4.3/5 - (16 امتیاز)

بسیاری از افراد این سوال را می پرسند که چگونه فالوور فیک بزنیم؟ در این مقاله قصد داریم به این سوال پاسخ دهیم و سایت ها و اپلیکیشن هایی برای گرفتن فالوور فیک به شما معرفی کنیم. پس تا پایان با ما همراه باشید.

اینستاگرام یک شبکه اجتماعی بر پایه انتشار عکس است که از سال ۲۰۱۰ شروع به فعالیت نموده و هم اکنون بیش از ۲۵ میلیون ایرانی در این شبکه در آن حال فعالیت هستند .

اکثریت کاربران این پلتفرم چه برای محبوبیت و چه برای افزایش مشتری هایشان نیاز دارند تا این فالوور ها را افزایش دهند.

فالوور فیک اینستاگرام

خرید فالوور فیک اینستاگرام (منطبق با الگوریتم های اینستاگرام) راهی سریع برای افزایش فالوور و اعتبار شما در این شبکه اجتماعی محبوب است.

فالوور فیک چیست؟

فالوور های فیک در واقع اکانت های فیکی هستند که شما را فالو یا دنبال می کنند. اما این اکانت ها چه ویژگی هایی دارند؟

آن ها معمولا نام کاربری معنا داری ندارند. به عنوان مثال ممکن است آیدی مانند hghdkd یا استفاده رندوم از تعدادی حروف در کنار هم داشته باشند.

همچنین این اکانت ها عکس پروفایل ندارند یا اینکه عکس پروفایل شان نامفهوم یا غیر واضح است. یا عکسی از گل، طبیعت و… بر روی پروفایل شان دارند.

فالوور فیک چیست

علاوه بر این ها، اکانت های فیک فالوور و فالووینگ ندارند یا اگر دارند تعدادشان بسیار کم است و به طور کلی این اکانت ها فعال نیستند. چه در صفحه خودشان چه در صفحه شما.

فالوورهای فیک برای بسیاری از افراد ممکن است خوشایند به نظر نیاید. خیلی از افراد برای اینکه تعداد فالورهای خود را افزایش دهند سرمایه گذاری های زیادی انجام می دهند و هزینه های سنگینی را پرداخت می نمایند تا بتوانند تعداد فالوورهای خود را افزایش دهند.

بعضی دیگر با خریدن ربات های اینستاگرامی به دنبال افزایش فالوور هستند و بعضی دیگر هم مشغول به خرید فالوور اینستاگرام می شوند. نکته ای که باید در این جا مد نظر داشته باشید این است که بیشتر این ربات ها و سایت ها اعلام می کنند که فالوور فیک ارائه نمی دهند.

بعضی از ادمین های پیج های اینستاگرامی به دنبال خرید فالوورهای فیک هستند. هدف این افراد از خرید فالوورهای فیک این است که می توانند از این روش کاربران را ترغیب نمایند تا دنبال کننده پیج آ نها باشند یا با بالا بودن فالوور ها  در پیج کاری  خود بتوانند راحت تر مشتری را جذب نمایند.

راه های افزایش فالوور فیک اینستاگرام

 1. ربات فالوور فیک (منسوخ شده و پرخطر)
 2. اپلیکیشن افزایش فالوور
 3. سایت خرید فالوور فیک (مورد تایید و بدون ریسک)
خرید 200 فالوور ایرانی
خرید 500 فالوور ایرانی
خرید 1000 فالوور ایرانی

چگونه فالوور فیک بسازیم ؟

استفاده از کاربران فیک همراه در کسب و کار اینترنتی با استفاده از روشهای مختلف مورد استفاده قرار گرفته است.  اگر نیاز به افزایش تعداد بالا و سریع دنبال کنندگان رای پیج اینستاگرام خود دارید می توانید از ربات فوق حرفه ای استفاده نمایید.

خرید فالوور فیک ایرانی ارزان

با توجه به رشد روزافزون استفاده از شبکه اجتماعی اینستاگرام در ایران و اهمیت این سرویس در زمینه تجارت الکترونیک، داشتن صفحه ای مناسب با ظاهری رسمی و مناسب می تواند تعداد مشتریان را برای شما افزایش دهد.

