اینستاگرام یک شبکه اجتماعی برپایه انتشار عکس است که از سال ۲۰۱۰ شروع به فعالیت نموده و هم اکنون بیش از ۲۵ میلیون ایرانی در این شبکه در آن حال فعالیت هستند . در این شبکه پروفایل های تجاری و شخصی وجود دارند برخی برای انتشار لحظات شخصی و برخی برای معرفی خدمات و محصولات و رشد کسب و کار خود در این شبکه فعالیت می کنند.

اکثریت کاربران این شبکه چه برای محبوبیت و چه برای افزایش مشتری هایشان نیاز دارند تا این فالوور ها را افزایش دهند به K برسنانند .

اگر شما نیز از این دسته افراد هستید و دوست دارید فالوور ها و لایک و ویو و کامنت های شما بالا بروند ما به شما راه حل هایی را آموزش خواهیم داد.

فالوور فیک اینستاگرام این روزها دغدغه خیلی ها می باشد.

اگه با یک اینفلوئنسر یا تاثیرگذار در اینستا چت کنید و قصد داشته باشید تبلیغات کسب و کار خود را به او بسپارید قطعا به مساله فالوور فیک اینستاگرام برخورد خواهید کرد. مشکل بزرگ شما این خواهد بود که متوجه تعداد فالوور های فیک و واقعی آن نخواهید بود.

فالوور فیک چیست؟

این روزها بسیاری از مردم در شبکه‌ی اینستاگرام دارای پیج یا اکانت هستند . پست‌ها، استوری‌ها و پیام‌های زیادی در طول روز در این شبکه رد و بدل می کنند.

فالوورها در اینستاگرام به دو دسته‌ی فالوور واقعی و فالوور فیک تقسیم‌ می‌شوند. در این مقاله قصد بررسی درست بودن یا نبودن خرید فالوور فیک اینستاگرام را داریم. البته پیش از بررسی موضوع اصلی، باید مقدماتی به منظور آشنایی با فالوور فیک و تفاوت آن با فالوور واقعی بیان گردد.

داشتن فالوور فیک

فالوورهای فیک برای بسیاری از افراد ممکن است خوشایند به نظر نیاید. خیلی از افراد برای اینکه تعداد فالورهای خود را افزایش دهند سرمایه گذاری های زیادی انجام می دهند و هزینه های سنگینی را پرداخت می نمایند تا بتوانند تعداد فالوورهای خود را افزایش دهند.

فالوور فیک اینستاگرام

بعضی دیگر با خریدن ربات های اینستاگرامی به دنبال افزایش فالوور هستند و بعضی دیگر هم مشغول به خرید فالوور واقعی می شوند. نکته ای که باید در این جا مد نظر داشته باشید این است که بیشتر این ربات ها و سایت ها اعلام می کنند که فالوور فیک ارائه نمی دهند.

بعضی از ادمین های پیج های اینستاگرامی به دنبال خرید فالوورهای فیک هستند. هدف این افراد از خرید فالوورهای فیک این است که می توانند از این روش کاربران را ترغیب نمایند تا دنبال کننده پیج آ نها باشند یا با بالا بودن فالوور ها  در پیج کاری  خود بتوانند راحت تر مشتری را جذب نمایند.

به طور کلی دلایلی که براساس آن نباید به فالوورهای فیک اعتماد کرد بدین شرح‌اند:

 1. سخت‌ گیری اینستاگرام : اینستاگرام اخیرا تمهیدات مختلفی را در نظر گرفته تا براساس آن بتواند فالوورهای فیک را از واقعی تشخیص بدهد. با خرید این فالوورها ریسک بزرگی را انجام می‌دهید.
  البته به این موضوع هم توجه داشته باشید که برخی شرکت‌ها فالوورهای فیک را نیز  درکنار فالوورهای واقعی در اختیار شما قرار می‌دهند و صرفاً پول فالوورهای واقعی را از شما دریافت می‌کنند. انجام چنین کاری ایرادی ندارد و باعث بالاتر نشان داده شدن تعداد فالوورهای شما هم نیز خواهد شد.
 2. بی‌ارزش بودن اکانت‌های فیک : غالب اکانت‌های فیک فاقد عکس پروفایل و بیو هستند و تعداد فالوورها و فالوئینگ‌های کمی دارند.
  در این صورت مشتریانی که به پیج شما سر می‌زنند و در قسمت فالوورها با چنین اکانت‌هایی روبه‌رو می‌شوند، حس خوبی نسبت به پیج شما پیدا نخواهند کرد و ترجیح می‌دهند به کسب و کاری معتبرتر اعتماد نمایند. لذا توصیه ما این است که برای کسب و کارتان ارزش قائل شوید و با خرید فالوورهای واقعی، به آن اعتبار دهید.
  در این صورت مشتریان و مخاطبان هم بیشتر به شما اعتماد خواهند کرد.
 3. بالا بردن فعالیت در پیج : وقتی فالوور فیک را خریداری می‌کنید، باید به این موضوع هم دقت کنید که این فالوورها به احتمال زیاد هیچ کامنتی در پست‌های شما نمی گذارند و تعداد لایک‌هایتان نیز بسیار کم خواهد بود.
  در این صورت یک تناقض واضح بین تعداد فالوورها و تعداد لایک‌ها و کامنت‌ها وجود دارد.
  مثلا تصور کنید فردی به پیج مربوط به یک کسب و کار با 50 هزار فالوور سر می‌زند و مشاهده می‌کند که تعداد لایک‌های هر پست کمتر از 500 عدد می باشد. طبیعتاً در چنین حالتی وی متوجه فیک بودن فالوورهای پیج خواهد شد، لذا نسبت به پیج اعتمادی نخواهد کرد.

چگونه فالوور فیک بسازیم ؟ ( فالوور تقلبی )

استفاده از کاربران تقلبی یا فیک (جعلی ، غیر واقعی ) همراه در کسب و کار اینترنتی چه درست و چه نا درست با استفاده از روشهای مختلف مورد استفاده قرار گرفته است.  اگر نیاز به افزایش تعداد بالا و سریع دنبال کنندگان رای پیج اینستاگرام خود دارید می توانید از ربات فوق حرفه ای استفاده نمایید.

خرید فالوور فیک ایرانی ارزان

با توجه به رشد روزافزون استفاده از شبکه اجتماعی اینستاگرام در ایران و اهمیت این سرویس در زمینه تجارت الکترونیک، داشتن صفحه ای مناسب با ظاهری رسمی و مناسب می تواند تعداد مشتریان را برای شما افزایش دهد.

وجود تعداد زیادی فالوور به دلیل ایجاد اعتماد و توجه مخاطب یکی از راه های افزایش کارایی صفحه و همچنین افزایش فروش است. اگر می خواهید کار اینستاگرام خود را به طور جدی شروع کنید ، می توانید با خرید فالوور فیک ارزان بدون ریزش ، توجه و اعتماد مخاطب خود را به صفحات خود افزایش دهید.

با سفارش فالوور فیک خارجی اینستاگرام ، می توانید ظاهرا صفحه خود را معتبر جلوه داده و از این طریق فالوورهای واقعی زیادی بدست آورید. مانند کاری که بسیاری دیگر برای افزایش مخاطبان خود تأثیرگذار انجام می دهند.

خرید فالوور فیک ایرانی ارزان

شاید جالب باشد بدانید که بسیاری از اینفلوئنسر‌ها و برند‌های بزرگ در سراسر جهان، بخش بزرگی از فالوور‌های خود را خریداری نموده اند.
مثلا خانواده کارداشیان که از پر فالوور‌ترین اینفلوئنسر‌ها محسوب می شوند، دارای تعداد بسیار زیادی فالوور فیک هستند که صرفا برای افزایش اعتبار ظاهری پیج خود تهیه کرده اند که البته ظاهرا جواب داده است !!
در ایران نیز میتوان گفت بیش از ۹۰٪ سلبریتی ها اقدام به خرید فالوور فیک کرده اند که با مشاهده نسبت تعامل به فالوور آن‌ها نیز مشخص می باشد.

شما نیز می توانید با خرید فالوور فیک البته  باید به تعداد متناسب با پیج خودنیز دقت نمایید، اقدام به افزایش اعتبار ظاهری پیج خود کنید و در دید سایرین، معرفی شده و مطرح تر باشید که در نهایت نیز افراد به دلیل پر مخاطب بودن پیج شما، فالوور شما خواهند شد که امری پرتکرار و طبیعی می باشد.

خرید فالوور فیک اینستاگرام یک راه‌حل بسیار عالی برای جلب توجه کاربران است! هنگامی که کاربری وارد یک صفحه می‌شود، در نگاه اول تعداد فالوورها نظرش را جلب می نماید و در مرحله بعد به سراغ مطالب مورد نظر می  رود.

اگر تعداد فالوورهای شما کم باشد، ممکن است  ترغیب نشود تا پست‌های شما را مشاهده کند یا حس خوبی نسبت به آنها پیدا نکند! حال فرض کنید تعداد دنبال‌کنندگان صفحه شما زیاد باشد؛ با وجود آن‌که تعداد زیادی از آنها  نیز فالوورهای فیک می باشند، اما حس خوبی در کاربر ایجاد می‌کند و به سراغ پست‌های شما خواهد رفت.

اگر پست‌هایتان از کیفیت خوبی برخوردار باشد، صفحه شما را دنبال می‌کند و می‌توانید آنها را به راحتی به مشتری تبدیل نمایید.

چرا فالوور فیک اینستاگرام بخریم؟!

اینستاگرام در حال حاضر بزرگترین و محبوب ترین شبکه اجتماعی در ایران است و کمتر کسی آن را روی تلفن همراه خود نصب ندارد.

به همین دلیل تعداد زیاد کاربران اینستاگرام این شبکه اجتماعی را به ابزاری مناسب برای کسب درآمد ، فروش بیشتر محصولات و معرفی خدمات تبدیل نموده است ، اما بدون تعداد زیادی فالوور امکان کسب درآمد از اینستاگرام وجود نخواهد داشت.

به همین علت اولین و ساده ترین راه برای ارتقا سریع صفحه اینستاگرام و درآمدزایی ، خرید فالوور فیک اینستاگرام می باشد.

روش های زیادی برای افزایش فالوور فیک و خارجی در اینستاگرام هست ، اما این قطعاً سریعترین و ایمن ترین روش خرید فالوور در اینستاگرام می باشد. به این ترتیب ، هنگام خرید تعداد مشخصی فالوور ، سیستم دقیقاً همان شماره را در کمترین زمان ممکن به صفحه اینستاگرام شما اضافه خواهد نمود.

در حال حاضر خرید فالوور تقلبی اینستاگرام سخت‌تر از قبل گردیده. چرا که در سال 2018، اینستاگرام شروع به سخت‌گیری و مقابله با اقداماتی نمود که مخالف با قوانین استفاده از خدمات اینستاگرام بودند. این اقدامات شامل نرم‌افزارهای واسط جعلی، فالوورهای تقلبی و ربات‌ها می‌شود.

طی گزارشی در سال 2019 مشخص گشت که اگر برندها از فالوورهای تقلبی در اینفلوئنسر مارکتینگ استفاده نمایند، حدود 1.3 میلیارد دلار در این سال متضرر خواهند شد. در نتیجه، درحال حاضر برندها با شنیدن این گزارش کمی به خود آمده‌اند و دیگر به همین راحتی‌ها به دنبال فالوور فیک نمی باشند.

آن ها نمی‌خواهند بودجه بازاریابی‌شان را بر روی اکانت‌های تقلبی در اینستاگرام هدف قرار دهند و پول صرف آن‌ها نمایند.

در نتیجه، ابزارهای واسط آنالیز و بررسی به شدت درحال محبوب شدن می باشند.

جمع بندی

اینکه از چه روشی برای افزایش فالوورتون استفاده کنید به عموامل مختلفی مثل نوع فعالیت پیج، میزان بودجه، سن پیج، تعداد فالوورهای فعلی پیج، وضعیت محتوایی پیج و… بستگی دارد.

بهترین کار اینه که هر کدوم از این روش ها را اگر تا حالا امتحان نکرده اید یکبار امتحان کنید تا چالشهای هرکدام را بتوانید لمس نمایید تا در آینده برنامه ریزی نمایید که هر روش در مرحله اجرا  چه مشکلاتی خواهد داشت.

استراتژی افزایش فالوور در اینستاگرام به این معنی است که شما مخاطب را به سمت خود جذب کنید، اما در این میان حواسمان باید به بعد از جذب نیز باشد.

اگر کارهایی که در بالا گفته شد را در زمینه کاری خودمان انجام ندهیم و فقط به دنبال افزایش فالوور باشیم، بعد از مدت کوتاهی کاربران پیج ما را دیگر دنبال نخواهند کرد و ما برای آن ها عادی خواهیم شد. پس این میان باید حواسمان به نگه داری فالوور ها هم نیز باشد.