خرید ارسال دایرکت انبوه

تبلیغات انبوه هوشمند اینستاگرام با هدف گیری دقیق مشتریان شما

پنل دایرکت انبوه فالوکمپ

بسته های پیشنهادی ارسال دایرکت انبوه

۱K دایرکت انبوه
۴۵۰،۰۰۰ تومان ۵۱۰,۰۰۰ تومان
  • داخل پیام لینک نمی توانید بگذارید
۲K دایرکت انبوه
۸۵۰،۰۰۰ تومان ۵۱۰,۰۰۰ تومان
  • داخل پیام لینک نمی توانید بگذارید
۳K دایرکت انبوه
۱،۱۵۰،۰۰۰ تومان ۱،۵۰۰،۰۰۰ تومان
  • داخل پیام لینک نمی توانید بگذارید
۵K دایرکت انبوه
۱،۹۵۰،۰۰۰ تومان ۲،۰۰۰،۰۰۰ تومان
  • داخل پیام لینک نمی توانید بگذارید
۱۰K دایرکت انبوه
۳،۸۰۰،۰۰۰ تومان ۵،۰۰۰،۰۰۰ تومان
  • داخل پیام لینک نمی توانید بگذارید
۲۰K دایرکت انبوه
۷،۵۰۰،۰۰۰ تومان ۱۰،۰۰۰،۰۰۰ تومان
  • داخل پیام لینک نمی توانید بگذارید
ایرانی

منطقه سکونت شهر

جنسیت فالوور

انتخاب جنسیت

انتخاب سن

انتخاب سن

علایق متن بیو

علایق متن بیو

موضوع پست ها

تعداد پست ها

انتخاب سن

تایتل پیج

دایرکت انبوه

خدمات دایرکت انبوه به کاربران یک هشتگ

ارسال دایرکت به طرفداران یک هشتگ خاص میزان بازدید شما را همزمان با فروش بالا می برد. (قطعا طرفداران یک هشتگ خاص علاقمندان به محصولات یا خدمات خاص شما هستند.)

مزایای ارسال دایرکت انبوه اینستاگرام

ارسال دایرکت انبوه اینستاگرامی مزایای زیادی دارد از جمله آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. تبلیغات هدفمند است
  2. بازاریابی کم هزینه و مقرون به صرفه است
  3. تبلیغات شما حتما به مخاطب شما نمایش داده می شود 

دایرکت انبوه اینستاگرام بخشی است که به‌صورت مستقیم می‌توانید از طریق آن با دیگران ارتباط برقرار کنید. بهترین روش برای ارتباط مستقیم با فالوورهای شما، همین ارسال دایرکت است. اگر از الگوریتم‌های اینستاگرام تبعیت کنید، بعد از ماه‌ها شاید وارد اکسپلور شوید. بعد باید منتظر بمانید که فالوورهای شما محصولتان را بخواهند و در نهایت به شما پیام دهند؛ اما اگر پیش‌دستی کنید و به کاربران خود پیام دهید، به‌این‌ترتیب یک گام از سایر رقبا جلوتر خواهید بود. حال جالب است بدانید که امکان ارسال دایرکت گروهی در اینستاگرام نیز وجود دارد. برنامه دایرکت اینستاگرام مشکلات بسیاری دارد؛ اما می‌توانید از ربات ارسال پیام در اینستاگرام کمک بگیرید و با پرداخت مبلغی جزئی و با خرید دایرکت اینستاگرام، به هزاران نفر پیام خود را ارسال نمایید.