وجود تعداد زیادی فالوور به دلیل ایجاد اعتماد و توجه مخاطب یکی از راه های افزایش کارایی صفحه و همچنین افزایش فروش است. اگر می خواهید کار اینستاگرام خود را به طور جدی شروع کنید ، می توانید با خرید فالوور فیک ارزان بدون ریزش ، توجه و اعتماد مخاطب خود را به صفحات خود افزایش دهید.

خرید فالوور فیک ارزان

با سفارش فالوور فیک خارجی اینستاگرام، می توانید ظاهرا صفحه خود را معتبر جلوه داده و از این طریق فالوورهای واقعی زیادی بدست آورید. مانند کاری که بسیاری دیگر برای افزایش مخاطبان خود تأثیرگذار انجام می دهند.

شاید جالب باشد بدانید که بسیاری از اینفلوئنسر‌ها و برند‌های بزرگ در سراسر جهان، بخش بزرگی از فالوور‌ها و لایک های خود را خریداری نموده اند.

مثلا خانواده کارداشیان که از پر فالوور‌ترین اینفلوئنسر‌ها محسوب می شوند، دارای تعداد بسیار زیادی فالوور فیک هستند که صرفا برای افزایش اعتبار ظاهری پیج خود تهیه کرده اند که البته ظاهرا جواب داده است !!

فالوور فیک خارجی

در ایران نیز می توان گفت بیش از ۹۰٪ سلبریتی ها اقدام به خرید فالوور فیک کرده اند که با مشاهده نسبت تعامل به فالوور آن‌ها نیز مشخص می باشد.

شما نیز می توانید با خرید فالوور فیک اقدام به افزایش اعتبار ظاهری پیج خود کنید و در دید سایرین، معرفی شده و مطرح تر باشید که در نهایت نیز افراد به دلیل پر مخاطب بودن پیج شما، فالوور شما خواهند شد که امری پرتکرار و طبیعی می باشد.

خرید فالوور فیک اینستاگرام یک راه‌حل بسیار عالی برای جلب توجه کاربران است! هنگامی که کاربری وارد یک صفحه می‌شود، در نگاه اول تعداد فالوورها نظرش را جلب می نماید و در مرحله بعد به سراغ مطالب مورد نظر می رود.

اگر تعداد فالوورهای شما کم باشد، ممکن است ترغیب نشود تا پست‌های شما را مشاهده کند یا حس خوبی نسبت به پیج تان پیدا نکند!

اینفلوئنسر های دارای فالوور فیک

حال فرض کنید تعداد دنبال‌کنندگان صفحه شما زیاد باشد؛ با وجود این که تعداد زیادی از آنها  نیز فالوورهای فیک می باشند، اما حس خوبی در کاربر ایجاد می‌کند و به سراغ پست‌های شما خواهد رفت.

اگر پست‌هایتان از کیفیت خوبی برخوردار باشد، صفحه شما را دنبال می‌کند و می‌توانید آنها را به راحتی به مشتری تبدیل نمایید.

سایت افزایش فالوور فیک

سایت های مختلفی وجود دارند که خدمات افزایش فالوور فیک را به شما ارئه می دهند. اما هنگام خرید فالوور باید به چند موضوع دقت کنید:

 • سایت پشتیبانی داشته باشد.
 • هنگام خرید فالوور فیک، به ازای هر تعداد فالوور فیک خریداری شده، حداقل 30 درصد از آن را لایک بخرید.
سایت افزایش فالوور
 • برای خرید فالوور از تعدادی نزدیک به فالوور های حاضر در صفحه تان شروع کنید و کم کم افزایش دهید. به عنوان مثال اگر 1000 فالوور دارید، خرید ناگهانی 10 هزار فالوور جدید چندان هوشمندانه نیست. بهتر است از خرید 1000 فالوور شروع کنید و کم کم افزایش دهید.
 • هنگام خرید فالوور باید اکانت شما عمومی (Public) باشد.

سایت فالوکمپ، با پشتیبانی تمام وقت و ارائه خدمات خرید فالوور فیک و واقعی در کنار شماست تا بتوانید هر تعداد فالوور که می خواهید را سفارش دهید. همچنین پشتیبانی سایت، تا پایان عملیات گرفتن فالوور ها، پاسخگوی سوالات شما خواهد بود و در صورت بروز هرگونه مشکل آن را برای شما برطرف خواهد کرد.

اپلیکیشن افزایش فالوور فیک

علاوه بر سایت های مختلف در زمینه خرید فالوور، الپلیکیشن هایی هم وجود دارند که از طریق آن ها می توانید فالوور فیک خود را افزایش دهید.

 • نرم افزار نینجاگرام
  می توان گفت که این نرم افزار یکی بهترین اپلیکیشن ها برای افزایش تصمینی فالوور اینستاگرام می باشد.  این نرم افزار به شما کمک می کند فالوور های هدف خوبد را پیدا کنید.
  نحوه کار نرم افزار نینجا گرام، به این صورت است که شما هشتگ دلخواه تان را به آن می دهید و  این نرم افزار هر پستی در اینستاگرام یافت که متناسب با هشتگ شماست، آن را لایک می کند، پیج مورد نظر را فالو می کند و همچنین سه پست دیگر از این پیج را هم لایک می کند.

  این کار باعث می شود که شما با لایک کردن چند هزار پست در روز، به طور میانگین ۵۰۰ فالوور واقعی و ارزشمند به دست می آورید.
  نرم افزار نینجاگرام، ایرانی نیست و خرید آن برای افرادی که در ایران زندگی می کنند مشکل است. اما نسخه کرک شده این نرم افزار موجود است که می توانید به راحتی با یک سرچ در گوگل آن را پیدا کنید.
نرم افزار نینجاگرام
 • نرم افزار کافه اینستا
  این نرم افزار جذب فالوور، بیشتر فالوور هایی که به پیج شما اضافه می کند، فیک هستند. در نتیجه اگر به دنبال فالوور فیک هستید، می توانید از این نرم افزار استفاده کنید.

  اما مشکل عمده ای که این نرم افزار داد، سرعت کند آن است. به این دلیل که تعداد دانلود این نرم افزار زیاد بوده و اپلیکیشن، توانایی ساپورت این تعداد کاربر را ندارد. در نتیجه اکثر اوقات کند عمل می کند.
 • نرم افزار Turbo Followers for Instagram
  توربو، یک اپلیکیشن رایگان برای افزایش فالوور اینستاگرام است که نسخه Android  و iOS را ساپورت می کند.
  این برنامه تضمین می کند که 1000 عدد فالوور اینستاگرام رایگان را فورا به پیج شما اضافه می کند. طرز کار این برنامه به این صورت است که کاربران واقعی را که فکر می کند مخاطب هدف شما هستند، فالو می کند (تقریبا مانند نینجا گرام).
نرم افزار توربو فالوورز
 • برنامه افزایش فالوور اینستاگرام  Free Followers Plus
  این برنامه یکی از محبوب ترین نرم افزار های فالوور بگیر اینستاگرام است و سیستم عامل اندروید را ساپورت می کند.
  اپلیکیشن  Free Followers Plus علاوه بر اینکه فالوورهای رایگان برای شما می گیرد، امکان خرید فالوور اینستاگرام هم در آن وجود دارد.
  همچنین این برنامه بسیار کم حجم است و به راحتی قابل استفاده می باشد. این اپلیکیشن را باید از سایت آن خریداری کنید.

با این وجود، همه اپ های افزایش فالووری که به شما معرفی کردیم، یک مشکل بزرگ دارند. آن هم این است که احتمال دارد اینستاگرام آن ها را تشخیص داده و فعالیت شما را محدود کند یا پیج تان با مشکل مواجه شود.

بنابراین، می توان گفت که خرید فالوور از سایت های معتبر، به صرفه تر و ایمن تر از استفاده از ربات ها و اپلیکیشن های فالوور بگیر است.

