریداران و مشتریان محترم انجام خواهیم داد.

افزایش فوری لایک، خصوصا در بیست دقیقه ابتدایی پس از ارسال پست، نکته حائز اهمیتی است. فالوکمپ با بهره گیری از سرور سریع برای این منظور، بلافاصله پس از ثبت سفارش در سایت، به صورت اتوماتیک شروع به ارسال لایکهای خریداری شده می کند. یکی از کاربردهای افزایش فوری، در زمینه مسابقات برنده بر اساس تعداد لایک می باشد.

سوالات متدول

آیا در زمان خرید لایک اقدام خاصی را باید انجام دهیم؟

بله شما در زمان ثبت سفارش می بایست پیج اینستاگرام خود را در حالت عمومی قرار دهید.

افزایش لایک در چه مدتی انجام خواهد شد؟

سفارش شما پس از پرداخت موفق، به صورت فوری وارد مرحله انجام خواهد شد و در کمتر از چند دقیقه، به پایان می رسد.

آیا ملیت این لایکها ایرانی است؟

بله کلیه لایک هایی که پس از خرید این محصول برای افزایش میزان پسندهای پست های شما ارسال می شود از سمت کاربران ایرانی اینستاگرام است.

من لایک واقعی می خواهم، چکار کنم؟

بیشتر این لایکها واقعی است و نیاز به کار خاصی نیست. همیشه در سفارشات خرید لایک اینستاگرام، مقداری پروفایل فیک نیز وجود دارد که اجتناب ناپذیر است.

اگر سفارشم انجام نشد؟

چنانچه تمایل داشته باشید، کل مبلغ پرداختی به شما بازگردانده می شود. در غیر اینصورت مجددا در صف پردازش می رود.

آیا از این محصول می توان برای افزایش لایک IGTV نیز استفاده کرد؟

بله شما می توانید برای افزایش لایک ویدیو های آی جی تی وی نیز از همین محصول استفاده کنید.

2 دیدگاه برای خرید لایک

 1. مرجع خرید فالوکمپ

  گیلدا نجفی

  سپاس فراوان. ممنون از شما. سرعت افزایش لایک عالی و سریع بود.

  • مرجع خرید فالوکمپ

   فالوکمپ

   ممنون از شما خانم نجفی

 2. مرجع خرید فالوکمپ

  سیاوش ایرانی

  با سلام. آیا اینستاگرام متوجه خرید لایک میشه و ممکنه که بخاطر این پیج من رو بلاک کنه؟

  • مرجع خرید فالوکمپ

   فالوکمپ

   سلام سیاوش جان. خیر اینستاگرام به دلیل خرید لایک اکانت شما را بلاک نمیکنه. خیالت راحت…

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *