5/5 - (1 امتیاز)

بسیاری از افرادی که قصد خرید فالوور اینستاگرام دارند دوست دارند فالوورهای خریداری شده بدون ریزش باشد. اما آیا خرید فالوور اینستاگرام بدون ریزش واقعیت دارد یا دورغی برای فریب خریداران است؟ برای اطلاع از این موضوع با ما تا انتهای این مطلب همراه باشید.

اولین گام برای رشد و پیشرفت در اینستاگرام، افزایش تعداد فالوور است. تولید محتوای جذاب با ایده هایی جدید و داشتن صبر دو عامل مهم در افزایش فالوور است. یکی از تکنیک های کوتاه کردن این مسیر، خرید فالوور واقعی است که می تواند زودتر شما را به اهدافتان برساند. اما یکی از دغدغه هایی که خریداران فالوور در شبکه های اجتماعی با آن مواجه هستند خرید فالوور واقعی بدون ریزش است.

برخی بر این باورند که هرچه ریزش فالوورهای خریداری شده کمتر باشد، به این معناست که سایت سرویس دهنده، کیفیت خدمات بهتری دارد. اما آیا این حقیقت دارد و آیا فالوور واقعی بدون ریزش هم امکان پذیر است؟ با ما در ادامه همراه باشید.

همچنین بخوانید: نکات انتخاب بهترین سایت خرید فالوور اینستاگرام

علت ریزش فالوور

چرا پس از خرید فالوور شاهد ریزش هستیم؟

ما از پروفایل های واقعی و فعال اینستاگرام برای بالا بردن تعداد دنبال کنندگان پیج شما استفاده می کنیم.

حالا از شما می خواهم تا قبل از اینکه توجه خود را روی خرید فالوور اینستاگرام بدون ریزش معطوف کنید، به عنوان یک کاربر ایرانی فعال در اینستا (دختر یا پسر فرقی ندارد) به سوالات زیر پاسخ دهید:

 • اگر از محتوای یک پیج اینستاگرامی خوشتان نیاید، چه کار می کنید؟
 • اگر به یک ربات اینستاگرام دسترسی داده باشید تا به جای شما فالو و آنفالو کند، چه اتفاقی رخ می دهد؟
 • اگر خودتان به صورت دستی و بدون توجه به هویت پروفایل ها و در جهت افزایش فالوورهای پیجتان، آنها را فالو آنفالو کنید، چه؟
 • اگر قوانین اینستاگرام را زیر پا بگذارید و پروفایل شما حذف شود چه؟
ریزش فالوور واقعی

اکانت شما هم همانند هزاران پروفایلی که فالوکمپ به پیج شما اضافه می کند، فعال، ایرانی و واقعی هستید. غیر از این نیست که؟ احتمالا پاسخ شما به سوالات بالا این باشد:

 • سوال اول: آنفالو می کنم
 • سوال دوم: او به جای من آنفالو می کند و من متوجه نمی شوم
 • سوال سوم: خوب معلومه بدون توجه، آنفالو
 • سوال چهارم: اکانتم پاک میشه و همه فالوورها و پروفایل هایی که فالو کرده بودم رو از دست می دم

توجه فرمودید؟ در همه پاسخ ها یک نقطه مشترک وجود دارد، خرید فالوور اینستاگرام بدون ریزش بی معناست. چرا که پروفایل ها واقعی و فعال هستند.

خرید فالوور اینستاگرام بدون ریزش حقیقت ندارد!

با توجه به توضیحاتی که دادیم، شما هم قطع به یقین، به این نتیجه رسیدید که پس از خرید، حتما درصد کمی از فالوورها به دلایل مختلف، پیج ما را آنفالو کرده و باعث ریزش تعداد دنبال کنندگان پیج ما خواهند شد. پس ریزش اجتناب ناپذیر می باشد. اما برای جلب رضایت همراهان فالوکمپ برای هر بسته خرید فالوور اینستاگرام هدیه جبران ریزش در نظر گرفته ایم.

بیشتر بدانید: چگونه فالوور فیک بزنیم؟

خرید فالوور مناسب چه کسانی است؟

استفاده از این پکیج های خرید فالوور اینستاگرام مناسب افرادی است که می خواهند سریع تر در اینستاگرام رشد کنند و با هزینه ای معقول فالوورهای خود را افزایش دهند.

پیج های بلاگرها و اینفلوئنسرها هم از جمله راهکارهایی هستند که برای افزایش فالوور می توانند به شما کمک کنند اما هزینه بالا و نیاز به چندین بار تبلیغ برای رسید به میزان فالوور مطلوب از عوامل منفی این روش ها هست همچنین افرادی که به واسطه تبلیغات به پیج شما مراجعه می کنند با وجود میزان فالوور کم شما رغبت به فالوو کردن پیج شما نمی کنند از سویی اگر پیج شما فروگاهی باشد نیز اعتماد به پیجی که فالوورهای کمی دارد سخت است.

خرید فالوور واقعی

کسب و کارهایی که برای فروش بیشتر باید تعداد فالوورهای خود را افزایش دهند اما از پس هزینه های تبلیغات بر نمی آیند یا فرصت کافی برای تبلیغات زیاد و مرتب ندارند و یا می خواهد تبلیغات و جذب فالوور واقعی موفقی داشته باشند اقدام به خرید فالوور می کنند. 

گروه دیگری که باید خرید فالوور را در نظر داشته باشند افرادی هستند که فرصت کافی برای تولید محتوا و جذب فالوور را ندارند. 

شرکت ها نیز باید با فعالیت بیشتر در این بستر برند خود را در ذهن مخاطبان تثبیت کنند؛ پس گروه بعدی که خرید فالوور به آنها کمک به سزایی می کند شرکت ها و ارگان ها هستند.

خرید فالوور فیک بدون ریزش که برا اساس قوانین اینستاگرام ایجاد شده باشند، یکی از سریع ترین و بهترین راه ها برای افزایش فالوور بدون ترس از جریمه اینستاگرام است.

چرا خرید فالوور واقعی از اهمیت بالایی برخوردار است؟

خرید فالوور واقعی یا منطبق با الگوریتم های اینستاگرام اهمیت زیادی در رشد پیج شما، دیده شدن بیشتر اکانت شما در این شبکه اجتماعی و همچنین افزایش فروش پیج های فروشگاهی دارد.

اما توجه داشته باشید افزایش فالووری که توسط ربات صورت بگیرد نه تنها منجر به افزایش فروش و دیده شدن اکانت شما نمی کند بلکه ممکن است منجر به شادوبن شدن پیج شما و بسته شدن آن شود.

خرید فالوور واقعی فالوکمپ

چرا فالو کمپ؟

فالو کمپ از قدیمی ترین فعالان در زمینه خدمات اینستاگرامی به شمار می آید. برندهای معتبر و بزرگی سابقه همکاری با فالوکمپ را داشته اند. اما چرا فالوکمپ؟

علت آن این است که فالوکمپ دارای اینماد و سابقه کار بالا در زمینه خدمات شبکه های اجتماعی است و همین موضوع نشان دهنده اعتبار و کیفیت خدماتی است که فالوکمپ ارائه می دهد.

همچنین وجود هدیه جبران ریزش برای خریداران فالوور اینستاگرام دلیل دیگری بر حسن خدمات ارائه شده توسط ما است.

در پایان امیدواریم از این مطلب استفاده لازم را برده باشید همچنین اگر در زمینه خرید فالوور اینستاگرام بدون ریزش هنوز سوال یا ابهامی برای شما وجود دارد آن را در قسمت کامنت با ما به اشتراک بگذارید.

از همراهی شما تا پایان این مطلب از شما سپاسگزاریم.

سوالات متداول

 • ریزش در خرید فالوور یعنی چه؟
  معمولا در حین انجام سفارش و همچنین پس از اتمام افزایش فالوور، تعدادی از پروفایل هایی که به پیج شما اضافه شده، آنفالو می کنند که به آن ریزش گفته می شود.
 • آیا خرید فالوور بدون ریزش واقعی است؟
  خیر، به هیچ عنوان نمی توان انتظار داشت زمانی که از روش خرید برای افزایش فالوور استفاده می کنیم، شاهد ریزش نباشیم.
 • مقدار ریزش فالوورهای فالو کمپ چقدر است؟
  پس از افزایش، حدود 20% ریزش کاملا طبیعی بوده که ما به گونه ای سرور را تنظیم نموده ایم که این مقدار را پوشش دهد.
 • آیا ممکن است ریزش فالوور به دلیل بسته شدن اکانت ها از سمت اینستاگرام باشد؟
  بله اینستاگرام بعضا اکانت هایی که ناقض قوانین این شبکه اجتماعی هستند را موقتا یا به صورت دائم مسدود می کند.