ارسال پیام دایرکت در اینستاگرام محدودیت‌های خاصی دارد. برای مثال وقتی که به بیش از چند نفر پشت‌سرهم پیام دهید، دچار اکشن بلاک می‌شوید. این یعنی ارسال دایرکت برای شما تا مدت خاصی ممنوع می‌شود. از طرف دیگر اگر بتوانید به دیگران مدام پیام دهید، بیشتر دیده می‌شوید. خب چاره چیست؟ بهترین راهکار، خرید دایرکت اینستاگرام به‌صورت انبوه است. با این کار می‌توانید بدون نگرانی از بابت آسیب رسیدن به پیج، پیام خود را به هزاران هزار نفر ارسال کنید. به‌این‌ترتیب در کمتر از چند دقیقه، هزاران نفر پیام شما را می‌خوانند و درصورتی‌که پیام شما برای آن‌ها جذاب باشد، جذب کسب‌وکار شما می‌شوند.
در ارسال دایرکت گروهی باید مسائل خاصی را در نظر داشت. برای مثال امکان قراردادن یک لینک مستقیم در پیام‌های دایرکت نیست. این نوع لینک‌ها باعث ریپورت شدن دایرکت شما می‌شود. به همین خاطر برای آنکه اکشن بلاک نشوید، بهتر است از عکس، متن یا اشتراک‌گذاری یک پست استفاده کنید. اگر پست خود را به اشتراک بگذارید، می‌توانید پروفایل ویزیت خود را به شکل عجیبی افزایش دهید. این موضوع برای کسانی که قصد ورود به اکسپلور را دارند بسیار مهم خواهد بود. در ضمن لازم نیست نگران باشید که پیج طرف مقابل عمومی یا خصوصی است. در اصل پیام وارد بخش درخواست‌ها یا همان ریکوئست‌ها می‌شود و فرد هر زمان که بخواهد می‌تواند آن را باز کند.

دلایل خرید ارسال دایرکت انبوه در اینستاگرام

هرکدام از ما صدها فالووینگ در پیج خودمان داریم. اگر هرکدام از آن‌ها بخواهند یک یا چند پست در روز داشته باشند، قطعاً کاربران نمی‌توانند تمامی آن‌ها را مشاهده کنند. اگر شما محصول یا خدمات خاصی را به فروش می‌رسانید و به‌هرحال می‌خواهید بهتر دیده شوید، باید تلاش بسیاری در جهت رعایت الگوریتم‌های اینستاگرام کنید. همچنین باید تبلیغات بسیاری انجام دهید تا نهایتاً بتوانید بیشتر دیده شوید. بعد آنکه تعداد فالوور شما افزایش پیدا کرد، باید منتظر بمانید تا دیگران به شما پیام دهند. حال اگر شما به دیگران پیام دهید و خودتان را معرفی کنید، یک مسیر میان‌بر از ابتدا به انتها خواهید کشید. قطعاً کسی که پیام شما را دریافت می‌کند، کنجکاو خواهد شد که چه نوع خدمات یا محصولاتی را ارائه می‌دهید. به این ترتیب با خرید دایرکت اینستاگرام به‌صورت انبوه سریع‌تر به نقطه انتهایی، یعنی کسب درآمد نزدیک می‌شوید.

ترفند ارسال دایرکت انبوه در اینستاگرام

یکی از مهم‌ترین ترفندهایی که در خصوص ارسال دایرکت انبوه می‌توان گفت، ارسال دایرکت به دنبال‌کنندگان یک هشتگ خاص است. شما می‌توانید به فالوورهای، فالووینگ‌های یا فالووینگ‌های یک هشتگ خاص به‌صورت گروهی دایرکت ارسال کنید. ارسال دایرکت گروهی به دنبال‌کنندگان یک هشتگ خاص بسیار می‌تواند مفید باشد.

راهنمای خرید دایرکت اینستاگرام از فالوکمپ

فالوکمپ جزو معدود سایت‌هایی است که به‌صورت حرفه‌ای در زمینه خرید دایرکت اینستاگرام فعالیت می‌کند. از طریق این سایت می‌توانید با خیال راحت از بابت نماد اعتماد الکترونیکی، خرید خود را انجام دهید. برای مشاهده بسته‌های خرید دایرکت اینستاگرام، ابتدا باید وارد سایت فالوکمپ شوید. بعد از آن در نوار بالا، روی دایرکت انبوه کلیک کنید. در این بخش بسته‌های مختلف را مشاهده خواهید کرد. در بخش بالایی هر پکیج، تعداد دایرکتی که ارسال می‌شود را مشاهده خواهید کرد. در بخش پایینی، مبلغی که باید بابت این تعداد ارسال دایرکت پرداخت کنید را مشاهده خواهید کرد. بعد انتخاب پکیج مدنظر، روی خرید کلیک می‌کنید تا به صفحه پرداخت وارد شوید.
در صفحه پرداخت در ابتدا باید مشخصات اکانت و شماره موبایل خود را وارد کنید. پس از آن شیوه پرداخت را انتخاب می‌کنید. امکان انتخاب روش‌های پرداخت مختلف از قبیل درگاه امن بانکی، رمزارز و کیف پول فالوکمپ در این صفحه وجود دارد. بعد پرداخت، موضوع پیام و اینکه به چه گروهی می‌خواهید ارسال کنید را درج خواهید کرد و روند ارسال پیام انبوه در اینستاگرام به‌سرعت انجام می‌شود.

مزایای خرید بسته‌های ارسال دایرکت انبوه فالوکمپ

در وهله اول باید بدانید فالوکمپ تنها سایتی است که به‌صورت رسمی نماد اعتماد الکترونیک دارد. نماد اعتماد الکترونیک یا همان ای نماد، نشان‌دهنده اعتبار فروشگاه‌های اینترنتی است. وقتی که یک سایت این نماد را داشته باشد، از طرف وزارت صنعت، معدن و تجارت مورد تأیید است. به همین خاطر می‌توانید با خیال راحت از بابت امنیت درگاه بانکی و کلاهبرداری، خرید خود را انجام دهید. در وهله دوم باید بدانید که فالوکمپ شناخت بسیار کاملی در خصوص الگوریتم‌های اینستاگرام دارد. به همین خاطر ارسال دایرکت انبوه در اینستاگرام توسط فالوکمپ با کمترین ریسک همراه خواهد بود. از‌این‌رو لازم نیست که نگران آسیب رسیدن به پیج خودتان باشید. ارسال تبلیغات دایرکت اینستاگرام بادقت بسیاری در فالوکمپ انجام می‌شود. همچنین بلافاصله بعد پایان خرید، تبلیغات انبوه شما آغاز خواهد شد و بازخورد را به‌سرعت می‌توانید ارزیابی کنید.
در نهایت باید گفت که خرید دایرکت اینستاگرام نوعی از تبلیغات انبوه دایرکت اینستاگرام به‌حساب می‌آید. با این کار می‌توانید با کمترین هزینه، بیشترین بازخورد را در مقایسه با تبلیغات دیگر اینستاگرامی داشته باشید. اگر از یک اینفلوئنسر نرخ تبلیغات را بپرسید، قطعاً متوجه تفاوت قیمت خرید دایرکت انبوه و تبلیغات در اینستاگرام خواهید شد. فقط به یاد داشته باشید که هرچه متن و تصاویر داخل دایرکت خلاقانه‌تر باشند، احتمال جذب فالوور و کسب درآمد شما بیشتر خواهد بود. خلاق باشید و به دنبال جملات جذاب بگردید که بیشترین بازخورد را از تبلیغات انبوه خود به دست بیاورید.

سوالات متداول ارسال پیام خودکار در اینستاگرام

بر اساس سوالاتی که مشتریان محترم از واحد پشتیبانی سایت فالوکمپ، قبل و بعد از خرید خرید ارسال دایرکت انبوه داشته اند، منتخبی از سوالات پر تکرار را پاسخ داده و در اختیار شما قرار داده ایم. چنانچه پاسخ سوال خود را پیدا نکردید، می توانید از طریق شماره زیر با بخش پشتیبانی در تماس باشید.

ارسال انبوه دایرکت اینستاگرام روشی مناسب برای تبلیغات، معرفی محصولات و خدمات شماست. با این روش در کوتاه‌ترین زمان می‌توانید، پیام خود را برای گروه زیادی از کاربران اینستاگرام ارسال نمایید. 

ارسال دایرکت انبوه به صورت همزمان برای اکانتهای خصوصی و پابلیک انجام می‌شود و از این نظر محدودیتی وجود ندارد.

نکته اول؛ شما نمی‌توانید از لینک در پیغام‌های خود استفاده کنید. نکته‌ دوم؛ برای ارسال انبوه دایرکت حداقل یک پست باید در پیج تان باشد تا در دایرکت انبوه مورد استفاده قرار بگیرد.

خیر. در صورتی که استانداردها رعایت شود مشکلی برای پیج شما ایجاد نمیشود.

پس از نهایی کردن فرآیند خرید از فالوکمپ، به صورت فوری ارسال گروهی و هدفمند دایرکت شروع میشود.

محصولات مرتبط