نرم افزار فالوور بگیر اینستا

خرید فالوور فیک + لایک و کامنت

سایت فالوکمپ، با بیش از 6 سال سابقه کار در زمینه ارائه خدمات اینستاگرامی، یکی از سایت های بسیار مفید در زمینه خرید فالوور است.

سایت فالوکمپ، علاوه بر خرید فالوور، خدمات دیگری نظیر خرید لایک، خرید کامنت، خرید بازدید لایو و… را ارائه می دهد.

چرا فالوور فیک اینستاگرام بخریم؟!

اینستاگرام در حال حاضر بزرگترین و محبوب ترین شبکه اجتماعی در ایران است و کمتر کسی آن را روی تلفن همراه خود نصب ندارد.

به همین دلیل تعداد زیاد کاربران اینستاگرام این شبکه اجتماعی را به ابزاری مناسب برای کسب درآمد ، فروش بیشتر محصولات و معرفی خدمات تبدیل نموده است ، اما بدون تعداد زیادی فالوور امکان کسب درآمد از اینستاگرام وجود نخواهد داشت.

چرا فالوور فیک بخریم

به همین علت اولین و ساده ترین راه برای ارتقا سریع صفحه اینستاگرام و درآمدزایی ، خرید فالوور فیک اینستاگرام می باشد.

در حال حاضر خرید فالوور فیک اینستاگرام سخت‌تر از قبل شده است. چرا که در سال 2018، اینستاگرام شروع به سخت‌گیری و مقابله با اقداماتی نمود که مخالف با قوانین استفاده از خدمات اینستاگرام بودند. این اقدامات شامل نرم‌افزارهای واسط جعلی، فالوورهای تقلبی و ربات‌ها می‌شود.

به همین دلیل است که خرید فالوور، بهتر از استفاده از ربات ها و نرم افزار ها است.

جمع بندی

در پایان، اینکه از چه روشی برای افزایش فالوور هایتان استفاده کنید به عوامل مختلفی مثل نوع فعالیت پیج، میزان بودجه، سن پیج، تعداد فالوورهای فعلی پیج، وضعیت محتوایی پیج و… بستگی دارد.

خرید فالوور فیک اینستاگرام ارزان

خرید فالوور فیک یا واقعی کاملا بستگی به شما و هدف تان برای افزایش فالوور دارد. خرید فالوور فیک برای بسیاری از پیج ها مفید است و برای برخی توصیه نمی شود.

بنابراین بهتر است ابتدا هدف خود و سپس جامعه هدف خود را بشناسید و در نهایت برای خرید فالوور یا خرید لایک تصمیم بگیرید. شما می توانید سوالات خود را در قسمت نظرات با ما به اشتراک بگذارید تا در کوتاه ترین زمان به شما پایخ دهیم.

همچنین اگر تجربه خرید فالوور فیک یا استفاده از ربات های فالوور بگیر را دارید، می توانید این تجربه را با ما ودیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سوالات متداول

 • آیا خرید فالوور فیک، مخالف قوانین اینستاگرام است؟
  استفاده از ربات ها و نرم افزار های فالوور بگیر، در صورت شناسایی باعث محدود شدن اکانت شما توسط اینستاگرام می شوند. اما خرید فالوور و تزریق آن ها به صورت آرام آرام و متداوم به پیج تان، این مشکل را نخواهد داشت.

 • نرم افزار های افزایش فالوور فیک را از کجا پیدا کنیم؟
  برخی از آن ها را می توانید از برنامه های دانلود اپلیکیشن مانند گوگل پلی، کافه بازار، اپ استور و مایکت دانلود کنید.

 • بهترین سایت خرید فالوور فیک چه سایتی است؟
  سایتی که پشتیبانی حرفه ای داشته باشد و پاسخگوی شما باشد و به فکر ارائه خدمات با کیفیت به کاربران باشد. فالوکمپ، یکی از سایت های معتبر در زمینه ارائه فالوور و خدمات دیگر شبکه های اجتماعی است.