بر اساس نظر سنجی که از مشتریان این سایت که قبلا از سایر محصولات اینستاگرامی ما مانند فالوور و لایک استفاده کرده اند بیشترین نگرانی آنها از خرید بازدید، عدم ورود پست به اکسپلور است.

بهترین روش ورود پست های ویديویی شما به اکسپلور اینستا، خرید بازدید برای آنها میباشد. اینستاگرام وقتی متوجه میشود یکی از پست های شما نسبت به سایر پست های قبلی تان دارد بازدید بیشتری دریافت میکند، متوجه می شود پست شما احتمالا جذاب تر است و آن را در صفحه اکسپلور به بقیه هم نمایش میدهد.

از طریق بسته های زیر میتوانید برای پست مورد نظرتان بازدید فوری و واقعی خریداری کنید:

[pricing-table prcat=”irviews” prtype=”view” prname=”بازدید ایرانی” tcols=”3″ color=”dblue” pratts=”ضمانت بازگشت وجه,بدون ریزش,بازدید واقعی”]
ورود به اکسپلور با خرید ویو اینستاگرام

آیا خرید بازدید مانع رفتن به اکسپلور می شود؟

پاسخ این سوال به یک عامل اصلی بستگی دارد. سروری که برای افزایش ویو انواع پست از آن استفاده می شود.

چنانچه یک سرور از پروفایل های واقعی (از دید اینستاگرام) برای افزایش بازدید یک پست استفاده نکند این نگرانی به جا بوده و می بایست در خرید بازدید از آن سرور تامل نمود.

فالو کمپ در طول چند سالی که در زمینه ارائه محصولات اینستاگرامی فعالیت می کند، تجربیات بسیار گرانبهایی را به دست آورده و از آن در راستای جلب رضایت حداکثری مشتریان خود بهره می گیرد.

سرور افزایش بازدید ما برای بالا بردن تعداد ویو پست های شما از پروفایل های شبه واقعی استفاده می کند. این امر نه تنها باعث افزایش ایمپرشن می شود بلکه به هیچ عنوان مانع ورود پست به اکسپلور نیز نخواهد شد.

پروفایل های شبه واقعی

پروفایل های شبه واقعی پروفایل هایی هستند که از دید اینستاگرام کاملا واقعی به نظر می رسند. این کاربران دارای عکس پروفایل بوده، متن بایو دارند و نام کاربری آنها قابل درک است.

استفاده از اینگونه پروفایلها هیچ آسیبی به پیج و پست وارد نمی کند و احتمال ورود ویدیو به Explore را افزایش می دهد.

انواع بازدید قابل خرید

شما می توانید برای انواع پست در پیج خود اقدام به خرید بازدید کنید. این نوع بازدید ها برای ویدیو های 1 دقیقه ای، فیلم های کانال IGTV و استوری کاربرد دارند.

لطفا دقت داشته باشید که این نوع بازدید برای پستهای اسلایدر قابل استفاده نمی باشد و برای اینگونه پستها تنها می توان از لایک استفاده نمود.

حتی اگر همه اسلایدها ویدیو هستند، پست از نوع ویدیو بحساب نمی آید.